Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Filtruj według

Poziom trudności

Poziom trudności

Typ i mechanika gry językowej

Typ i mechanika gry językowej

Cel edukacyjny i sprawności językowe

Cel edukacyjny i sprawności językowe

Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst

Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst

Cykl edukacyjny

Cykl edukacyjny

Gry i zabawy do nauki hiszpańskiego, gry językowe

Gry i zabawy językowe

Gry językowe do nauki hiszpańskiego, do nauki słówek, słownictwa, gramatyki, mówienia, gry planszowe, karciane dla dzieci, młodzieży, dorosłych, w szkole, w domu | czytaj opis serii ...

Aktywne filtry

 • Generador de preguntas - gra językowa

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  27,25 zł -6% 28,99 zł

  Gra do ćwiczenia budowania pytań w języku hiszpańskim w postaci kostek edukacyjnych, do nauki słownictwa i komunikacji, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Las palabras en acción - gra językowa

  25,37 zł -6% 26,99 zł

  Edukacyjna gra językowa w postaci kostek edukacyjnych do ćwiczenia układania zdań w języku hiszpańskim przy pomocy wylosowanych rzeczowników, czasowników i przymiotników, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • ¡Encontremos las palabras! - gra językowa

  27,25 zł -6% 28,99 zł

  Edukacyjna gra językowa ucząca podstawowych słówek języka hiszpańskiego z sześciu kategorii tematycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej i w nauce indywidualnej.

 • Bis Español - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca podstawowych słówek języka hiszpańskiego z różnych kategorii tematycznych poprzez kojarzenie par wyrazów i obrazków, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • Bingo ilustrado - gra językowa z polską instrukcją i słowniczkiem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca podstawowego słownictwa języka hiszpańskiego z różnych kategorii tematycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej, gra na zasadzie bingo oferująca wiele form rozgrywek i zabaw z językiem.

 • Adjetivos y contrarios - gra językowa - 9788853628206

  Adjetivos y contrarios - gra językowa

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Gra do nauki hiszpańskiego: gra w karty typu memory ucząca przymiotników hiszpańskich i ich przeciwieństw, dzięki której poznamy 65 par przymiotników o przeciwstawnych znaczeniach (razem 130 przymiotników). Gra przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych i służy do wykorzystania w klasie (szkoła podstawowa i liceum) oraz w nauce indywidualnej w domu.

 • El reino de los animales - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w karty ucząca nazw zwierząt w języku hiszpańskim (dzikich, gospodarskich i domowych z różnych kontynentów) oraz słownictwa związanego z ich głównymi cechami i występowaniem, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, do szkoły podstawowej, szkół językowych i nauki samodzielnej, poziom początkujący.

 • El Reloj - nauka czasu zegarowego i daty - język hiszpański

  47,61 zł -10% 52,90 zł

  Zegar edukacyjny do nauki słownictwa i wyrażeń hiszpańskich określających czas godzinowy i datę (w tym dni tygodnia, nazwy miesięcy) oraz typy pogody, przeznaczony dla dzieci i młodzieży na poziom początkujący, do wykorzystania w szkole podstawowej, szkołach językowych i w nauce indywidualnej w domu.

 • El gran juego de los números - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra ucząca liczebników głównych i porządkowych w języku hiszpańskim w zakresie od 1 do 100 000, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • ¡Haz la maleta! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty ucząca popularnych nazw ubrań męskich i żeńskich oraz części garderoby w języku hiszpańskim, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • ¡Vamos al mercado! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra ucząca słownictwa języka hiszpańskiego związanego z jedzeniem (nazwy produktów spożywczych) i robieniem zakupów, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Bingo de los verbos - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka hiszpańskiego, ucząca podstawowych czasowników hiszpańskich, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • ¡Sigue la pista! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty ucząca języka hiszpańskiego poświęcona geografii i kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • El Gran Juego de los Verbos - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra językowa El Gran Juego de los Verbos - wersja z instrukcjami po hiszpańsku i po polsku oraz dodatkową kostką do gry. El Gran Juego de los Verbos jest grą językową służącą do nauki stu najważniejszych czasowników hiszpańskich oraz ich odmian przez osoby i czasy. Gra polega...

 • Super Bis Español - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka hiszpańskiego ucząca prostych dialogów użytecznych w sytuacjach codziennych, w formie pytań i odpowiedzi, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla szkoły podstawowej, liceum, szkół językowych i do nauki samodzielnej.

 • Con tus palabras - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa do nauki układania zdań w języku hiszpańskim w różnych czasach gramatycznych, ucząca czasowników i wyrażeń czasowych, na poziom początkujący i średni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce samodzielnej.

 • El dominó de cada día - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w domino ucząca czasowników i wyrażeń hiszpańskich związanych w typowymi czynnościami codziennymi oraz opowiadania o nich w różnych czasach gramatycznych, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i nauce samodzielnej.

 • ¡Todos de fiesta! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w domino ucząca hiszpańskich czasowników i słownictwa opisującego spędzanie czasu wolnego i relacje towarzyskie z rówieśnikami, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i nauce indywidualnej.

 • Preguntas encadenadas - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra w karty ucząca praktycznej umiejętności rozmawiania po hiszpańsku w formie krótkich dialogów składających się z pytań i odpowiedzi, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do szkoły podstawowej, liceum, na kursy językowe, oraz do nauki indywidualnej w domu.

 • Preguntas y respuestas - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Gra ucząca zasad budowania pytań w języku hiszpańskim i udzielania odpowiedzi, a także zaimków pytających, gramatyki i słownictwa, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla dzieci i młodzieży, szkoła podstawowa i średnia, szkoła językowa, nauka indywidualna.

 • La Isla de las preposiciones - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca popularnych przyimków hiszpańskich opisujących umiejscowienie w przestrzeni (nad, obok, pod itd.), przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom podstawowy, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • El dominó de las horas - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra językowa w domino ucząca słownictwa i wyrażeń hiszpańskich opisujących godziny na zegarze (czas zegarowy), przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziom podstawowy, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • ¿Quién es? - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra w karty do nauki języka hiszpańskiego ucząca słownictwa i wyrażeń opisujących wygląd człowieka, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, na poziom początkujący i średni, do szkół podstawowych, szkół średnich, szkół językowych i do nauki indywidualnej.

 • ¡Esta es mi profesión! - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews.
  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Planszowa gra edukacyjna ucząca języka hiszpańskiego, dzięki której poznamy nazwy zawodów i podstawowe słownictwo z nimi związane. Gra przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • Por la ciudad - gra językowa z polską instrukcją

  49,73 zł -6% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca słownictwa i wyrażeń języka hiszpańskiego związanych z życiem w mieście, środkami transportu, infrastrukturą i bezpieczeństwem, dla dzieci i młodzieży na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • ¿Qué tal estás? - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca języka hiszpańskiego wprowadzająca w wesoły sposób w słownictwo związane z tematyką zdrowotną i medyczną oraz ucząca mówienia i rozwijająca umiejętności komunikacyjne, poziom początkujący i średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • El planeta en juego - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  47,08 zł -11% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca słownictwa języka hiszpańskiego związanego z tematyką ekologiczną (surowce, śmieci, odpady, środowisko naturalne, oszczędzanie energii, zdrowy tryb życia), przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziom początkujący i średni, dla szkół podstawowych i liceów, do wykorzystania w szkole i w nauce samodzielnej.

 • Viaje por España - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews.
  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowa ucząca języka hiszpańskiego poświęcona geografii, historii i kulturze Hiszpanii, na poziom początkujący i średni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum (w tym na zajęciach kulturowych bądź w ramach przygotowania do matury), dla szkół językowych oraz w nauce indywidualnej.

 • Campeonato de español - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

  45,49 zł -14% 52,90 zł

  Edukacyjna gra planszowo-karciana do nauki hiszpańskiego w formie quizu o krajach hiszpańskojęzycznych (ich geografii, kulturze, cywilizacji, historii i współczesności), dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przeznaczona na poziom średnio zaawansowany, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

 • ¡Lee, juega y aprende! - Czytaj, graj i ucz się: Abuelita Anita + gra El dominó de cada...

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny ¡Lee, juega y aprende! do nauki języka hiszpańskiego zawierający trzy lektury z serii Abuelita Anita oraz grę językową El dominó de cada día.

 • ¡Lee, juega y aprende! - Czytaj, graj i ucz się: PB3 + gra Bingo Ilustrado

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny ¡Lee, juega y aprende! do nauki języka hiszpańskiego zawierający trzy lektury z serii PB3 y... oraz grę językową Bingo Ilustrado.

 • ¡Lee, juega y aprende! - Czytaj, graj i ucz się: Tío Manuel + gra Super Bis Español

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny ¡Lee, juega y aprende! do nauki języka hiszpańskiego zawierający trzy lektury z serii Tío Manuel oraz grę językową Super Bis Español.

 • ¡Lee, juega y aprende! - Czytaj, graj i ucz się: Pepe + gra ¡Esta es mi profesión!

  99,00 zł

  Pakiet edukacyjny ¡Lee, juega y aprende! do nauki języka hiszpańskiego zawierający trzy lektury z serii Pepe y... oraz grę językową ¡Esta es mi profesión!.

 • ¡Interpreta tu papel! - zabawa w odgrywanie ról - karty do konwersacji - 9788853628978

  ¡Interpreta tu papel! - zabawa w odgrywanie ról - karty do konwersacji

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  85,50 zł -10% 95,00 zł

  ¡Interpreta tu papel! - ilustrowane karty konwersacyjne służące do zabawy w rozmówki i odgrywanie ról, wspomagające naukę rozumienia ze słuchu i stymulujące do budowania samodzielnych wypowiedzi oraz wchodzenia w interakcje werbalne w języku hiszpańskim, przeznaczone na cztery poziomy trudności od A1 do B2, do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach w klasie.

 • Lingua Ludica - Aprender español jugando - wydanie kompaktowe

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  75,91 zł -5% 79,90 zł

  Edukacyjna gra zespołowa w karty w formie quizu językowo-kulturowego ucząca hiszpańskiego słownictwa, gramatyki, idiomów, mówienia oraz wiedzy o kulturze hiszpańskojęzycznej, poziom średnio zaawansowany, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w szkole podstawowej, liceum, szkołach językowych, pomocna w przygotowaniu do konkursów z wiedzy kulturowej.

 • Gra językowa Lingua Ludica - Aprender español jugando

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews.
  179,55 zł -5% 189,00 zł
  Lingua Ludica - Aprender español jugando jest doskonałą dynamiczną grą zespołowo-drużynową o jasnych i czytelnych zasadach  stworzoną z myślą o tych wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją znajomość języka hiszpańskiego nie zapominając jednocześnie o dobrej zabawie.Dla kogo...
 • Gra językowa EliKit Español - Los Adjetivos

  85,41 zł -5% 89,90 zł
  EliKit - Adjetivos jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka hiszpańskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej...
 • Gra językowa EliKit Español - La casa

  85,41 zł -5% 89,90 zł
  EliKit - La casa jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka hiszpańskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej stronie),...
 • Gra językowa EliKit Español - Los alimentos

  85,41 zł -5% 89,90 zł
  EliKit - Los alimentos jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka hiszpańskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej...
 • Gra językowa EliKit Español - Los animales

  85,41 zł -5% 89,90 zł
  EliKit - Los animales jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący ukierunkowaną na naukę podstawowego słownictwa języka hiszpańskiego, oraz tworzenie prostych zdań. Składa się z 18 obustronnych kart (z rysunkami przedmiotów po jednej, a nazwami tych przedmiotów po drugiej...

Gry i zabawy językowe

Nauka hiszpańskiego - gry. Planszowe, karciane i kościane gry językowe oraz gry edukacyjne do szkoły i do domu przeznaczone do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomach od A1 do B2, do wykorzystania na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Gry edukacyjne ELI pomagają w nauce słownictwa i gramatyki oraz rozwijają umiejętności językowe związane z praktycznym stosowaniem poznanych słów, wyrażeń i struktur gramatycznych. Językowe gry dydaktyczne będąc dostosowanymi do nauki szkolnej umożliwiają też zredukowanie dystansu pomiędzy uczniami i osobą uczącą, a ponadto uczą prawidłowych zachowań komunikacyjnych i społecznych oraz pomagają w nawiązywaniu relacji z otoczeniem.

Gry hiszpańskie ELE to dowód na to, że nigdy nie jest zbyt późno na naukę języka hiszpańskiego. Te uniwersalne i elastyczne pomoce językowe oferujące zabawę jako główną zasadę w procesie edukacyjnym pomogą każdemu przełamać strach przed mówieniem, a co więcej - tworzyć swobodne wypowiedzi bez obawy o ewentualne błędy językowe. Nazywanie przedmiotów, części ciała, elementów ubioru, produktów spożywczych, zwierząt, czynności, podawanie daty i godziny, opisywanie wyglądu osób, przedmiotów i otaczającej rzeczywistości nie będą stanowiły problemu po serii rozgrywek z grami ELI & ET TOI do nauki języka hiszpańskiego.