Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Filtruj według

Poziom trudności

Poziom trudności

Typ i mechanika gry językowej

Typ i mechanika gry językowej

Cel edukacyjny i sprawności językowe

Cel edukacyjny i sprawności językowe

Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst

Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst

Cykl edukacyjny

Cykl edukacyjny

Gry do nauki francuskiego, gry francuskie edukacyjne, gry językowe

Gry i zabawy językowe

Gry językowe do nauki francuskiego, do nauki słówek, słownictwa, gramatyki, mówienia, gry planszowe, karciane dla dzieci, młodzieży, dorosłych, w szkole, w domu | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

 • Générateur de questions - gra językowa

  27,25 zł -6% 28,99 zł

  Gra do ćwiczenia budowania pytań w języku francuskim, do nauki słownictwa i komunikacji, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Les mots en action - gra językowa

  25,37 zł -6% 26,99 zł

  Edukacyjna gra językowa do ćwiczenia układania zdań w języku francuskim przy pomocy wylosowanych rzeczowników, czasowników i przymiotników, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Trouvons les mots! - gra językowa

  27,25 zł -6% 28,99 zł

  Edukacyjna gra językowa ucząca podstawowych słówek języka francuskiego z sześciu kategorii tematycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej i w nauce indywidualnej.

 • Bis Français - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca podstawowych słówek języka francuskiego z różnych kategorii tematycznych poprzez kojarzenie par wyrazów i obrazków, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Bingo images - gra językowa z polską instrukcją i słowniczkiem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca podstawowego słownictwa języka francuskiego z różnych kategorii tematycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej, gra na zasadzie bingo oferująca wiele form rozgrywek i zabaw z językiem.

 • Adjectifs et contraires - gra językowa - 9788853628183

  Adjectifs et contraires - gra językowa

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Gra do nauki francuskiego: gra w karty typu memory ucząca przymiotników francuskich i ich przeciwieństw, dzięki której poznamy 65 par przymiotników o przeciwstawnych znaczeniach (razem 130 przymiotników). Gra przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych i służy do wykorzystania w klasie (szkoła podstawowa i liceum) oraz w nauce indywidualnej w domu.

 • Le monde animal - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca nazw zwierząt w języku francuskim (dzikich, gospodarskich i domowych z różnych kontynentów) oraz słownictwa związanego z ich głównymi cechami i występowaniem, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, szkół językowych i nauki samodzielnej, poziom początkujący.

 • L'horloge - nauka czasu zegarowego i daty - język francuski

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Zegar edukacyjny do nauki słownictwa i wyrażeń francuskich określających czas godzinowy i datę (w tym dni tygodnia, nazwy miesięcy) oraz typy pogody, przeznaczony dla dzieci i młodzieży na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej, szkołach językowych i w nauce indywidualnej w domu.

 • Le grand jeu des nombres - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra ucząca liczebników głównych i porządkowych w języku francuskim w zakresie od 1 do 100 000, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Faisons la valise - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty ucząca popularnych nazw ubrań męskich i żeńskich oraz części garderoby w języku francuskim, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Faisons les courses! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra ucząca słownictwa języka francuskiego związanego z jedzeniem (nazwy produktów spożywczych) i robieniem zakupów, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej

 • Bingo verbes - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka francuskiego, ucząca podstawowych czasowników francuskich, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Piste à suivre - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty ucząca języka francuskiego poświęcona geografii i kulturze krajów francuskojęzycznych, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Le Grand jeu des verbes - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca czasowników francuskich oraz ich odmian przez osoby, czasy i tryby, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej, na poziom początkujący i średnio zaawansowany.

 • Super Bis Français - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka francuskiego ucząca prostych dialogów użytecznych w sytuacjach codziennych, w formie pytań i odpowiedzi, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla szkoły podstawowej, liceum, szkół językowych i do nauki samodzielnej.

 • Inventons des phrases! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa do nauki układania zdań w języku francuskim w różnych czasach gramatycznych, ucząca czasowników i wyrażeń czasowych, na poziom początkujący i średni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Les dominos de la journée - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w domino ucząca czasowników i wyrażeń francuskich związanych w typowymi czynnościami codziennymi oraz opowiadania o nich w różnych czasach gramatycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i nauce samodzielnej.

 • Faisons la fête! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w domino ucząca francuskich czasowników i słownictwa opisującego spędzanie czasu wolnego i relacje towarzyskie z rówieśnikami, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i nauce indywidualnej.

 • Questions à la chaîne - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra w karty ucząca praktycznej umiejętności rozmawiania po francusku w formie krótkich dialogów składających się z pytań i odpowiedzi, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do szkoły podstawowej, liceum, na kursy językowe, oraz do nauki indywidualnej w domu.

 • Questions et réponses - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra ucząca zasad budowania pytań w języku francuskim i udzielania odpowiedzi, a także zaimków pytających, gramatyki i słownictwa, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci i młodzieży, szkoła podstawowa i średnia, szkoła językowa, nauka indywidualna.

 • L'île aux prépositions - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca popularnych przyimków francuskich opisujących umiejscowienie w przestrzeni (nad, obok, pod itd.), przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom podstawowy, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Les dominos des heures - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w domino ucząca słownictwa i wyrażeń francuskich opisujących godziny na zegarze (czas zegarowy), przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziom podstawowy, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Qui est-ce? - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka francuskiego ucząca słownictwa i wyrażeń opisujących wygląd człowieka, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący i średni, do szkół podstawowych, szkół średnich, szkół językowych i do nauki indywidualnej.

 • C’est mon métier! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Planszowa gra edukacyjna ucząca języka francuskiego, dzięki której poznajemy nazwy zawodów i podstawowe słownictwo z nimi związane. Gra przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Le Jeu des Métiers - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł
  Gra językowa Le Jeu des Métiers - wersja z rozbudowaną instrukcją w języku polskim oraz dodatkową kostką do gry. Le Jeu des Métiers jest zespołową grą językową umożliwiającą opanowanie 40 najważniejszych nazw zawodów w języku francuskim. Charakter gry: Gra w karty Poziom...
 • Un petit tour en ville - gra językowa z polską instrukcją

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca słownictwa i wyrażeń języka francuskiego związanych z życiem w mieście, środkami transportu, infrastrukturą i bezpieczeństwem, dla dzieci i młodzieży na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej

 • Comment ça va? - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca języka francuskiego wprowadzająca w wesoły sposób w słownictwo związane z tematyką zdrowotną i medyczną oraz ucząca mówienia i rozwijająca umiejętności komunikacyjne, poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • La planète en jeu - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca słownictwa języka francuskiego związanego z tematyką ekologiczną (surowce, śmieci, odpady, środowisko naturalne, oszczędzanie energii, zdrowy tryb życia), przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średni, dla szkół podstawowych i liceów, do wykorzystania w szkole i w nauce samodzielnej.

 • Voyage en France - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca języka francuskiego poświęcona geografii, historii i kulturze Francji, na poziom początkujący i średni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum (w tym na zajęciach kulturowych o frankofonii bądź w ramach przygotowania do matury), dla szkół językowych oraz w nauce indywidualnej.

 • Championnat de français - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowo-karciana do nauki francuskiego w formie quizu o krajach francuskojęzycznych (ich geografii, kulturze, cywilizacji, historii i współczesności), dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przeznaczona na poziom średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Lis, joue et apprends! - Czytaj, graj i ucz się: Mamie Pétronille + gra Les dominos de...

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny Lis, joue et apprends! do nauki języka francuskiego zawierający trzy lektury z serii Mamie Pétronille oraz grę językową Les dominos de la journée.

 • Lis, joue et apprends! - Czytaj, graj i ucz się: PB3 + gra Bingo Images

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny Lis, joue et apprends! do nauki języka francuskiego zawierający trzy lektury z serii PB3 and... oraz grę językową Bingo images.

 • Lis, joue et apprends! - Czytaj, graj i ucz się: Tonton Jean + gra Super Bis Français

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny Lis, joue et apprends! do nauki języka francuskiego zawierający trzy lektury z serii Tonton Jean oraz grę językową Super Bis Français.

 • Lis, joue et apprends! - Czytaj, graj i ucz się: Henri + gra C’est mon métier!

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny Lis, joue et apprends! do nauki języka francuskiego zawierający trzy lektury z serii Henri et... oraz grę językową C’est mon métier!.

 • Joue ton rôle ! - zabawa w odgrywanie ról - karty do konwersacji - 9788853628954

  Joue ton rôle ! - zabawa w odgrywanie ról - karty do konwersacji

  85,50 zł -10% 95,00 zł

  Joue ton rôle ! - ilustrowane karty konwersacyjne służące do zabawy w rozmówki i odgrywanie ról, wspomagające naukę rozumienia ze słuchu i stymulujące do budowania samodzielnych wypowiedzi oraz wchodzenia w interakcje werbalne w języku francuskim, przeznaczone na cztery poziomy trudności od A1 do B2, do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach w klasie.

 • Gra językowa Lingua Ludica - Apprendre le français par le jeu

  179,55 zł -5% 189,00 zł
  Lingua Ludica - Apprendre le français par le jeu jest doskonałą dynamiczną grą zespołowo-drużynową o jasnych i czytelnych zasadach  stworzoną z myślą o tych wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją znajomość języka francuskiego nie zapominając jednocześnie o dobrej zabawie.Dla...
 • Gra językowa EliKit Français - La maison

  77,31 zł -14% 89,90 zł
  EliKit jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka francuskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej stronie), 24 fiszek...
 • Gra językowa EliKit Français - Les aliments

  77,31 zł -14% 89,90 zł
  EliKit jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka francuskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej stronie), 24 fiszek...
 • Gra językowa EliKit Français - Les animaux

  77,31 zł -14% 89,90 zł
  EliKit jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka francuskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej stronie), 24 fiszek...
 • Gra językowa EliKit Français - Les vêtements

  77,31 zł -14% 89,90 zł
  EliKit jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka francuskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej stronie), 24 fiszek...

Gry i zabawy językowe

Nauka francuskiego - gry. Planszowe, karciane i kościane gry językowe oraz gry edukacyjne do szkoły i do domu przeznaczone do nauki języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomach od A1 do B2, do wykorzystania na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Gry edukacyjne ELI pomagają w nauce słownictwa i gramatyki oraz rozwijają umiejętności językowe związane z praktycznym stosowaniem poznanych słów, wyrażeń i struktur gramatycznych. Językowe gry dydaktyczne będąc dostosowanymi do nauki szkolnej umożliwiają też zredukowanie dystansu pomiędzy uczniami i osobą uczącą, a ponadto uczą prawidłowych zachowań komunikacyjnych i społecznych oraz pomagają w nawiązywaniu relacji z otoczeniem.

Oto szeroki wachlarz możliwości zabaw z językiem francuskim przy pomocy gier francuskich FLE, które stają się sposobem na opanowanie języka praktycznie bez wysiłku. Odmiany czasowników francuskich, rodzajniki, czasy przeszłe, czy budowanie pytań to tylko niektóre z zagadnień, których przyswojenie okaże się tak proste, jak schrupanie croissanta, a przydatne słówka, wyrażenia i zwroty związane z czynnościami życia codziennego przygotują gracza na każdą potencjalną sytuację wymagającą rozmowy w języku francuskim. Co więcej, wybrane gry językowe to także propozycja poznania geografii, historii, kultury, kuchni Francji i elementów stylu życia Francuzów.