Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

audiobooki do nauki języka

Czasopisma do języka dla szkół, bibliotek i do nauki indywidualnej w domu.

Co prenumerować? Zapraszamy szkoły, biblioteki, nauczycieli, rodziców oraz młodzież indywidualnie uczącą się języka do przetestowania i zaprenumerowania magazynów edukacyjnych w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, rosyjskim i łacińskim.

Ciekawe artykuły, aktualne treści, pomysłowa szata graficzna oraz poziom języka dopasowany do różnych umiejętności językowych czytelnika rozwiną sprawności komunikacyjne, wzbogacą zakres słownictwa i wzbudzą zainteresowanie nauką języka i kulturą innych krajów.

Gazety do nauki języka ELI to bogate źródło materiałów dla nauczycieli do wartościowych lekcji w klasie i na zajęcia dodatkowe oraz atrakcyjna forma indywidualnej nauki dla ciekawych świata uczniów.

Z myślą o podniesieniu jakości nauczania od 45 lat publikujemy 27 aktywizujących magazynów w 7 wiodących językach obcych zgodnie z dewizą Learning languages the pleasant way.

Jakie są główne cechy magazynów edukacyjnych ELI do nauki języków?

O czasopismach

• Czasopisma ELI przeznaczone są dla użytkowników w różnym wieku (dzieci, nastolatki, młodzież) i w zależności od tytułu oferują poziomy zaawansowania w zakresie od A0/A1 do B2/C1. Zawierają artykuły poświęcone różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata napisane z uwzględnieniem dopasowanych pod względem poziomu trudności struktur gramatycznych, funkcji komunikacyjnych i słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą artykuły poboczne prezentujące kulturę, tradycje i specyfikę krajów związanych z danym językiem obcym, a także aktywności rozwijające różne kompenetncje językowe.

• Każdy numer czasopisma to 16 kolorowych stron formatu A4 wraz z nagraniami audio do pobrania.

• Czasopismom towarzyszą materiały dodatkowe dla nauczyciela ułatwiające wykorzystanie prezentowanych treści na lekcjach w klasie.

• Czasopisma dostępne są w formie tradycyjnej (papierowej) lub elektronicznej (pliki PDF).

Jak działa prenumerata?

• Prenumeraty funkcjonują w cyklach lat szkolnych. Każda prenumerata składa się z 5 numerów wydawanych i rozsyłanych w następujących terminach: przełom września i października (1), przełom listopada i grudnia (2), luty (3), przełom marca i kwietnia (4) oraz przełom maja i czerwca (5). Prenumeratę wykupić można w dowolnym momencie, przy czym:
- w przypadku dokonania subskrypcji w trakcie trwania cyklu prenumeraty (w miesiącach od września/października do maja/czerwca) osoba zamawiająca otrzymuje numery wcześniejsze wraz z pierwszym bieżącym numerem ukazującym się po dniu rejestracji do prenumeraty i wysyłanym zgodnie z harmonogramem.
- w przypadku dokonania subskrypcji pomiędzy poszczególnymi cyklami prenumerat (w miesiącach od czerwca do września) prenumerata zostaje uruchomiona z końcem września.

Forma i czas dostawy

Magazyny w formie tradycyjnej przesyłane są do odbiorców pocztą bezpośrednio z zagranicznej centrali wydawnictwa ELI. Czas dostawy wynosi około 10 dni roboczych od momentu wysyłki.

Magazyny w formie elektronicznej udostępniane są subskrybentom w postaci plików PDF do pobrania w oparciu o dostarczone linki.

Oferta promocyjna

W przypadku zamówienia co najmniej pięciu prenumerat tego samego magazynu językowego i na ten sam adres odbiorcy cena jednostkowa prenumeraty tradycyjnej wynosi 59.90 zł.

Zastanawiasz się, jakie magazyny zaprenumerować na nowy rok szkolny na lekcje w klasie, do szkolnej biblioteki lub nauki samodzielnej?

Poniżej prezentujemy listę czasopism ELI w językach będących przemiotem nauczania szkolnego wedle kryterium poziomu trudności językowej.