Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

¡Vamos a actuar!

89,90 zł

Książka dla nauczycieli z dialogami i scenkami sytuacyjnymi do nauki mówienia po hiszpańsku, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

¡Vamos a actuar! mini-representaciones para la clase de español: arkusze do kopiowania do nauki hiszpańskiego ze scenkami do odgrywania przez uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A1-A2 - materiały dla nauczyciela z serii Fichas Fotocopiables

Książka rozwijająca umiejętność budowania ustnej wypowiedzi w języku hiszpańskim. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 zawierających arkusze ze scenkami sytuacyjnymi i dialogami do odegrania przez uczniów nawiązującymi do typowych sytuacji codziennych, a jednocześnie pełnymi nieoczekiwanych i zabawnych zwrotów akcji.

Struktura: książka zawiera skrypty scenek wraz z opisem celów językowych i zadań do wykonania. Każdy rozdział poprzedzony jest streszczeniem scenki oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jej aranżacji. Każda ze scenek bazuje na określonym polu leksykalnym i ma za zadanie nauczenie posługiwania się konkretnymi strukturami językowymi.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć z języka hiszpańskiego.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres gramatyczny szkoły podstawowej i liceum (w klasach, w których hiszpański nauczany jest na poziomach A1-A2).

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Autor: Francisca Cárdenas Bernal
Format 21x29,7cm, 80 zbindowanych stron
ISBN 9788853600226
Wydawnictwo ELI

9788853600226
9788853600226
9788853600226

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

¡Vamos a actuar! - Una serie de pequeÒas obras teatrales en formato de fichas fotocopiables. Apropiado tanto para Primaria como para Secundaria

Nivel A1 - A2

El libro contiene 12 divertidas historias para interpretar, cada una de ellas tratando unas estructuras y un vocabulario específico.

21x29,7 cm, 80 páginas, encuadernado con espiral
ISBN 9788853600226

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Wspaniała pozycja, jeśli potrzeba nam dodatkowych materiałów, które mogą ubarwić rutynę lekcji. Książka nastawiona jest na konkretny i praktyczny cel i, w mojej ocenie, pozwala go skutecznie zrealizować. Jeśli szukamy sposobu by utrwalić bądź rozwinąć umiejętność posługiwania się konkretnymi formami gramatycznymi, przydatnymi w życiu codziennym, to ta pozycja może nam tym pomóc. Polecam, bo umiejętnie wykorzystana, książka przynosi wiele konkretnych i wymiernych korzyści dla ucznia! <br /> Pozdrawiam. Marek