Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -16%

¡Qué bien! 1 - libro del alumno + libro digital książka ucznia + interaktywny e-podręcznik

50,32 zł Zniżka 16%
59,90 zł

¡Qué bien! 1 libro del alumno + libro digital descargable: podręcznik do nauki hiszpańskiego z wersją interaktywną w postaci multimedialnego e-podręcznika. Poziom początkujący A1.1. Przeznaczony dla dzieci w wieku 9-10 lat, na poziom klasy 4 szkoły podstawowej (jako drugi język nowożytny nieobowiązkowy), do szkół językowych lub do nauki indywidualnej.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

¡Qué bien! 1 - libro del alumno + libro digital descargable

Podręcznik do pierwszej części kursu języka hiszpańskiego dla dzieci ¡Qué bien! Curso de español para niños wraz z wersją interaktywną online.

  • Poziom trudności językowej podręcznika: A1.1
  • Grupa docelowa: dzieci w wieku około 9-12 lat

¡Qué bien! to trzypoziomowy kurs dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oferujący praktyczną naukę żywego współczesnego języka hiszpańskiego idącą w parze z kształtowaniem bazowych kompetencji językowych u dziecka. W świat języka hiszpańskiego wprowadza uczniów troje sympatycznych bohaterów. Dzięki nim dzieci poznają praktyczne zwroty i struktury językowe użyteczne w typowych sytuacjach życia codziennego.

Podręcznik spełnia kryteria podstawy programowej przedmiotu język obcy nowożytny w zakresie:,
  • przygotowania ucznia do posługiwania się środkami językowymi,
  • rozumienia wypowiedzi w języku obcym,
  • tworzenia wypowiedzi i reagowania na nie,
  • przetwarzania wypowiedzi.

Struktura podręcznika: książka składa się z ośmiu dziesięciostronicowych jednostek lekcyjnych oraz trzech jednostek powtórkowych w postaci historyjek wraz z ćwiczeniami. Na końcu znajduje się sekcja kulturowa poświęcona typowym uroczystościom i zwyczajom świątecznym w Hiszpanii.

Książka interaktywna (e-podręcznik): zakup książki uprawnia do korzystania z jej cyfrowej wersji wzbogaconej o nagrania audio, interaktywne ćwiczenia i animowane scenki. Wewnątrz książki znajduje się indywidualny kod umożliwiający dostęp do zasobów interaktywnych z poziomu bezpłatnej platformy edukacyjnej (wymagana rejestracja). Licencja na korzystanie z wersji interaktywnej przypisana jest do konkretnego egzemplarza podręcznika oraz konkretnego konta ucznia na platformie edukacyjnej i jest ważna przez okres 14 miesięcy od momentu aktywacji.

Podręcznik wieloletni: Rozwiązywanie ćwiczeń z podręcznika nie wymaga od ucznia pisania, ani zakreślania odpowiedzi na kartach książki, może być on więc wykorzystywany jako podręcznik wieloletni.

Wypróbuj bezpłatnie w klasie:
Pobierz materiały przykładowe obejmujące dwa rozdziały pierwszego poziomu kursu.

cloud_download Pobierz przykładowe lekcje (53 MB)

Autorzy: Mady Musiol, Magaly Villarroel
96 stron w kolorze
28 x 22 cm
ISBN 9788853623386

9788853623386
9788853623386
9788853623386

Opis

Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa (4-6 klasa)
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne

¡Qué bien! 1 - libro del alumno

¡Qué bien! es el nuevo método de español en tres niveles, para el desarrollo de las competencias básicas de los alumnos (hasta el nivel A2.1 del MCER) mediante objetivos claros y gracias a un método didáctico divertido.

Unos simpáticos personajes presentan diálogos y textos sencillos y situaciones familiares, que pueden ser reutilizados fácilmente en otros contextos de la vida cotidiana.

Cada unidad incluye actividades de refuerzo y ampliación, secciones de repaso y autoevaluación. Un archivo de recursos rico y variado ofrece instrumentos valiosos para la evaluación formativa y sumativa. Textos relacionados con temas interdisciplinares permiten a los alumnos enriquecer su vocabulario y ampliar sus conocimientos generales.

Libro del alumno:
• Una unidad introductoria.
• 8 unidades principales. Cada unidad consta de 9 lecciones repartidas en 10 páginas.
• 3 unidades de consolidación presentadas en forma de cuentos (3 dobles paginas culturales en el nivel 3).
• 3 lecciones adicionales dedicadas a las fiestas.

Mady Musiol, Magaly Villarroel
28 x 22 cm
96 páginas
ISBN 9788853623386

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Nowa wersja Vale

Podręcznik dla dzieci znaczenie lepszy od dotychczasowej metody Vale! Gramatyka wprowadzona jest de facto bez uczenia gramatyki i jest tak przedstawiona, że uczeń praktycznie od samego początku ma wrażenie, że już coś potrafi powiedzieć po hiszpańsku. Utrwalanie materiału następuje w sposób, który nie nudzi. Przy tym atrakcyjna, dziecięca szata graficzna i dużo dodatkowych materiałów dla nauczyciela. Ogromną zaletą jest też wersja interaktywna podręcznika, do której ma dostęp każdy uczeń.

Zweryfikowany zakup

Baaardzo miłe wrażenia!

Bardzo przyjazna i nowoczesna książka do nauki hiszpańskiego. Wielkim plusem jest wersja multimedialna, z której można korzystać na tablecie/komputerze i wtedy w ogóle nie trzeba brać do ręki książki papierowej. Dobra cena.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również:

Blog