Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Vocabulario activo 1 fichas con ejercicios fotocopiables

106,90 zł

Książka z materiałami dla nauczycieli do nauki słownictwa hiszpańskiego, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Vocabulario activo 1 fichas con ejercicios fotocopiables - elemental/pre-intermedio: arkusze do kopiowania do nauki słownictwa hiszpańskiego dla uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A1-A2 - materiały dla nauczyciela z serii Fichas Fotocopiables

Książka służąca do nauki i powtórek słownictwa języka hiszpańskiego, w szczególności związanego z tematami dotyczącymi życia codziennego. Składa się z 60 przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 prezentujących około 1000 słów w 40 kategoriach tematycznych wraz z dodatkowymi ćwiczeniami, dialogami, krótkimi tekstami do uzupełnienia, oraz rozsypanymi wyrazami do uporządkowania.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć z języka hiszpańskiego. Może też stanowić doskonałe źródło materiałów do wykorzystania w formie zadań domowych oraz w przygotowaniu różnego rodzaju testów.

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres gramatyczny szkoły podstawowej i liceum (w klasach, w których hiszpański nauczany jest na poziomach A1-A2).

Autor: Francisca Cárdenas Bernal
Format 21x29,7cm, 80 stron
ISBN 9788853600134
Wydawnictwo ELI

9788853600134
9788853600134
9788853600134

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Vocabulario activo 1 - Libros de recursos fotocopiables divididos en 2 niveles de dificultad. Para la Enseñanza Secundaria

Nivel A1-A2/p>

Consolidar y ampliar el conocimiento de vocabulario yestructuras relacionadas con actividades cotidianas. Un refuerzo docente excelente para cualquier curso, ideal para llevar a cabo divertidas actividades en clase.

Cada libro contiene 60 fichas con unos 40 temas y áreas lingüísticas diferentes. Se ponen en práctica más de 1000 palabras, utilizándose en diferentes actividades como son: relacionar, rellenar los huecos, crucigramas, etc… En algunas unidades se incluyen breves diálogos. Las actividades son ideales para ser utilizadas como material de auto-evaluación. El solucionario permite su utilización también por autodidactas.

21x29,7 cm, 80 páginas, encuadernado con espiral
ISBN 9788853600134

a

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

4/5

W książce podoba mi się to, że są to właściwie gotowe karty pracy, które wystarczy skserować i rozdać uczniom. W poszczególnych rozdziałach umieszczono przydatne słownictwo zaprezentowane adekwatnie do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku szkoły podstawowej. Ćwiczenia są różnorodne i nie nudzą. Książkę oceniam 4/5, gdyż cena mogłaby być ciut niższa.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.