Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • Nowy produkt

Flash on English for Tourism: materiały dla nauczyciela do pobrania online

Informacja na temat materiałów dla nauczyciela towarzyszących podręcznikowi Flash on English for Tourism.

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Materiały dla nauczycieli i szkół do podręcznika Flash on English for Tourism do pobrania bezpłatnie online z zakładki DO POBRANIA.

W skład materiałów wchodzą:

Nagrania audio,

Transkrypcje nagrań,

Rozwiązania do ćwiczeń,

Spis zagadnień i tematów leksykalnych przedstawionych w funkcji sprawności językowych oraz z podziałem na rozdziały,

Rozkład materiału (przesyłany na podstawie formularza zgłoszenia)
Rozkład w formule Język obcy zawodowy dla podstawy programowej 2019: Rozkład prezentuje materiał podręcznika podzielony na tematy, godziny lekcyjne i efekty kształcenia. W związku z faktem, że podręcznik porusza szeroką gamę zagadnień związanych z branżą turystyczną oferując materiał przewidziany na większą ilość godzin niż zostało to zapisane w podstawie programowej z 2019 roku, nauczyciel może zrealizować dowolnie wybrane przez siebie tematy kierując się zagadnieniami objętymi daną kwalifikacją zawodową bądź liczbą lekcji, które ma do dyspozycji.

  Arkusze ćwiczeniowe (przesyłane na podstawie formularza zgłoszenia)
Arkusze z zadaniami integrujące treści kształcenia zawodowego z przygotowaniem do matury z języka angielskiego. Znajdują one zastosowanie w przypadku wykorzystania podręcznika na zajęciach z języka zawodowego w szkole średniej i branżowej. Oferują dodatkowe ćwiczenia łączące naukę języka ogólnego z branżowym. Mają formę zbieżną z zadaniami maturalnymi skupiając się na tematyce danego sektora i umożliwiając tym samym skuteczne przygotowanie się do matury przy jednoczesnym utrwalaniu języka zawodowego. Stanowią one ponadto dla uczniów wskazówkę, jak można wykorzystać poznawane słownictwo i struktury na egzaminie maturalnym.

Zadania proponowane są w formie arkuszy i składają się z następujących typów ćwiczeń:
  - ćwiczenia z mówienia, odpowiadające maturze ustnej, w tym rozmowę wstępną, 2 zadania z rozmowy z egzaminującym (popularne „chmurki”), 2 zdjęcia do opisu z pytaniami oraz rozmowę na postawie materiału stymulującego (wybór opcji).
  - ćwiczenia przygotowujące do matury pisemnej obejmujące różnorodne formy użytkowe dopasowane do nowej i starej podstawy programowej oraz teksty pisane z zadaniami (prawda/fałsz, wielokrotny wybór, dobieranie).

Każdy arkusz zawiera również zestaw dodatkowych uwag i podpowiedzi dla nauczyciela oraz rozwiązania do ćwiczeń typu wielokrotny wybór oraz prawda/fałsz.

W skład materiałów dodatkowych wchodzi 6 arkuszy z zadaniami integrującymi treści podręcznika z tematami maturalnymi, a także wprowadzenie metodyczne Język obcy w szkole średniej.

Egzemplarz okazowy w formie elektronicznej (przesyłany na podstawie formularza zgłoszenia)
Egzemplarz testowy w formie elektronicznej udostępniany jest szkołom i uczelniom rozważającym korzystanie z podręcznika w ramach zajęć z języka zawodowego.

Opis

Kontekst edukacyjny
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne
Cykl edukacyjny
ESP - English for Specific Purposes