Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Wortschatzarbeit 1 - Kopiervorlagen

106,90 zł

Książka z materiałami dla nauczycieli do nauki słownictwa niemieckiego, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Wortschatzarbeit 1 - Grundstufe, Untere Mittelstufe: arkusze do kopiowania do nauki słownictwa niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A1-A2 - materiały dla nauczyciela z serii Kopiervorlagen

Książka służąca do nauki i powtórek słownictwa języka niemieckiego, w szczególności związanego z tematami dotyczącymi życia codziennego. Składa się z 60 przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 prezentujących około 1000 słów w 40 kategoriach tematycznych wraz z dodatkowymi ćwiczeniami, dialogami, krótkimi tekstami do uzupełnienia, oraz rozsypanymi wyrazami do uporządkowania.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć z języka niemieckiego. Może też stanowić doskonałe źródło materiałów do wykorzystania w formie zadań domowych oraz w przygotowaniu różnego rodzaju testów.

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres gramatyczny szkoły podstawowej i liceum (w klasach, w których niemiecki nauczany jest na poziomach A1-A2).

Autor: Wilfried Krenn
Format 21x29,7cm, 80 stron
ISBN 9788853600103
Wydawnictwo ELI

9788853600103
9788853600103
9788853600103

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Wortschatzarbeit 1 - Kopiervorlagen auf zwei Stufen

Niveau A1 - A2

Vertiefung und Erweiterung der Kenntnisse von Wortschatz und sprachlichen Strukturen für jedes Lehrstadium von der Grundstufe bis zur unteren Mittelstufe
60 Vorlagen mit Tests und interessanten Ausgaben decken etwa 40 Themen und Wortschatzbereiche ab. Jede Vorlage ist reich illustriert, um den Wortschatz besser verständlich zu machen. Ideal zum Wiederholen, Vertiefen und Überprüfen, sowohl in der Schule als auch zu Hause.

21x29,7 cm, 80 Seiten, s/w, Spiralbuch
ISBN 9788853600103

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Dla szukających dodatowych materiałów, które mogą ubarwić zajęcia, pozycja wręcz idealna. Także jako matryca dla gotowych sprawdzianów i kartkówek, zawiera bowiem zadania, których można użyć w charakterze weryfikacyjnych. Przejrzysta i logiczna struktura książki, oczywiście w pełni kopiowalna w dowolnej ilości, co czyni jej zakup pod każdym względem opłacalny.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: