Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Aktywne filtry

Język angielski

Materiały do nauki angielskiego (ELT): książki, gry i pomoce edukacyjne do nauki angielskiego i rozwijania sprawności językowych, w tym do nauki słownictwa, wyrażeń, idiomów, mówienia, gramatyki, rozumienia ze słuchu i konwersacji. Materiały przeznaczone do samodzielnej nauki w domu oraz z nauczycielem umożliwiające bezstresowe opanowanie języka. ELI PUBLISHING ELT w swoim 40-letnim dorobku wydawniczym ma ponad półtora tysiąca publikacji do nauki języka angielskiego. Jako pierwsze w wachlarzu materiałów edukacyjnych pojawiły się gry językowe, karty flashcards oraz ilustrowane słowniki dla dzieci, a następnie podręczniki kursowe szkolne i akademickie. Obecnie obok wielu nowoczesnych kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich (liceów, techników), szkół językowych, na lektoraty w szkołach wyższych oraz podręczników dla osób dorosłych, nauczyciele i uczniowie mają do dyspozycji lektury poziomowane, plakaty, książki z gramatyki i słownictwa oraz materiały do angielskiego w pracy zawodowej.

Książki i materiały do nauki języka angielskiego z wydawnictwa ELI PUBLISHING, wśród których znajdują się podręczniki ELT, książki dotyczące cywilizacji anglojęzycznej, czasopisma językowe, gramatyki, gry i zabawy językowe, kursy, lektury uproszczone i bajki dla dzieci, pomoce dla przedszkolaków materiały wizualne, publikacje przeznaczone do kopiowania przez nauczycieli, piosenki angielskie, postery, plakaty, plansze oraz słowniki obrazkowe i tradycyjne.