Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Ready for English - prenumerata na bieżący rok szkolny (październik-czerwiec) + audio mp3

89,90 zł
10 dni roboczych od momentu wysłania z wydawnictwa ELI

Czasopismo językowe Ready for English - prenumerata na bieżący rok szkolny (5 numerów + nagrania audio do wszystkich numerów w formacie mp3 i materiały dla nauczyciela do ściągnięcia online). Poziom A1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework).-OPIS W JĘZYKU ANGIELSKIM:Absolute...

Zniżki

Ilość Zniżka jednostkowa Oszczędzasz
5 30,00 zł Do 150,00 zł
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Magazyn językowy Ready for English do nauki angielskiego dla dzieci - prenumerata na bieżący rok szkolny (5 numerów + nagrania audio do wszystkich numerów w formacie mp3 i materiały dla nauczyciela do ściągnięcia online).

Poziom trudności językowej: A1 (Absolute beginners)

With a complete new look, Ready is aimed at introducing children to the English language and the culture of the English-speaking world. A delightful illustrated dictionary helps young learners to memorise new vocabulary, whilst fun games, photos, rhymes and craft activities ensure lots of fun. Cartoon stories and stickers add to the enjoyment!

Grupa docelowa i przeznaczenie
Magazyn przeznaczony jest dla dzieci w wieku zerówki i pierwszych klas szkoły podstawowej uczących się języka angielskiego na poziomie A1. Może być używany w formie uzupełnienia zajęć szkolnych i pozaszkolnych, a także do nauki indywidualnej w domu i w zabaw edukacyjnych z dziećmi.

Czym są czasopisma językowe?
Czasopisma językowe to ilustrowane magazyny edukacyjne o charakterze językowo-kulturowym stworzone z myślą o osobach uczących się języków obcych. Oferują bogaty wybór treści odpowiednio dobranych pod kątem odbiorców z różnych grup wiekowych oraz z uwzględnieniem wielu poziomów zaawansowania, wspierając tym samym skuteczną edukację językową na wszystkich jej etapach w zakresie poziomów od A0/A1 do C1/C2.

Specyfika i struktura czasopism
Na każdy numer magazynu składa się artykuł przewodni poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły prezentujące kulturę, tradycje i specyfikę krajów związanych z danym językiem obcym, a ponadto seria ćwiczeń rozwijających różne umiejętności językowe. Każdy numer to 16 kolorowych stron w formacie 21x 29,7 cm.

Rozwój kompetencji językowych
Celem edukacyjnym czasopism, poza funkcją związaną z typowym poznawaniem słownictwa i struktur gramatycznych, jest rozwijanie i łączenie różnych kompetencji językowych czytelnika, w szczególności słuchania, czytania, pisania, mówienia oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem.

Nagrania audio oraz materiały dodatkowe do pobrania
Niemal wszystkim magazynom językowym towarzyszą materiały do odsłuchu dostarczane w formacie mp3 oraz dodatkowe materiały dla nauczyciela, które subskrybenci mogą pobrać nieodpłatnie za pośrednictwem strony www.czasopisma-jezykowe.pl posługując się kodem umieszczonym w czasopiśmie.

Przygotowane w oparciu o ESOKJ
Czasopisma językowe ELI przygotowane są w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Struktura prenumeraty i terminy wysyłek
Prenumeraty magazynów ELI funkcjonują w cyklach lat szkolnych. Każda prenumerata obejmuje 5 numerów wydawanych i rozsyłanych w następujących terminach:

  • numer 1 - przełom września i października,
  • numer 2 - przełom listopada i grudnia,
  • numer 3 - luty,
  • numer 4 - przełom marca i kwietnia,
  • numer 5 - przełom maja i czerwca.

Prenumeratę wykupić można w dowolnym momencie roku, przy czym:
  • w przypadku dokonania subskrypcji w trakcie trwania danego cyklu prenumeraty (w miesiącach od przełomu września i października do przełomu maja i czerwca) osoba zamawiająca otrzymuje numery wcześniejsze wraz z pierwszym bieżącym numerem czasopisma ukazującym się po dniu rejestracji do prenumeraty i wysyłanym zgodnie z podanymi powyżej terminami.
  • w przypadku dokonania subskrypcji pomiędzy poszczególnymi cyklami prenumerat (w miesiącach od czerwca do września) prenumerata zostaje uruchomiona z końcem września.

Forma i czas dostawy
Z wyłączeniem szczególnych przypadków magazyny przesyłane są do odbiorcy drogą pocztową bezpośrednio z zagranicznej centrali wydawnictwa ELI. Czas dostawy każdego numeru czasopisma wynosi około 10 dni roboczych od momentu wysyłki realizowanej zgodnie z podanymi powyżej terminami. Dostawa możliwa jest tylko na adres w Polsce.

Dane adresowe subskrybenta
Po złożeniu zamówienia na prenumeratę dane adresowe subskrybenta zostają przekazane do centrali wydawnictwa ELI i służą one wyłącznie realizacji wysyłek zamówionych czasopism. Nie są one przetwarzane, ani wykorzystywane do celów marketingowych. Osoba dokonująca subskrypcji wyraża tym samym zgodę na udostępnienie swoich danych adresowych wydawnictwu ELI w celu realizacji wysyłek.

Cena prenumeraty
W przypadku zamówienia co najmniej pięciu prenumerat tego samego magazynu językowego i na ten sam adres odbiorcy cena jednostkowa prenumeraty wynosi 59.90 zł.

Forma płatności za prenumeratę
Jedyną formą płatności za prenumeratę jest przedpłata (realizowana jako przelew na konto lub za pomocą kanałów płatności). Nie ma możliwości zapłaty za prenumeratę za pobraniem, chyba że razem z prenumeratą klient zamawia inne książki lub materiały edukacyjne (w tej sytuacji odpłata za czasopismo zostaje pobrana przez pocztę lub firmę kurierską wraz z kwotą należną za pozostałe zamówione publikacje, a subskrypcja zostaje uruchomiona po przekazaniu środków na konto wydawnictwa).

Opis

Prenumerata wysyłana z magazynu ELI
Czas dostawy: termin publikacji + około 10 dni roboczych
Poziom trudności
A1
Materiały dodatkowe w cenie prenumeraty
Nagrania mp3
PDF z dodatkowymi materiałami dla nauczyciela
Przedział wiekowy
dla dzieci
Kontekst edukacyjny
czytanie samodzielne
czytanie w domu
czytanie w klasie
czytanie z pomocą nauczyciela
czytanie z pomocą osoby dorosłej
edukacja przedszkolna
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
Seria
Czasopisma i magazyny do nauki języka angielskiego
Profil edukacyjny
Kulturówka angielski - kraje anglojęzyczne
Wykorzystanie w klasie / na lekcji
Możliwe

Absolute beginners

With a complete new look, Ready is aimed at introducing children to the English language and the culture of the English-speaking world. A delightful illustrated dictionary helps young learners to memorise new vocabulary, whilst fun games, photos, rhymes and craft activities ensure lots of fun. Cartoon stories and stickers add to the enjoyment!

16 pages in full colour.
Format: 21x 29,7 cm.
5 issues (September - May)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Czasopismo dziecięce do nauki angielskiego

Prenumerowałam w 2017-2018 i przerobiliśmy z dzieciakami jakieś 90% wszystkich treści które były w środku. Prenumerata to 5 gazetek, a w każdej przyjemne ćwiczenia do uzupełniania, zakreślania, zgadywania oraz wkładka z czymś do powycinania lub powieszenia na ścianie. Poza tym mieszanka króciutkich artykulików, komiks, liczne odwołania do wiodących kreskówek i filmów dziecięcych oraz nieco informacji kulturowo cywilizacyjnych odnoszących się do krajów anglojęzycznych. Wszystko to uzupełnia załączone audio. W gazetce dzieci mogą pisać i traktować ją jako activity book. Ogólnie super!