Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Prácticas de audición 2 + CD audio

132,90 zł

Książka dla nauczycieli z materiałami do nauki rozumienia ze słuchu w języku hiszpańskim, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A2-B1.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Prácticas de audición 2 fichas con ejercicios fotocopiables - intermedio/avanzado: arkusze do kopiowania do nauki hiszpańskiego z ćwiczeniami na słuchanie dla uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A2-B1 - materiały dla nauczyciela z serii Fichas Fotocopiables

Książka służąca do nauki rozumienia ze słuchu. Składa się z 30 przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 z licznymi ćwiczeniami polegającymi na zakreślaniu poprawnych odpowiedzi, krótkich tekstów do uzupełnienia, wyłapywaniu słów. Ćwiczenia rozwiązywane są w oparciu o nagranie audio załączone do książki. Dodatkowo w każdym z rozdziałów proponowane są ćwiczenia dodatkowe polegające na układaniu dialogów i odgrywaniu scenek.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć z języka hiszpańskiego. Może też stanowić doskonałe źródło materiałów do wykorzystania w różnego rodzaju testach.

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres gramatyczny szkoły podstawowej i liceum (w klasach, w których hiszpański nauczany jest na poziomach A2-B1).

W zestawie znajduje się płyta audio CD oraz rozwiązania.

Autor: Sara Robles Avila
Format 21x29,7cm, 56 stron
ISBN 9788853601384
Wydawnictwo ELI

9788853601384
9788853601384
9788853601384

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Práticas de audición 2 + CD audio- Edición fotocopiable - Libros de recursos fotocopiables divididos en 2 niveles de dificutad. Para la Educación Secundaria

Nivel A2

Cada libro incluye 30 fichas con situaciones reales y estimulantes para ser utilizadas en diferentes actividades como son: comprehension, chart filling y note-taking. Además, cada ficha proporciona actividades añadidas de conversación y teatrales. Se incluye un solucionario completo y la transcripción del audio.

21x29,7 cm, 80 páginas, encuadernado con espiral
ISBN 9788853601384

a