Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

keyboard_arrow_left Wstecz

cyfrowa-logo_8.png

Do dyspozycji nauczycieli, uczniów i rodziców oddajemy darmowe materiały edukacyjne w postaci nagrań wideo uczących słownictwa, gramatyki i zagadnień kulturowych, a także filmy i poradniki prezentujące sposoby korzystania z naszych materiałów językowych.

Wideo tutoriale, prezentacje oraz nagrania z warsztatów i webinariów nauczą grać w gry edukacyjne, korzystać z książek i publikacji cyfrowych oraz pomogą w wyborze odpowiednich materiałów i strategii dydaktycznych.

Gry językowe - poradniki wideo

Poradniki wideo w języku polskim pokazują w prosty i przystępny sposób, jak rozpocząć zabawę z naszymi grami językowymi i jak, krok po kroku, przeprowadzić podstawową rozgrywkę.

Zobacz materiały wideo

Prelekcje i warsztaty

Zapis warsztatów prowadzonych przez metodyczkę i nauczycielkę języka angielskiego, niezrównaną, zabawną i błyskotliwą Tracey Sinclair. Filmy prezentują pomysły i wskazówki dotyczące wykorzystania różnych serii ELI w nauczaniu języka angielskiego, a także ogólniejszych kwestii metodycznych. Jeśli jesteś nauczycielem, to obejrzyj choćby dla przyjemności :)

Zobacz materiały wideo

Webinaria

Archiwum nagrań z webinariów, które odbyły się w ramach wsparcia dla nauczycieli i lektorów pracujących z materiałami ELI. Prowadzącymi warsztaty i prezentacje są znani autorzy i metodycy nauczania języków obcych.

Zobacz materiały wideo

Krótkie lekcje gramatyki

Seria krótkich filmów ELT Grammar Video Lessons w sposób bardzo zwięzły prezentuje podstawowe zagadnienia gramatyki języka angielskiego.

Zobacz materiały wideo

Kultura krajów anglojęzycznych - materiały

Seria materiałów prezentujących fakty i ciekawostki na temat świata anglojęzycznego.

Zobacz materiały wideo

Lektury językowe ELI - podręcznik metodyczny

Poręczny poradnik metodyczny prezentujący założenia i metody pracy z lekturami typu "readers" w nauce języków obcych. Książka dostępna w formacie .pdf w pięciu językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i włoskim.

Więcej