Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

materiały dydaktyczne dla szkół

Materiały i pomoce szkolne do nauki angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego...

Pomoce językowe wydawnictwa ELI od blisko 30 lat goszczą w polskich szkołach uzupełniając nauczanie podręcznikowe oryginalnymi metodami nauki słownictwa, gramatyki, rozumienia ze słuchu i mówienia. Wprowadzając do szkolnej rutyny elementy zabawy i przyjacielskiego, zdrowego współzawodnictwa, rozbudzając zainteresowanie młodych ludzi czytelnictwem oraz zamieniając tradycyjny proces edukacyjny w wesołą i satysfakcjonującą formę nabywania wiedzy i umiejętności usprawniły naukę języka już kilkudziesięciu roczników uczniów szkół podstawowych i liceów.

Oto przydatne w kształceniu językowym pomoce dydaktyczne do nauki angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego przeznaczone do wykorzystania w szkołach oraz wyposażenia szkolnej pracowni językowej lub biblioteki.

Pomoce szkolne z języka angielskiego

Przeglądaj materiały >>

Gry planszowe do nauki słówek, zasad gramatyki, rozumienia wypowiedzi i mówienia już od poziomu zerówki z możliwością wykorzystania w klasie lub w ramach zajęć dodatkowych, plakaty i mapy ścienne krajów anglojęzycznych, arkusze do kopiowania dla nauczycieli, słowniki tematyczne, multimedia, lektury z audiobookami i ćwiczeniami na różnych poziomach trudności, oraz prenumeraty czasopism. Przykłady zagadnień z gramatyki: czasowniki nieregularne, zamiki, tryby warunkowe, układanie pytań, mowa zależna itp.

Pomoce szkolne z języka niemieckiego

Przeglądaj materiały >>

Książki i gry zespołowe do nauki niemieckiego jako języka obowiązkowego lub dodatkowego w szkole podstawowej bądź liceum, słowniki obrazkowe, ilustrowane magazyny i lektury po niemiecku dla dzieci i młodzieży, książki do gramatyki, materiały wspomagające naukę mówienia, plakaty do klasy, krzyżówki i rebusy do uzupełnienia zajęć, ćwiczenia na rozumienie ze słuchu do pracy samodzielnej i z pomocą nauczyciela. Przykłady zagadnień z gramatyki: rodzajniki niemieckie, deklinacje, czasowniki nieregularne, budowanie pytań, czasowniki modalne, liczba mnoga itp.

Pomoce szkolne z języka hiszpańskiego

Przeglądaj materiały >>

Materiały do nauki hiszpańskiej fonetyki, gramatyki i słownictwa dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy ćwiczące umiejętność swobodnej wypowiedzi, prenumeraty czasopism edukacyjnych w języku hiszpańskim, książki do nauki języka przez czytanie i słuchanie, materiały przybliżające geografię i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Przykłady zagadnień z gramatyki: odmiany czasowników, czasowniki nieregularne, zaimki, czasy gramatyczne, participio pasado itp.

Pomoce szkolne z języka francuskiego

Przeglądaj materiały >>

Planszówki wspomagające poznawanie i naukę francuskich słówek i zwrotów z różnych tematów, opowiadania z wersją audiobook dla dzieci, nastolatków i młodzieży, ćwiczenia z fonetyki i rozumienia zasad francuskiej wymowy, krzyżówki i zgadywanki, materiały cyfrowe, magazyny i miesięczniki, słowniki obrazkowe, postery, książki prezentujące francuską kulturę oraz przygotowujące do DELF. Przykłady zagadnień z gramatyki: rodzajniki, przyimki, zaimki, liczebniki, czasy gramatyczne, participe passé itp.

Pomoce szkolne z języka włoskiego

Przeglądaj materiały >>

Materiały do konwersacji, książki do nauki słówek i gramatyki do szkoły podstawowej i liceum, ilustrowane lektury na różnych poziomy trudności, plakaty ze słownictwem, czasopisma ukazujące włoską kulturę i wspomagające naukę języka, gry karciane i planszowe do klasy, książki z ćwiczeniami do kopiowania, bajki i piosenki. Przykłady zagadnień z gramatyki: rodzajniki, przyimki, zaimki, odmiany czasowników, tryby warunkowe itp.

Składanie zamówień

Szkoły składające zamówienia przez koszyk mają możliwość wyboru faktury na przelew z terminem płatności 14 dni oraz z uwględnieniem danych nabywcy i odbiorcy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.