Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

El español en crucigramas 2 - nivel intermedio

106,90 zł

Książka z krzyżówkami do nauki słówek hiszpańskich z różnych kategorii tematycznych, w formie arkuszy do kopiowania, poziom początkujący A2, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do wykorzystania w klasie, w szkołach językowych i w nauce indywidualnej.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

El español en crucigramas 2 - nivel intermedio: arkusze do kopiowania do nauki słownictwa hiszpańskiego dla uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A2 - materiały dla nauczyciela z serii Fichas Fotocopiables

Książka prezentująca, sprawdzająca i systematyzująca poprzez zabawy krzyżówkowe znajomość słownictwa hiszpańskiego z różnych dziedzin życia na poziomie początkującym. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4. Słownictwo pogrupowane jest w 12 rozdziałach. Każdy rozdział składa się z 20 opatrzonych rysunkami słówek (rzeczowniki, przymiotniki i czasowniki), które należy następnie wykorzystać w pięciu różnych krzyżówkach.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć z języka hiszpańskiego. Arkusze mogą być wykorzystywane do pracy w parach lub małych grupach i rozwijają u uczniów umiejętność współpracy. Książka nadaje się też do użytku indywidualnego i pracy samodzielnej, w tym jako źródło materiałów do zadań domowych.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres szkoły podstawowej oraz liceum (dla klas, w których język hiszpański nauczany jest na poziomie A2).

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Lista tematów:
-Introduccíon
-En el aeropuerto
-Los habitantes del mar
-Los animales de la granja
-Oficios y profesiones
-En la cocina
-Los adjetivos
-En la estación
-En el mar
-En el zoo
-Las partes del cuerpo
-La escuela
-Los verbos
-Lista de las palabras presentadas

Format 21x29,7cm, 80 stron
ISBN 9788881485666
Wydawnictwo ELI

9788881485666
9788881485666
9788881485666

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

El español en crucigramas 2 - Edición fotocopiable - Libros de recursos fotocopiables divididos en 2 niveles de dificultad para Primaria y Secundaria

Nivel A2

Cada libro contiene 12 temas, cada uno de ellos con 20 palabras ilustradas, incluyendo verbos y adjetivos. Las palabras nuevas se practican en 5 crucigramas: 240 palabras y 60 crucigramas por libro.

21x29,7 cm, 80 páginas, encuadernado con espiral
ISBN 9788881485666

a