Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
Plakaty do nauki języka angielskiego do klasy - nauka słówek

Postery, plakaty i plansze

Plakaty uczące słówek, gramatyki angielskiej, mówienia i geografii krajów anglojęzycznych do domu, szkolnej klasy i sali lekcyjnej | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

 • ELI Photo Cards English - karty obrazkowe do konwersacji

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews.
  68,31 zł -10% 75,90 zł

  Karty obrazkowe do angielskiego dla młodzieży i dorosłych rozwijające znajomość języka na poziomach B1-B2. Pomocne w przygotowaniu do matury z języka angielskiego. Zestaw składa się z 75 luźnych kart z fotografiami reprezentującymi koncepty, pojęcia, idee, uczucia, emocje oraz zagadnienia.

 • Flip Posters - 64x50cm (English)

  189,90 zł

  Flip-Posters - 64x50cm (English) - Plakaty ze słownictwem tematycznym po angielsku w formie tablic suchościeralnych wraz z pisakiem i gąbką. Zestaw dwudziestu kolorowych posterów do nauki języka angielskiego z rysunkami nawiązującymi do podstawowych kategorii tematycznych słownictwa oraz różnych sytuacji z życia codziennego.

 • U.S.A. Map (The United States of America) - poster cywilizacyjny - mapa ścienna

  27,90 zł
  U.S.A. Map - Poster Plakat edukacyjny formatu 67,6x98cm przedstawiający mapę Stanów Zjednoczonych Ameryki. Na mapie ujęto granice stanów, nazwy najważniejszych miast (w tym stolic poszczególnych stanów), miejscowości i interesujących pod względem kulturowym i historycznym miejsc. Poszczególnym...
 • English Speaking Countries Map - poster cywilizacyjny - mapa ścienna

  27,90 zł
  English Speaking Countries Map - Poster Plakat edukacyjny formatu 67,6x98cm przedstawiający kraje "anglosfery" na mapie świata. Uwzględnia podział na kraje, w których język angielski jest rodzimym językiem większości obywateli, oraz takie, w których ma status języka urzędowego. Na...
 • British Isles Map - poster cywilizacyjny - mapa ścienna

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  27,90 zł
  British Isles Map - Poster (United Kingdom of Great Britain and Nothern Ireland, Ireland) Plakat edukacyjny formatu 67,6x98cm przedstawiający mapę Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Irlandii wraz z ich urzędowymi nazwami i flagami państwowymi. Na mapie...
 • Culture Posters Set - English Speaking World - zestaw posterów cywilizacyjnych - mapy...

  69,00 zł
  Culture Posters Set - English Speaking World Zestaw plakatów edukacyjnych formatu 67,6x98cm przybliżających wybrane kraje świata anglojęzycznego. Zestaw zawiera trzy postery prezentujące: - Zjednoczone Królestwo (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia Północna) wraz z Irlandią, - Stany...
 • Culture Posters Set - European Countries - zestaw posterów cywilizacyjnych - mapy ścienne

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  79,20 zł -20% 99,00 zł
  Culture Posters Set - European Countries Plakaty edukacyjne formatu 67,6x98cm przybliżające geografię, cywilizację i kulturę krajów, z których wywodzą się najpopularniejsze języki europejskie. Zestaw zawiera pięć posterów prezentujących mapy następujących Państw: -Zjednoczone...
 • Vocabulary Active Poster - Actions 1

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: actions 1 (czynności / czasowniki). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Actions 2

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: actions 2 (czynności / czasowniki). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Animals 1

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: animals 1 (zwierzęta). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Animals 2

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: animals 2 (zwierzęta). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Human Body - Feelings - Prepositions

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: Human Body - Feelings - Prepositions (ciało ludzkie, uczucia, przyimki). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Clothes

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: clothes (ubrania). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Food and Drinks

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: food and drinks (jedzenie i picie). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - House

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: house (dom). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Seasons - Weather - Beach - Shapes

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: seasons - weather - beach - shapes (pory roku, pogoda, plaża, kształty). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Poster - Towns - Vehicles

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek: plakat edukacyjny formatu A1 do nauki słówek angielskich, tematyka: towns - vehicles (miasto / pojazdy i środki transportu). Plakat prezentuje popularne czasowniki angielskie w formie ilustracji z podpisami. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Vocabulary Active Posters - zestaw 10 plakatów

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  229,00 zł

  Angielskie plakaty do nauki słówek: plakaty edukacyjne formatu A1 do nauki słówek angielskich prezentujące popularne słówka w formie ilustracji z podpisami z 14 kategorii tematycznych takich jak czasowniki, dom, zwierzęta, żywność, kształty, pogoda, miasto czy środki transportu. Plakaty przeznaczone do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Plakat Food and Drinks: Countable / Uncountable

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek i gramatyki: plakat edukacyjny prezentujący słówka z kategorii: jedzenie i picie jako rzeczowniki policzalne i niepoliczalne. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Plakat English Irregular Verbs

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek i gramatyki: plakat edukacyjny prezentujący popularne czasowniki nieregularne oraz ich formy. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Plakat Pronouns in English

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek i gramatyki: plakat edukacyjny prezentujący  zaimki osobowe, dzierżawcze i zwrotne w języku angielskim. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Plakat Prepositions & Adverbs

  27,90 zł

  Angielski plakat do nauki słówek i gramatyki: plakat edukacyjny prezentujący przyimki angielskie związane z umiejscowieniem w przestrzeni i ruchem oraz przysłówki częstotliwości. Plakat przeznaczony do klasy / sali lekcyjnej, dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, liceum, szkoły językowej, dekoracji pokoju.

 • Karty obrazkowe flashcards dla 3-latków (Pandy the Panda)

  58,40 zł -10% 64,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla najmłodszych. Zestaw zawiera 30 arkuszy formatu A4, które po rozcięciu tworzą 60 barwnych kart obrazkowych przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Do wykorzystania na zajęciach językowych z...
 • Karty obrazkowe flashcards dla 4-latków (Pandy the Panda)

  58,40 zł -10% 64,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla najmłodszych. Zestaw zawiera 30 arkuszy formatu A4, które po rozcięciu tworzą 60 barwnych kart obrazkowych przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Do wykorzystania na zajęciach językowych z...
 • Karty obrazkowe flashcards dla 5-latków (Pandy the Panda)

  58,40 zł -10% 64,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla najmłodszych. Zestaw zawiera 30 arkuszy formatu A4, które po rozcięciu tworzą 60 barwnych kart obrazkowych przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Do wykorzystania na zajęciach językowych z...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 1 (Merry Team)

  69,90 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 32 arkusze formatu A4, które po rozcięciu tworzą 64 barwne karty obrazkowe przedstawiające elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 2 (Merry Team)

  69,90 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 32 arkusze formatu A4, które po rozcięciu tworzą 64 barwne karty obrazkowe przedstawiające elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 3 (Merry Team)

  55,90 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 32 arkusze formatu A4, które po rozcięciu tworzą 64 barwne karty obrazkowe przedstawiające elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 4 (Merry Team)

  69,90 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 36 arkuszy formatu A4, które po rozcięciu tworzą 72 barwne karty obrazkowe przedstawiające elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta...
 • Karty obrazkowe Happy Flashcards dla dzieci część 1

  62,90 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 80 kart obrazkowych formatu A5 przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Na odwrocie każdej karty znajduje się wyraz nawiązujący...
 • Karty obrazkowe Happy Flashcards dla dzieci część 2

  62,90 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 80 kart obrazkowych formatu A5 przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Na odwrocie każdej karty znajduje się wyraz nawiązujący...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 1 (The Magic Book)

  54,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 48 kart obrazkowych formatu A5 przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta posiada na jednej stronie rysunek, a na drugiej...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 2 (The Magic Book)

  54,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 48 kart obrazkowych formatu A5 przedstawiających elementarne słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta posiada na jednej stronie rysunek, a na drugiej...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 1 (Super Magic)

  54,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 48 obustronnych kart formatu A5 z rysunkami i fotografiami przedstawiającymi słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta zawiera rysunek lub fotografię...
 • Karty obrazkowe flashcards dla dzieci część 2 (Super Magic)

  54,89 zł
  Podstawowe słownictwo języka angielskiego dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 48 obustronnych kart formatu A5 z rysunkami i fotografiami przedstawiającymi słownictwo języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każda karta zawiera rysunek lub fotografię...
 • Karty obrazkowe Happy Kids część 1

  52,90 zł

  Karty obrazkowe Happy Kids część 1 Zestaw 48 kart obrazkowych, zawierających podstawowe słownictwo języka angielskiego, dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej.

 • Karty obrazkowe Happy Kids część 2

  52,90 zł

  Karty obrazkowe Happy Kids część 2 Zestaw 48 kart obrazkowych, zawierających podstawowe słownictwo języka angielskiego, dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej.

Postery, plakaty i plansze

Plakaty, postery i plansze edukacyjne do nauki słownictwa angielskiego i gramatyki, w tym do nauki typowych słówek, wyrażeń i struktur gramatycznych, służące do wykorzystania w trakcie zajęć w klasie lub do samodzielnej nauki. Nadają się do powieszenia w szkole lub w domu. Wzbogacają i uatrakcyjniają naukę języka angielskiego.

Ścienne plansze i plakaty językowe wiszące klasie, sali lekcyjnej, korytarzu szkolnym, pracowni językowej lub pokoju dziecięcym, to doskonały sposób na poznawanie, naukę, utrwalenie i powtórkę słówek z różnych dziedzin tematycznych takich jak zwierzęta, czynności, przedmioty, jedzenie, czy ubrania. Dodatkowo karty i fiszki obrazkowe pomogą w samodzielnym zapamiętaniu słówek lub wzbogacą dowolne zajęcia językowe. Karty z interesującymi fotografiami i podpowiedziami zachęcą do rozmowy i dyskusji na różne tematy dotyczące zjawisk i problemów współczesnego świata. Cywilizacyjne mapy państw anglojęzycznych pomogą w poznaniu geografii, kultury, ciekawych miejsc i zabytków Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.