Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
Angielski - książki i arkusze do kopiowania dla nauczycieli

Materiały do kopiowania

Arkusze i karty pracy do nauki angielskiego przeznaczone do kserowania przez nauczycieli, do powielania, do nauki słownictwa i rozumienia ze słuchu. | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

 • From Games to Plays

  89,90 zł

  Blisko 80 stron scenariuszy gier i zabaw typu "drama games" do wykorzystania na lekcji w klasie. Książka składa się ośmiu rozdziałów tematycznych, z których każdy zawiera podzielone na części podrozdziały ze scenkami i historiami do odegrania oraz arkusze do kserowania dla uczniów.

 • Let's act!

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  89,90 zł

  Książka dla nauczycieli z dialogami i scenkami sytuacyjnymi do nauki mówienia po angielsku, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

 • Vocabulary Builder 1 Photocopiable Resource Book

  95,90 zł

  Książka z materiałami dla nauczycieli do nauki słownictwa angielskiego, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

 • Vocabulary Builder 2 Photocopiable Resource Book

  95,90 zł

  Książka z materiałami dla nauczycieli do nauki słownictwa angielskiego, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A2-B1.

 • Listening activities + CD audio 1 Photocopiable Resource Book

  106,90 zł

  Książka dla nauczycieli z materiałami do nauki rozumienia ze słuchu w języku angielskim, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

 • Listening activities + CD audio 2 Photocopiable Resource Book

  106,90 zł

  Książka dla nauczycieli z materiałami do nauki rozumienia ze słuchu w języku angielskim, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A2-B1.

 • Grammar Trainer 1 (A1-A2) Photocopiable Resource Book

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  89,90 zł

  Książka dla nauczycieli z materiałami do nauki gramatyki angielskiej, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

 • Grammar Trainer 2 (A2) Photocopiable Resource Book

  89,90 zł

  Książka dla nauczycieli z materiałami do nauki gramatyki angielskiej, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A2.

 • Grammar Trainer 3 (A2-B1) Photocopiable Resource Book

  89,90 zł

  Książka dla nauczycieli z materiałami do nauki gramatyki angielskiej, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom B1.

 • Language Trainer 1 (A1-A2) + CD audio

  106,90 zł

  Książka z materiałami dla nauczycieli w formie arkuszy do kopiowania, których celem jest rozwijanie i konsolidacja sprawności językowych, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

 • Language Trainer 2 (A2-B1) + CD audio

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  106,90 zł

  Książka z materiałami dla nauczycieli w formie arkuszy do kopiowania, których celem jest rozwijanie i konsolidacja sprawności językowych, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A2-B1.

 • Dreamers + CD audio

  Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews.
  106,90 zł

  Książka z arkuszami do kopiowania i piosenkami prezentująca biografie ciekawych postaci, pogłębiająca zasób słownictwa i znajomość gramatyki oraz umiejętność budowania wypowiedzi ustnej w języku angielskim, a także rozwijająca i konsolidująca ogólne sprawności językowe na poziomie A1-A2.

 • English with crosswords 1 elementary level

  99,90 zł

  Książka z krzyżówkami do nauki słówek angielskich z różnych kategorii tematycznych, w formie arkuszy do kopiowania, poziom początkujący A1, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w klasie, w szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • English with crosswords 2 intermediate level

  99,90 zł

  Książka z krzyżówkami do nauki słówek angielskich z różnych kategorii tematycznych, w formie arkuszy do kopiowania, poziom początkujący A2, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w klasie, w szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Green Series -Photocopiable Resource Book

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  79,91 zł
  Green Series -Photocopiable Resource Book to książka do nauki słownictwa nawiązująca do klasycznych bajek i baśni (przygotowana w oparciu o serię lekturek dla dzieci Ready to Read Green Series). Książka składa się z ponad 60 przystosowanych do kserowania czarno-białych stron z różnego...

Materiały do kopiowania

Książki i arkusze z ćwiczeniami do angielskiego przeznaczone do kserowania i powielania przez nauczycieli szkoły podstawowej i liceum lub lektorów szkół językowych. Nadają się do wykorzystania z uczniami począwszy od klasy 4. Książki służą do nauki słownictwa, struktur językowych, wyrażeń, idiomów i gramatyki języka angielskiego oraz rozumienia ze słuchu i budowania ustnych wypowiedzi. Książki podzielone są na karty pracy i arkusze posiadające czarno-biały druk i przystosowane do wygodnego kopiowania dzięki możliwości swobodnego rozkładania na skanerze lub kserokopiarce.