Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
Angielski zawodowy, w pracy, biurze, biznesie: podręczniki ESP

Angielski w pracy zawodowej ESP

Angielski w pracy zawodowej, książki do angielskiego biznesowego i branżowego przygotowujące do pracy w zawodzie, English for Specific Purposes | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

Angielski w pracy zawodowej ESP

Angielski zawodowy i branżowy - English for Specific Purposes (ESP)

Podręczniki do nauki języka angielskiego zawodowego (ESP) dla młodzieży i dorosłych, poświęcone nauczaniu angielskiego pod kątem specyficznego słownictwa związanego z pracą zawodową, biurem, biznesem oraz różnymi sektorami gospodarki takimi jak handel, finanse, bankowość, transport, logistyka, budownictwo, przemysł, technologie, gastronomia, restauratorstwo, wojsko, reklama, czy turystyka.

Angielski zawodowy dla techników i szkół branżowych

Podręczniki z serii Flash on English dostosowane są do nauczania języka obcego zawodowego (JOZ) w technikach i szkołach branżowych kształcących uczniów w konkretnych dziedzinach zawodowych i przygotowujących do pracy w różnych branżach. Zawartość tematyczna książek, poziom trudności językowej i zwięzła forma ułatwiają uczniom szybkie wdrożenie się w specyficzne słownictwo angielskie związane z różnymi zagadnieniami danego zawodu oraz sektora gospodarki.

Angielski zawodowy dla studentów

Język obcy zawodowy to ważny element kształcenia studentów studiów inżynierskich, technicznych, medycznych, ekonomicznych, menedżerskich i wojskowych. Wybór podręcznika ESP systematyzującego specjalistyczne słownictwo ułatwi lektorom języka angielskiego pracę ze studentami oraz uzupełnienie samodzielnie przygotowanych materiałów o dodatkowe, uporządkowane tematycznie treści.

Angielski zawodowy dla szkół językowych

Wiele szkół językowych oferuje specjalistyczne kursy języka angielskiego zawodowego przygotowujące osoby wyjeżdżające za granicę do wykonywania pracy w sektorze usług gastronomicznych, turystycznych, medycznych, czy transportowych. Podręczniki ELI ESP szybko pozwolą opanować konkretne słówka i zwroty potrzebne w przyszłej pracy.

Angielski zawodowy dla firm

Seria kursów ESP dobrze sprawdza się także w kontekście nauczania i doszkalania językowego pracowników w firmach, centrach logistycznych, korporacjach zarówno w systemie zorganizowanych, cyklicznych lekcji indywidualnych i grupowych oraz okazjonalnych wyjazdów szkoleniowych.

Angielski zawodowy do nauki samodzielnej

Książki ESP to ponadto bardzo dobry wybór dla osób pragnących całkowicie samodzielnie opanować słownictwo przynależne do danej dziedziny zawodowej. Prosta i przejrzysta budowa podręczników, uporządkowana struktura rozdziałów, sekcje wyjaśniające specyficzne zwroty angielskie oraz nagrania audio i odpowiedzi do ćwiczeń umożliwiające weryfikację poprawności wykonanych zadań sprawiają, że indywidualne korzystanie z podręczników ELI nie przysparza najmniejszych kłopotów osobom znającym język angielski już na poziomie A2.

Dla kogo angielski zawodowy?

Podręczniki ELI ESP przeznaczone są między innymi dla biznesmenów, bankowców, analityków i doradców finansowych, marketingowców, handlowców, menedżerów, szkoleniowców biznesowych, a także dla inżynierów, mechaników, elektroników, żołnierzy, lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, kucharzy, restauratorów, kelnerów, pracowników biur turystycznych, transportowców i spedytorów oraz wszystkich zawodów powiązanych.

Przejdź do góry strony i przeglądaj podręczniki ESP.