Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

ELI dla szkół językowych baner

Informacje dla szkół języków obcych

Zastanawiasz się, jakie materiały wybrać dla szkoły językowej? Zapraszamy do współpracy właścicieli szkół języków obcych oraz metodyków i lektorów.

Zachęcamy Państwa do składania zamówień poprzez koszyk, a w przypadku zamawiania większych ilości podręczników prosimy o skorzystanie z formularzy wyboru podręcznika.

Poniżej znajdują się przydatne informacje na temat oferty edukacyjnej ELI dla szkół językowych i możliwości współpracy.

Struktura oferty edukacyjnej:

Nasza szeroka oferta podręczników i pomocy edukacyjnych umożliwia kompleksowe wyposażenie szkoły językowej w materiały do nauki języków w następującym zakresie:
angielski:
- podręczniki kursowe: dzieci i młodzież (A0 do B2),
- język zawodowy: młodzież, dorośli (A2 do B2),
- gry, lektury, czasopisma: dzieci, młodzież, dorośli (A0 do C1).
niemiecki:
- podręczniki kursowe: dzieci (A0 do B1),
- gry, lektury, czasopisma: dzieci, młodzież, dorośli (A0 do C1).
hiszpański:
- podręczniki kursowe: dzieci i młodzież (A0 do B1),
- gry, lektury, czasopisma: dzieci, młodzież, dorośli (A0 do C1).
francuski:
- podręczniki kursowe: dzieci i młodzież (A0 do B1),
- gry, lektury, czasopisma: dzieci, młodzież, dorośli (A0 do C1).
włoski:
- podręczniki kursowe: dzieci, młodzież i dorośli (A0 do C1),
- język zawodowy: młodzież, dorośli (A2 do B2),
- gry, lektury, czasopisma: dzieci, młodzież, dorośli (A0 do C1) .
rosyjski:
- gry, lektury, czasopisma: dzieci, młodzież i dorośli (A0 do A2).
chiński:
- gry, lektury: dzieci, młodzież i dorośli (A0 do A2).

Podręczniki kursowe ELI - przewagi:

• Oferowane przez nas podręczniki kursowe to metody nauczania zgodne z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego rozwijające kluczowe kompetencje językowe we wszystkich obszarach znajomości języka, a w przypadku nauczania dzieci stymulujące także całościowy rozwój dziecka w ramach zintegrowanych zajęć nakierowanych, poza nauką samego języka, na cele ogólnorozwojowe i ogólnopoznawcze.
• Podręczniki ELI – o ile odzwierciedlają zapisy ministerialnego curriculum – wyróżniają się pomysłowym podejściem oraz obecnością wielu ciekawych rozwiązań edukacyjnych. Mają elastyczną strukturę, są nastawione na komunikację, a w przypadku dzieci na naukę przez zabawę, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystania w szkołach językowych. Jednocześnie nie są obciążone niedoskonałościami wynikającymi z szeregu wymogów stawianych przez Ministerstwo Edukacji wpływających często na konieczność rezygnacji na etapie projektowania podręcznika z oryginalnej autorskiej koncepcji na rzecz tradycyjnej, "szkolnej" formy i treści zorientowanych głównie na przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury. Podręczniki ELI godzą więc ogólne zapisy podstawy programowej z niestereotypowym podejściem edukacyjnym i większą swobodą wykorzystania.

Materiały uzupełniające:

Obok podręczników kursowych oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką gamę materiałów towarzyszących takich jak publikacje rozwijające sprawności językowe, gry edukacyjne, lektury uproszczone, czasopisma uczące języka, czy materiały do swobodnego kopiowania. Mogą one być wykorzystywane w formie uzupełnienia dowolnego podręcznika wiodącego lub stanowić bazę i główny materiał zajęć dydaktycznych.

Nauka poprzez zabawę:

Nauka na kursach języka prowadzonych w szkołach językowych niewątpliwie sprzyja korzystaniu z niekonwencjonalnych metod edukacyjnych takich jak gry i zabawy. Oferta edukacyjna skierowana do szkół języków obcych to więc także ogromny wybór gier karcianych i planszowych do nauki siedmiu języków w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania.

Materiały cyfrowe:

Wiemy, jak ważna dla szkół językowych jest możliwość płynnego przechodzenia pomiędzy edukacją tradycyjną i zdalną w zależności od dynamicznie zmieniających się warunków oraz indywidualnych upodobań klienta, dlatego wiele naszych podręczników kursowych posiada swoje odpowiedniki w formie cyfrowej dostępnej dla każdego ucznia. Co więcej, dla wielu tradycyjnych materiałów takich jak gry planszowe proponujemy różnorodne formy wykorzystania w nauce zdalnej przy pomocy funkcji popularnych platform do komunikacji w czasie rzeczywistym.

Wyposażenie i dekoracja sal lekcyjnych:

Nasza oferta to także szereg materiałów mogących posłużyć jako rekwizyty edukacyjne wzbogacające wystrój sal lekcyjnych, w tym plakaty do zawieszenia na ścianie prezentujące słówka, zasady językowe, czy mapy państw.

Wsparcie dla lektorów:

Szkołom językowym rozważającym zakup naszych podręczników oferujemy:
• dostęp do testowych wersji podręczników w formie cyfrowej lub papierowej (w zależności od dostępności);
• dostęp do katalogów wydawniczych;
• w przypadku decyzji o wyborze podręcznika bezpłatne zestawy lektorskie (przekazywane zgodnie z polityką gratisową i proporcjonalnie do ilości uczniów);
• materiały gratisowe w postaci magazynów językowych i gadżetów.

Zakładasz szkołę językową?

Zachęcamy do kontaktu osoby i podmioty planujące otwarcie szkoły językowej przy udziale własnych środków lub z dotacji celowej. Udzielimy fachowej pomocy merytorycznej związanej z wyborem podręczników i wyposażeniem szkoły oraz przygotujemy kosztorys w oparciu o Państwa oczekiwania i wytyczne formalne.

Skontaktuj się z nami:

Potrzebujesz informacji? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.