Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Prawa autorskie do zdjęć, opisów i tekstów

Właścicielem praw autorskich do opisów pozycji wydawniczych z wydawnictw ELI PUBLISHING, LA SPIGA MODERN LANGUAGES, LA SPIGA EDIZIONI, LINGUA LUDICA, LINGUADICE, LIBERTY w języku polskim (bądź tłumaczeń opisów z katalogów tych wydawców na język polski), jak również wszelkich innych treści w języku polskim znajdujących się na stronie internetowej www.ettoi.pl i wszystkich podstronach serwisu, jest F.H.U. ET TOI (zwane dalej wydawnictwem ET TOI) z siedzibą w Krakowie przy ul. Horaka 1.

Zamieszczone w ofercie zdjęcia okładek niektórych książek i innych materiałów z wydawnictw ELI PUBLISHING, LA SPIGA MODERN LANGUAGES, LA SPIGA EDIZIONI, LINGUA LUDICA, LINGUADICE, LIBERTY wykonane zostały przez wydawnictwo ET TOI lub pochodzą z oferty katalogowej tych wydawców i zamieszczone zostały za ich zgodą i z zachowaniem praw autorskich. Ze względów technicznych lub/i estetycznych niektóre użyte zdjęcia poddane zostały przez wydawnictwo ET TOI obróbce graficznej.

Podmioty zainteresowane umieszczeniem zdjęć i opisów w swoich ofertach lub materiałach reklamowych prosimy o kontakt.

Wszystkie nazwy, wizerunki, wzorce okładek, symbole graficzne, loga, oraz znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i użyte zostały za ich zgodą.