Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
Theatrino - sztuki teatralne po angielsku dla dzieci

Theatrino

Teatrzyki po angielsku dla dzieci wspomagające naukę mówienia, do samodzielnego odegrania - książki z tekstami sztuk i nagraniami wideo | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

 • Excalibur + DVD Video

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  44,90 zł

  Książka dla dzieci Ekskalibur z fimem DVD w formie sztuki teatralnej w języku angielskim do przeczytania, obejrzenia i samodzielnego wystawienia, służąca do nauki języka angielskiego, w tym rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu i swobodnego mówienia.

 • The Wizard of Oz + DVD Video

  44,90 zł

  Książka dla dzieci Czarnoksiężnik z Krainy Oz z fimem DVD w formie sztuki teatralnej w języku angielskim do przeczytania, obejrzenia i samodzielnego wystawienia, służąca do nauki języka angielskiego, w tym rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu i swobodnego mówienia.

 • Robin Hood + DVD Video

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  44,90 zł

  Książka dla dzieci o przygodach Robin Hooda z fimem DVD w formie sztuki teatralnej w języku angielskim do przeczytania, obejrzenia i samodzielnego wystawienia, służąca do nauki języka angielskiego, w tym rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu i swobodnego mówienia.

 • Little Red Riding Hood + DVD Video

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  44,90 zł

  Książka dla dzieci Czerwony Kapturek z fimem DVD w formie sztuki teatralnej w języku angielskim do przeczytania, obejrzenia i samodzielnego wystawienia, służąca do nauki języka angielskiego, w tym rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu i swobodnego mówienia.

Theatrino

Adaptacje tradycyjnych bajek i baśni w konwencji prostych przedstawień teatralnych dla dzieci: książki z  płytami DVD video na róznych poziomach trudności.
Książki zawierają napisane bardzo prostym językiem teksty sztuk teatralnych z podziałem na role i opatrzone są barwnymi ilustracjami wykonanymi w oryginalnej dziecięcej stylistyce, a ponadto obfitują w różnego rodzaju słowniczki obrazkowe, glosariusze, ćwiczenia w formie zabaw, zgadywanek, krzyżówek, rebusów itd... W książkach znajdują się też rysunki z postaciami ze sztuki do wycięcia (przy pomocy których można odegrać wraz z dziećmi własne przedstawienie teatralne) lub specjalne maski do pokolorowania i wycięcia. Do książek dołączone są płyty DVD video ze sztukami teatralnymi odegranymi na scenie w formie teatrzyków przez prawdziwych aktorów. Monologom i dialogom aktorów towarzyszą zabawne i sympatyczne piosenki.