Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Let's act!

99,90 zł

Książka dla nauczycieli z dialogami i scenkami sytuacyjnymi do nauki mówienia po angielsku, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Let's act! - Mini plays for the English classroom: arkusze do kopiowania ze scenkami do odgrywania przez uczniów szkół podstawowych - poziom A1-A2 - materiały dla nauczyciela z serii teacher's photocopiable resource books

Książka rozwijająca umiejętność budowania ustnej wypowiedzi w języku angielskim. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 zawierających arkusze ze scenkami sytuacyjnymi i dialogami do odegrania przez uczniów nawiązującymi do typowych sytuacji codziennych, a jednocześnie pełnymi nieoczekiwanych i zabawnych zwrotów akcji.

Struktura: książka zawiera skrypty scenek wraz z opisem celów językowych i zadań do wykonania. Każdy rozdział poprzedzony jest streszczeniem scenki oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jej aranżacji. Każda ze scenek bazuje na określonym polu leksykalnym i ma za zadanie nauczenie posługiwania się konkretnymi strukturami językowymi.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć.

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Autorzy: Patti Lozano, Patricia Karen Lynn
Format 21x29,7cm, 80 zbindowanych stron ułatwiających kserowanie.
ISBN 9788853600196
Wydawnictwo ELI

9788853600196
9788853600196
9788853600196

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Let's act! - Mini plays for the English classroom

A photocopiable book featuring role-plays for ELT classes in upper primary and lower secondary school.
The book offers students the chance to role-play 12 lively and intriguing acts while consolidating the language vocabulary and structures.
Each play focuses on a specific language structure and a lexical theme.
An exhaustive introduction provides teachers with hints and suggestions on how to get students motivated and involved in acting.

Patti Lozano, Patricia Karen Lynn

21x29,7cm, 80 photocopiable pages, spiral-bound

ISBN 9788853600196

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Wszystkim tym, którzy szukają sposobu na urozmaicenie zajęć oraz szukają atrakcyjnych metod edukacji, zdecydowanie polecam publikację \"Let\'s act!\". Jest t zbiór kilkunastu mini-sztuk teatralnych do odgrywania podczas zajęć, o poziomie trudności od A1-A2. Każdy tekst jest nastawiony na naukę i rozwój konkretnych form językowych, z ukierunkowaniem na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych w sytuacjach, które możemy napotkać w życiu, takich jak zakupy czy wizyta w restauracji. Zwrócić uwagę należy oczywiście także i na walor integracyjny i fakt, że taka inscenizacyjna forma nauki zbliża edukację do życia i pozwala na zmniejszenie rozziewu pomiędzy teoretyczną wiedzą językową a jej późniejszym użyciem w praktyce, w otwartym i często zaskakującym środowisku, co często stanowi poważny problem dla niektórych uczniów. Dodatkowym walorem pozycji jest także fakt iż - jak wiele publikacji przeznaczonych do stosunkowo swobodnego i elastycznego użytku - jest przystosowana do nieograniczonego kopiowania dzięki odpowiedniemu przygotowaniu graficznemu oraz zbindowaniu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: