Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Aktywne filtry

Język francuski

Książki i materiały do nauki języka francuskiego (FLE) dla maluchów, dzieci, młodzieży i dorosłych (w tym dla przedszkoli, szkół podstawowych, średnich: liceów i techników oraz dla szkół językowych) wspierające doskonalenie sprawności językowych: mówienia, rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu i pisania, uczące gramatyki i słownictwa, wśród których znajdują się książki dotyczące cywilizacji francuskojęzycznej, czasopisma językowe, gramatyki, gry i zabawy językowe, kursy, lektury uproszczone i bajki dla dzieci, pomoce dla przedszkolaków, materiały wizualne, publikacje przeznaczone do kopiowania przez nauczycieli, piosenki francuskie, postery, plakaty, plansze oraz słowniki obrazkowe i tradycyjne.

Materiały i pomoce dla romanistów: Język francuski jako FLE zajmuje jedno z głównych miejsc w ofercie edukacyjnej ELI. To setki ciekawych propozycji, do których należą gry, książki i słowniki do poznawania leksyki z różnych dziedzin tematycznych, podręczniki szkolne, kursy dziecięce, lekturki na poziomach trudności od A1 do C1, prenumerowane magazyny, książki przygotowujące do DELF, oraz oczywiście kilkadziesiąt gier do nauki języka, wśród których wyróżnić należy chociażby Inventons des phrases! i Faisons les courses!