Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Filtruj według

Poziom trudności

Poziom trudności

Rodzaj

Rodzaj

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst

Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst

Young Adult Readers: lektury do angielskiego dla młodzieży i dorosłych

Young Adult Eli Readers A1-C2

Książki do czytania po angielsku dla młodzieży i dorosłych początkujących i zaawansowanych z nagraniami mp3 (audiobook), ułatwiające naukę języka | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

Young Adult Eli Readers A1-C2

Książki z wersją audiobook do nauki języka angielskiego, przeznaczone dla młodzieży licealnej, studentów i dorosłych, uczące języka w zakresach trudności od A1 do C2 (poziom początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany). Książki zawierają nagrania audio mp3, fakultatywne ćwiczenia, wzbogacają słownictwo, uczą specyficznych angielskich struktur językowych i wyrażeń idiomatycznych oraz pomagają w nauce mówienia.
Seria proponuje historie zaczerpnięte z klasyki literatury angielskiej i anglojęzycznej w uproszczonych lub oryginalnych wersjach. Podzielona jest na sześć poziomów trudności oraz zakresu zastosowanego słownictwa:

Stage 1 Elementary (600 headwords) A1
Stage 2 Pre-Intermediate (800 headwords) A2 KET
Stage 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET
Stage 4 Upper intermediate (1800 headwords) B2 FCE
Stage 5 Advanced (2500 headwords) C1 CAE
Stage 6 Profi ciency Unabridged Texts C2 CPE

Książki charakteryzują się bogatą szatą graficzną stanowiącą doskonały komentarz wizualny do przedstawianych historii i sprzyjającą lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
Kolekcja Young Adult ELI Readers jest doskonałym narzędziem konsolidującym kompetencje i sprawności językowe u młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.