Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
Gry do nauki włoskiego, gry włoskie edukacyjne, gry językowe

Gry i zabawy językowe

Gry językowe do nauki włoskiego, do nauki słówek, słownictwa, gramatyki, mówienia, gry planszowe, karciane dla dzieci, młodzieży, dorosłych, w szkole, w domu | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

 • Generatore di domande - gra językowa

  27,25 zł -6% 28,99 zł

  Gra do ćwiczenia budowania pytań w języku włoskim, do nauki słownictwa i komunikacji, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Le parole in azione - gra językowa

  25,37 zł -6% 26,99 zł

  Edukacyjna gra językowa do ćwiczenia układania zdań w języku włoskim przy pomocy wylosowanych rzeczowników, czasowników i przymiotników, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Troviamo le parole! - gra językowa

  27,25 zł -6% 28,99 zł

  Edukacyjna gra językowa ucząca podstawowych słówek języka włoskiego z sześciu kategorii tematycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej i w nauce indywidualnej.

 • Bis Italiano - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca podstawowych słówek języka włoskiego z różnych kategorii tematycznych poprzez kojarzenie par wyrazów i obrazków, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Tombola illustrata - gra językowa z polską instrukcją i słowniczkiem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca podstawowego słownictwa języka włoskiego z różnych kategorii tematycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej, gra na zasadzie bingo oferująca wiele form rozgrywek i zabaw z językiem.

 • Aggettivi e contrari - gra językowa - 9788853628213

  Aggettivi e contrari - gra językowa

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Gra do nauki włoskiego: gra w karty typu memory ucząca przymiotników włoskich i ich przeciwieństw, dzięki której poznamy 65 par przymiotników o przeciwstawnych znaczeniach (razem 130 przymiotników). Gra przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych i służy do wykorzystania w klasie (szkoła podstawowa i liceum) oraz w nauce indywidualnej w domu.

 • Il regno animale - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca nazw zwierząt w języku włoskim (dzikich, gospodarskich i domowych z różnych kontynentów) oraz słownictwa związanego z ich głównymi cechami i występowaniem, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, szkół językowych i nauki samodzielnej, poziom początkujący.

 • L'orologio - nauka czasu zegarowego i daty - język włoski

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Zegar edukacyjny do nauki słownictwa i wyrażeń włoskich określających czas godzinowy i datę (w tym dni tygodnia, nazwy miesięcy) oraz typy pogody, przeznaczony dla dzieci i młodzieży na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej, szkołach językowych i w nauce indywidualnej w domu.

 • Il gioco dei numeri - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Gra ucząca liczebników głównych i porządkowych w języku włoskim w zakresie od 1 do 100, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Prepara la valigia - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty ucząca popularnych nazw ubrań męskich i żeńskich oraz części garderoby w języku włoskim, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • La lista della spesa - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Gra ucząca słownictwa języka włoskiego związanego z jedzeniem (nazwy produktów spożywczych) i robieniem zakupów, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej

 • Tombola dei verbi - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka włoskiego, ucząca podstawowych czasowników włoskich, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej

 • Segui l'indizio - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty ucząca języka włoskiego poświęcona geografii i kulturze Włoch, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Il grande gioco dei verbi - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca czasowników włoskich oraz ich odmian przez osoby, czasy i tryby, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej, na poziom początkujący i średnio zaawansowany.

 • Super Bis Italiano - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka włoskiego ucząca prostych dialogów użytecznych w sytuacjach codziennych, w formie pytań i odpowiedzi, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla szkoły podstawowej, liceum, szkół językowych i do nauki samodzielnej.

 • L'inventafrase - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa do nauki układania zdań w języku włoskim w różnych czasach gramatycznych, ucząca czasowników i wyrażeń czasowych, na poziom początkujący i średni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Il domino della giornata - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w domino ucząca czasowników i wyrażeń włoskich związanych w typowymi czynnościami codziennymi oraz opowiadania o nich w różnych czasach gramatycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i nauce samodzielnej.

 • Festeggiamo! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w domino ucząca włoskich czasowników i słownictwa opisującego spędzanie czasu wolnego i relacje towarzyskie z rówieśnikami, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i nauce indywidualnej.

 • Domande a catena - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Gra w karty ucząca praktycznej umiejętności rozmawiania po włosku w formie krótkich dialogów składających się z pytań i odpowiedzi, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do szkoły podstawowej, liceum, na kursy językowe, oraz do nauki indywidualnej w domu

 • Domande e risposte - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Gra ucząca zasad budowania pytań w języku włoskim i udzielania odpowiedzi, a także zaimków pytających, gramatyki i słownictwa, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci i młodzieży, szkoła podstawowa i średnia, szkoła językowa, nauka indywidualna.

 • L'isola delle preposizioni - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca popularnych przyimków włoskich opisujących umiejscowienie w przestrzeni (nad, obok, pod itd.), przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom podstawowy, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Il domino delle ore - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w domino ucząca słownictwa i wyrażeń włoskich opisujących godziny na zegarze (czas zegarowy), przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziom podstawowy, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Chi è? - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka włoskiego ucząca słownictwa i wyrażeń opisujących wygląd człowieka, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący i średni, do szkół podstawowych, szkół średnich, szkół językowych i do nauki indywidualnej.

 • È il mio lavoro! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Planszowa gra edukacyjna ucząca języka włoskiego, dzięki której poznajemy nazwy zawodów i podstawowe słownictwo z nimi związane. Gra przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Il gioco dei mestieri - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Gra językowa Il gioco dei mestieri - wersja z rozbudowaną instrukcją w języku polskim oraz dodatkową kostką do gry. Il gioco dei mestieri jest zespołową grą językową umożliwiającą opanowanie 40 najważniejszych nazw zawodów w języku włoskim. Charakter gry: Gra w...

 • Un giro in città - gra językowa z polską instrukcją

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca słownictwa i wyrażeń języka włoskiego związanych z życiem w mieście, środkami transportu, infrastrukturą i bezpieczeństwem, dla dzieci i młodzieży na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Come stai? - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca języka włoskiego wprowadzająca w wesoły sposób w słownictwo związane z tematyką zdrowotną i medyczną oraz ucząca mówienia i rozwijająca umiejętności komunikacyjne, poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Il pianeta in gioco - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca słownictwa języka włoskiego związanego z tematyką ekologiczną (surowce, śmieci, odpady, środowisko naturalne, oszczędzanie energii, zdrowy tryb życia), przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średni, dla szkół podstawowych i liceów, do wykorzystania w szkole i w nauce samodzielnej.

 • Viaggio in Italia - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca języka włoskiego poświęcona geografii, historii i kulturze Włoch i Półwyspu Apenińskiego, na poziom początkujący i średni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum (w tym na zajęciach kulturowych bądź w ramach przygotowania do matury), dla szkół językowych oraz w nauce indywidualnej.

 • Campionato d'italiano - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowo-karciana do nauki włoskiego w formie quizu Włoszech (ich geografii, kulturze, cywilizacji, historii i współczesności), dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przeznaczona na poziom średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Gioca il tuo ruolo! - zabawa w odgrywanie ról - karty do konwersacji - 9788853628947

  Gioca il tuo ruolo! - zabawa w odgrywanie ról - karty do konwersacji

  85,50 zł -10% 95,00 zł

  Gioca il tuo ruolo! - ilustrowane karty konwersacyjne służące do zabawy w rozmówki i odgrywanie ról, wspomagające naukę rozumienia ze słuchu i stymulujące do budowania samodzielnych wypowiedzi oraz wchodzenia w interakcje werbalne w języku włoskim, przeznaczone na cztery poziomy trudności od A1 do B2, do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach w klasie.

 • Lingua Ludica - Imparare italiano giocando - wydanie kompaktowe

  79,80 zł -5% 84,00 zł
  Lingua Ludica - Imparare italiano giocando to kompaktowe wydanie dynamicznej gry drużynowej Lingua Ludica składające się z 360 pytań ułatwiających naukę języka włoskiego i poznanie kultury Włoch. Dla ilu graczy i w jakim wieku przeznaczona jest gra? Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej...
 • Il Domino delle Parabole

  56,87 zł -11% 63,90 zł
  Il Domino delle Parabole jest grą w domino przybliżającą tematykę biblijną i przeznaczoną dla osób znających język włoski na poziomie A2-B1. Gra koncentruje się na czterech ewangelicznych przypowieściach: O synu marnotrawnym, O dobrym Samarytaninie, O uczcie i O talentach i polega na...
 • La Tombola dell'Antico Testamento

  56,87 zł -11% 63,90 zł
  La Tombola dell'Antico Testamento jest grą przeznaczoną dla osób znających język włoski na poziomie A2-B1 koncentrującą się na tematyce biblijnej i przybliżającą sylwetki głównych postaci oraz najważniejsze wydarzenia, miejsca i symbolikę Starego Testamentu. Gra polega na dopasowywaniu...
 • Ludolinguistica 1 - I giochi linguistici e la didattica dell'italiano - 9788853627131

  Ludolinguistica 1 - I giochi linguistici e la didattica dell'italiano

  34,62 zł -11% 38,90 zł

  Gry i zabawy w nauce języka włoskiego. Książka pełna pomysłów i gotowych narzędzi do wykorzystania przez nauczycieli i lektorów na zajęciach z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.  

Gry i zabawy językowe

Nauka włoskiego - gry. Planszowe, karciane i kościane gry językowe oraz gry edukacyjne do szkoły i do domu przeznaczone do nauki języka włoskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomach od A1 do B2, do wykorzystania na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Gry edukacyjne ELI ILS pomagają w nauce słownictwa i gramatyki oraz rozwijają umiejętności językowe związane z praktycznym stosowaniem poznanych słów, wyrażeń i struktur gramatycznych. Językowe gry dydaktyczne będąc dostosowanymi do nauki szkolnej umożliwiają też zredukowanie dystansu pomiędzy uczniami i osobą uczącą, a ponadto uczą prawidłowych zachowań komunikacyjnych i społecznych oraz pomagają w nawiązywaniu relacji z otoczeniem.

Włoskie gry językowe ILS to karty, plansze i kostki skomponowane w gry i polegające na rozgrywkach typu piotruś, bingo, chińczyk, quiz, loteryjka, dopasowywanie i łączenie elementów, szukanie par, czyli klasycznych zabawach towarzyskich. Nauczą bez stresu, szybko i skutecznie rozumienia ze słuchu, mówienia i swobodnych reakcji językowych niezbędnych w każdej sytuacji życia codziennego. Każda osoba rozpoczynająca naukę języka włoskiego lub kontynuująca ją na poziomach od A1 do B2 ma szansę przyspieszyć nabywanie swoich umiejętności komunikacyjnych, poznanie gramatyki, czy też bogatej kultury Italii.