Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Green Series -Photocopiable Resource Book

79,91 zł
Green Series -Photocopiable Resource Book to książka do nauki słownictwa nawiązująca do klasycznych bajek i baśni (przygotowana w oparciu o serię lekturek dla dzieci Ready to Read Green Series). Książka składa się z ponad 60 przystosowanych do kserowania czarno-białych stron z różnego...
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex

 

Bezpieczne pakowanie

Green Series -Photocopiable Resource Book to książka do nauki słownictwa nawiązująca do klasycznych bajek i baśni (przygotowana w oparciu o serię lekturek dla dzieci Ready to Read Green Series). Książka składa się z ponad 60 przystosowanych do kserowania czarno-białych stron z różnego rodzaju grami, zabawami i zgadywankami, odrębnej sekcji zawierającej obrazki typu flashcard, oraz stron z informacjami i sugestiami dla nauczyciela.
 
Lista bajek do których nawiązuje książka:

 -Little Red Riding Hood
-Snow White
-The Three Little Pigs
-Cinderella
-The Ugly Duckling
-Pinocchio
-Hansel and Gretel
-The Town Mouse and the Country Mouse
 
Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć. Zawarte w książce materiały można powielać dowolną ilość razy nie naruszając przy tym praw autorskich, ponieważ osoba kupująca książkę nabywa prawo do kserowania zawartych w niej treści. Dodatkowo w celu ułatwienia powielania materiały mają czarno-biały druk i zostały w całości zbindowane, co minimalizuje możliwość zniszczenia książki podczas rozkładania jej na kserokopiarce, lub skanerze.
 
Format 21x29,7cm, 80 zbindowanych stron ułatwiających kserowanie
 
ISBN 9788853601438
 
Wydawnictwo ELI
9788853601438
9788853601438
9788853601438

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania
Green Series -Photocopiable Resource Book

A collection of 64 photocopiable worksheets for use with young learners of English.
A lively collection of activities which review and develop language and vocabulary introduced in the popular Ready to Read ? Green Series. Enjoyable and entertaining activities to make learning and practising English fun!
Eight worksheets dedicated to each story title, covering all four language skills and a range of objectives.
Teacher's pages provide clear instructions, as well as suggested extension ideas. A mini-flashcard section with a variety of ideas for games and activities.

Titles featured in this resource book:
-Little Red Riding Hood
-Snow White
-The Three Little Pigs
-Cinderella
-The Ugly Duckling
-Pinocchio
-Hansel and Gretel
-The Town Mouse and the Country Mouse
 
21x29,7cm, 80 photocopiable pages, spiral-bound
 
ISBN 9788853601438
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Jeśli szukają Państwo dodatkowych, interesujących materiałów, których można użyć dla poszerzenia bazy programowej w ramach kursu języka angielskiego dla dzieci, to wydaje się być odpowiednia pozycja. Pragnę gorąco ją polecić! Obok atutów merytorycznych, podstawową zaletą wydawnictwa jest jego celowe przygotowanie do wielokrotnego kopiowania, wraz z zapewnieniem praw autorskich dla takiego procederu, które nabywa się wraz z książką. Niewątpliwie, jest zatem warta swej ceny. Zaś merytorycznie - pozycja jest niezastąpionym kompendium pomysłów i ćwiczeń, które służą przede wszystkim rozwijaniu słownika i utrwalaniu znanego już słownictwa u ucznia. Poszczególne rozdziały, oparte o kilka znanych baśni i bajek, są bardzo urozmaicone jeśli chodzi o typy zadań i ćwiczeń, jakie proponują nam autorzy. Świetnie pracuje się przede wszystkim w ramach ćwiczeń o charakterze teatralnym, które stanowią nie tylko integralny element zajęć, ale mogą zostać rozwinięte w niezależne przedsięwzięcie, jeśli pomysłowość dopisze. Dla nie pomysłowych wszakże, książka pomysłów jest już pełna. Pomysłowość to, po prawdzie, charakterystyczna cecha wydawnictw z ELI. Jeszcze raz zatem gorąco polecam!