Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

dla nauczycieli i szkół baner

Zamawianie przez nauczycieli, szkoły, biblioteki i instytucje publiczne

Zachęcamy Państwa do składania zamówień poprzez koszyk. Sklep jest dostosowany do dokonywania zakupów przez szkoły i instytucje i umożliwia podanie do faktury danych nabywcy i odbiorcy. W przypadku zamawiania większych ilości podręczników prosimy o skorzystanie z formularzy wyboru podręcznika. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze materiałów edukacyjnych dopasowanych do określonej grupy wiekowej, czy etapu edukacji szkolnej, prosimy o kontakt. W przypadku zamówień na kwotę powyżej 220zł wysyłamy na nasz koszt.

Stały rabat dla nauczycieli

Wiele z artykułów dostępnych w naszym sklepie oferowanych jest już z rabatem 10%-15% od cen katalogowych. Nauczyciele języków obcych i lektorzy mają jednak możliwość zakupu wszystkich materiałów z dodatkowym 5% rabatem kumulującym się ze zniżkami obowiązującymi w sklepie. W celu otrzymania stałej zniżki należy po zarejestrowaniu się w sklepie wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy z informacją o uprawnieniu do zniżki dołączając dokument potwierdzający fakt, pracy w zawodzie nauczyciela. Dokumentem takim może być skan legitymacji nauczycielskiej, dyplomu ukończenia studiów związanych z nauczaniem języka obcego lub zaświadczenie od dyrektora szkoły potwierdzające zatrudnienie na stanowisku nauczyciela języka obcego. Po weryfikacji otrzymanych danych przypisujemy do konta nauczyciela/lektora stały dodatkowy rabat w wysokości 5%. Warunkiem korzystania ze zniżki dla nauczycieli jest zgoda na otrzymywanie newslettera i zaznaczenie tej opcji podczas rejestracji.

Środki do wydania?

Jeśli Państwa szkoła, biblioteka lub instytucja potrzebuje wsparcia merytorycznego w zaplanowaniu zakupów ze środków przyznanych na zakup materiałów edukacyjnych, chętnie zaproponujemy publikacje zgodne Państwa potrzebami i samodzielnie przygotujemy kosztorys dopasowując go do wskazanej przez Państwa kwoty. Po przedstawieniu wstępnego kosztorysu wysłuchamy Państwa uwag i dokonamy ewentualnych modyfikacji w celu jak najlepszego dostosowania profilu oferty do Państwa oczekiwań przedmiotowych i formalnych.

Posiadamy wiedzę merytoryczną o każdej z oferowanych przez nas pozycji, znamy specyfikę nauczania w przedszkolach i szkołach. Nasze propozycje będą więc uwzględniały specyficzne konteksty nauczania oraz potrzeby placówek edukacyjnych i kulturalnych.

Zamówienia z odroczonym terminem płatności

W przypadku zamówień składanych w imieniu szkoły, przedszkola, uczelni lub innej instytucji oświatowej (gdy płatnikiem zamówienia ma być któryś z tych podmiotów lub jednostka samorządowa) istnieje możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności. Opcja taka widnieje wśród dostępnych form płatności w trakcie finalizacji zamówienia i jest opisana jako „Płatność przelewem po otrzymaniu towaru”. W szczególnych przypadkach możemy poprosić o przesłanie potwierdzenia zamówienia w formie skanu z pieczęcią instytucji i podpisem osoby zamawiającej.

Zamówienia w ramach funduszy unijnych i programów rządowych

Obsługujemy zamówienia realizowane z funduszy Unii Europejskiej oraz w ramach programów rządowych. Wystawiamy faktury z 14-dniowym (lub na życzenie dłuższym) terminem płatności respektując jednocześnie życzenia i wskazówki zamawiającego dotyczące ewentualnej konieczności doprecyzowania nazw zamawianych artykułów zgodnie z narzuconymi wytycznymi. Jeżeli z przyczyn formalnych niemożliwe jest złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy, prosimy o przesłanie zamówienia mailowo lub telefonicznie.

Dane na fakturze

Sklep umożliwia podanie do faktury danych Nabywcy i Odbiorcy. Nazwisko osoby zamawiającej wymagane przez formularz sklepu i widniejące na etapie składania zamówienia w nagłówku danych Nabywcy/Odbiorcy jest dla nas wyłącznie informacją, kto składa zamówienie w imieniu Nabywcy oraz Odbiorcy i nie będzie ono umieszczane na fakturze, a jedynie na liście przewozowym.

Bezpłatne katalogi

Aktualna oferta edukacyjna zaprezentowana jest szczegółowo na naszej stronie, a bieżące katalogi można przeglądnąć tutaj w formie elektronicznej. Na życzenie możemy też przesłać Państwu katalogi w formie papierowej tak, aby mogli się z nimi zapoznać wszyscy zainteresowani nauczyciele i lektorzy.

Egzemplarze okazowe

Do większości podręczników publikujemy obszerne podglądy stron. Znaleźć je można w opisie książki ucznia do danego kursu, w zakładce Przeglądnij. Zawierają one rozkład materiału oraz kilka przykładowych rozdziałów. Do pobrania są również pełne przykładowe lekcje do przetestowania w klasie. Ponadto w przypadku wybranych tytułów na życzenie udostępniamy pełną wersję podręcznika online, a szkołom oferujemy możliwość otrzymania tradycyjnych egzemplarzy okazowych w formie papierowej.

Oferta gratisowa przy zakupie podręczników

Przy zakupach zbiorowych podręczników kursowych i szkolnych istnieje możliwość otrzymania gratisowych egzemplarzy przewodników dla nauczyciela oraz innych komponentów. Ze szczegółową ofertą w tym zakresie można się zapoznać tutaj.

Podręczniki ELI w świetle wymogów ustawowych MEiN

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt podręczników szkolnych i kursowych do nauki wiodących języków obcych. Informacje na temat ich dostosowania do wymogów MEiN, możliwości używania w ramach nauczania pierwszego lub drugiego języka obcego nowożytnego w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej oraz warunków zakupu w ramach dotacji celowej można znaleźć tutaj.

Gry ELI w wykorzystaniu szkolnym

Gry językowe ELI bardzo chętnie wykorzystywane są w wielu szkołach państwowych i prywatnych. Informacje na temat ich dostosowania do warunków szkolnych (poziomu trudności, ilości uczniów, czasu rozgrywki, czy układu ławek) oraz zgodności z podstawą programową w ramach nauczania pierwszego lub drugiego języka obcego nowożytnego w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej można znaleźć tutaj: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski.

Kontakt:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.