Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -11%

The Story Garden 1: Student's Book with activities

48,86 zł Zniżka 11%
54,90 zł

Książka ucznia z ćwiczeniami do nauki angielskiego dla dzieci w wieku pierwszej klasy szkoły podstawowej, na poziom podstawowy A0/A1 - angielski z bohaterami bajek i baśni.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

The Story Garden 1: Student's Book with activities - podręcznik do angielskiego dla 6/7-latków wraz z wersją interaktywną online w postaci multimedialnego podręcznika.

  • Poziom trudności językowej: A0/A1
  • Grupa docelowa: dzieci w wieku pierwszej klasy szkoły podstawowej

Struktura:
Każda z sześciu jednostek lekcyjnych rozpoczyna się ilustracją prezentującą historię z wybranej bajki wraz z towarzyszącymi słówkami w formie glosariusza obrazkowego. Kolejne strony oferują zabawy i ćwiczenia o charakterze ludycznym, w tym piosenki, gry, historyjki komiksowe, a także sekcje cywilizacyjno-kulturowe i treści zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego. Po szóstej jednostce lekcyjnej następuje część ćwiczeniowa Activity time oraz dodatkowe strony Easy English poświęcona rozwijaniu umiejętności czytania i pisania oraz wyrównaniu ewentualnych braków.

Książka interaktywna (e-podręcznik): zakup książki uprawnia do korzystania z jej cyfrowej wersji wzbogaconej o nagrania audio, interaktywne ćwiczenia i animowane scenki. Wewnątrz książki znajduje się indywidualny kod umożliwiający dostęp do zasobów interaktywnych z poziomu bezpłatnej platformy edukacyjnej (wymagana rejestracja). Licencja na korzystanie z wersji interaktywnej przypisana jest do konkretnego egzemplarza podręcznika oraz konkretnego konta ucznia na platformie edukacyjnej i jest ważna przez okres 14 miesięcy od momentu aktywacji.

Zapoznaj się z pełnym opisem kursu.

Autorzy: Mariagrazia Bertarini, Martha Huber
120 stron w kolorze
21x29,7cm
ISBN 9788853632777

9788853632777
9788853632777
9788853632777

The Story Garden is a new English language course for primary schools aimed at students from 6 to 11 years old.
The Story Garden is based on The Heart and Mind Approach, that creates synergy between the cognitive and emotional aspects of the students. Emotions and thoughts not only interact, but their integration is essential in the learning process.
 
• Each level of the course has 6 units, each one based on classic fairy tales, or other fairy tales, important to promote emotional learning.
• In the choice of contents and presentation methods, the course is attentive to DSA and SEN issues.
• Interdisciplinary activities (CLIL) convey knowledge related to other disciplines.
• Unique digital book, fully interactive and with many resources accessible and downloadable on www.elionline.com/elidigibook
 
Student’s Book Structure
• Each unit opens with the presentation of the target vocabulary; the unit includes activities, songs, games, comic stories, language games, CLIL and civilization. Useful grammar tables have been included from Level 3 onwards.
• Easy English pages are integrated in the coursebook with simplified activities for students with educational needs.
• The Workbook is integrated in the Student’s Book and includes revision activities and grammar tables.
• Final Cambridge YLE exam preparation pages, from the third level.
 
Teacher’s Book Structure
• Step-by-step guidance and didactic ideas for each page of the course.
• Self-assessment and self-learning cards.
• Transcriptions of audio and video material; linguistic, grammatical and cultural curiosities.
• Tests & Resources, a complementary volume of photocopiable
 
Digital resources for online / blended lessons
• Interactive and downloadable Digital Book with audio and video files, interactive and self-correcting activities, symbols to enable students to listen and practise the pronunciation
• ELI LINK App: instant access to audio and video content in a click directly from the book with any device

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

The Story Garden 1 to świetne wprowadzenie do nauki języka angielskiego dla najmłodszych.

Bez wątpienia książka The Story Garden 1 to pozycja przeznaczona dla najmłodszych uczniów wieku przedszkolnym. Co wyróżnia ją na tle innych tego typu podręczników ? To żę The Story Garden 1 została stworzona tak, aby odwoływać się do edukacji emocjonalnej, która jest oparta na nowy podejściu do nauczania języków tak zwanym The Heart and Mind approach. Dlatego w podręczniku możemy znaleźć dużą ilość różnych ćwiczeń manualnych jak mieszanie kolorów lub tworzenie instrumentów muzycznych. Każda lekcją z książką The Story Garden 1 to świetna zabawa połączona z nauką. Dodatkowy podręcznik można wykorzystać w domowej edukacji. Nawet osoba posługująca się językiem angielskim na poziomie A2 bez problemu poradzi sobie z zadaniami z podręcznika.

Blog