Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
Das Zauberbuch - język niemiecki dla dzieci, szkoła podstawowa

Das Zauberbuch (klasy 0-3)

Podręcznik do języka niemieckiego w zerówce i szkole podstawowej, dla szkół podstawowych, klasy 0-3 | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

Das Zauberbuch (klasy 0-3)

Das Zauberbuch: język niemiecki w zerówce i pierwszych klasach szkoły podstawowej - wielostopniowy podręcznik do niemieckiego dla dzieci. Oto kompleksowe rozwiązanie edukacyjne, które ułatwi dzieciom stawianie pierwszych kroków w języku niemieckim, umożliwi poznanie podstawowych słówek, zwrotów i zasad gramatycznych. Kolorowe oraz pełne gier, zabaw i piosenek podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń będą towarzyszyły dzieciom przez cztery lata nauki, a dodatki w postaci kart obrazkowych, historyjek oraz materiałów na tablice multimedialne ułatwią i uatrakcyjnią naukę. Edukacja z języka niemieckiego może być miła i przyjemna!

Das Zauberbuch czteropoziomowy kurs języka niemieckiego przewidziany dla dzieci w wieku około 7-10 lat oraz uczniów szkół podstawowych w klasach 1-4. Metoda nauczania kursu bazuje na koncepcji psycholingwistycznej skupiającej w sobie różne funkcje i relacje komunikacyjne oraz akcentującej rozwój odpowiadających im umiejętności w kontekście emocji i zachowań społecznych.

Celem kursu jest wyposażenie dziecka w uniwersalne narzędzia językowe pozwalające na swobodną komunikację z otoczeniem w języku niemieckim oraz na swobodne opisywanie w tym języku otaczającej dziecko rzeczywistości.
Bohaterami kursu jest czworo sympatycznych dzieci oraz miś Bert będący postacią z magicznej książki.