Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
baner_materialy_do_tablic.gif

Publikacje cyfrowe ELI PUBLISHING

Wydawnictwo ELI, dostrzegając ogromne możliwości jakie otwiera przed edukacją rozwój technologii, zaprojektowało szeroki wachlarz innowacyjnych materiałów cyfrowych przeznaczonych do nauki popularnych języków obcych i umożliwiających wszechstronny, harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych.

Na wiodącą linię publikacji w tej dziedzinie składają się elektroniczne odpowiedniki czołowych kursów językowych ELI. Skupiają one w sobie cechy tradycyjnych podręczników i zeszytów ćwiczeń oraz są dodatkowo wzbogacone o nagrania audio, animacje graficzne i ćwiczenia interaktywne.

Zalety

  • Głównymi zaletami tej formy kursów językowych są:
  • natychmiastowy dostęp do wszystkich zasobów podręcznika,
  • natychmiastowy dostęp do wszystkich zasobów zeszytu ćwiczeń,
  • natychmiastowy dostęp do nagrań towarzyszących kolejnym stronom z podręcznika bezpośrednio z poziomu przeglądanej strony i bez potrzeby poszukiwania odpowiednich nagrań na płycie audio,
  • możliwość wyświetlenia zasobów kursu na dowolnej wielkości ekranie (w tym na tablicy interaktywnej lub przy użyciu zwykłego projektora i dowolnej gładkiej powierzchni),
  • możliwość interaktywnego rozwiązywania ćwiczeń,
  • łatwość transportu cyfrowego nośnika (płyta CD-ROM) bez konieczności noszenia ze sobą tradycyjnego podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

Zobacz kursy ELI, w ramach których oferowane są komponenty w wersji cyfrowej (tzw. Digital Book):

129.jpg

Pandy the Panda

88.jpg

The Magic Book

190.jpg

Flash on English

124.jpg

Team Up

18.jpg

Jojo

137.jpg

Vite!

194.jpg

¡A bordo!

149.jpg

Das Zauberbuch

193.jpg

Magica Italia

192.jpg

Amici d'Italia

Publikacje cyfrowe ELI PUBLISHING

Materiały cyfrowe ELI, to także seria elektronicznych odpowiedników popularnych gier językowych ELI Let’s Play in English rozwijających znajomość słownictwa i uczących skutecznej komunikacji w języku angielskim. Teraz, dzięki nadaniu formy elektronicznej tym łączącym naukę z zabawą pomocom edukacyjnym, możliwe stało się wykorzystanie ich potencjału do prowadzenia zajęć językowych przy użyciu komputera lub tablicy interaktywnej.

Cyfrowe gry ELI to również doskonały sposób na poznawanie i ćwiczenie języka w warunkach domowych, w tym na zorganizowanie zabawy edukacyjnej z dziećmi lub po prostu na spędzenie czasu w rodzinnym gronie bądź w grupie rówieśniczej.

materialy_ineraktywne_gry_display.gif

Zobacz gry ELI w wersji cyfrowej:

Łatwość obsługi

Materiały cyfrowe ELI zostały opracowane tak, aby korzystanie z nich było łatwe dla każdego użytkownika bez względu na wiek, czy poziom znajomości języka.

Materiały odtwarzać można na dowolnym urządzeniu multimedialnym wyposażonym w czytnik płyt CD-ROM, pracującym w środowisku Windows® lub Mac® oraz obsługującym technologię Flash®.

Szczegółowe parametry techniczne urządzeń gwarantujące poprawne działanie oprogramowania przedstawione zostały w opisach każdego z produktów.

materialy_ineraktywne_postaci.gif