Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Aktywne filtry

Język hiszpański

Książki i materiały do nauki języka hiszpańskiego (ELE) dla dzieci, nastolatków, młodzieży i osób dorosłych przeznaczone dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich (liceów i techników) oraz na lektoraty dla studentów. Książki do nauki mówienia, słówek, gramatyki, rozumienia ze słuchu, czytania w języku hiszpańskim oraz konwersacji, umożliwiające szybkie opanowanie języka, w tym książki dotyczące cywilizacji hiszpańskojęzycznej, czasopisma językowe, gramatyki, gry i zabawy językowe, kursy, lektury i bajki dla dzieci, pomoce dla przedszkolaków materiały wizualne, publikacje przeznaczone do kopiowania przez nauczycieli, piosenki hiszpańskie, postery, plakaty, plansze oraz słowniki obrazkowe i tradycyjne.

Materiały i pomoce dla hispanistów / iberystów: ELI to pionier w dziedzinie materiałów do nauki języka hiszpańskiego jako obcego ELE (Español como Lengua extranjera) dla dzieci, nastolatków, studentów, dorosłych oraz osób starszych. Imponujący dorobek wydawnictwa to ponad czterysta propozycji edukacyjnych takich jak lektury na różne stopnie zaawansowania językowego i o różnej tematyce, podręczniki szkolne i kursowe, gry i zabawy językowe po hiszpańsku, fiszki, karty obrazkowe, serie plakatów z naklejkami, książki przygotowujące do egzaminu DELE i czasopisma językowe, które można zaprenumerować w formie papierowej lub elektronicznej.