Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Vorhang auf! - Kopiervorlagen

99,90 zł

Książka dla nauczycieli z dialogami i scenkami sytuacyjnymi do nauki mówienia po niemiecku, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Vorhang auf! Rollenspiele für den Deutsch-Unterricht: arkusze do kopiowania do nauki niemieckiego ze scenkami do odgrywania przez uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A1-A2 - materiały dla nauczyciela z serii Kopiervorlagen

Książka rozwijająca umiejętność budowania ustnej wypowiedzi w języku niemieckim. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 zawierających arkusze ze scenkami sytuacyjnymi i dialogami do odegrania przez uczniów nawiązującymi do typowych sytuacji codziennych, a jednocześnie pełnymi nieoczekiwanych i zabawnych zwrotów akcji.

Struktura: książka zawiera skrypty scenek wraz z opisem celów językowych i zadań do wykonania. Każdy rozdział poprzedzony jest streszczeniem scenki oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jej aranżacji. Każda ze scenek bazuje na określonym polu leksykalnym i ma za zadanie nauczenie posługiwania się konkretnymi strukturami językowymi.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres gramatyczny szkoły podstawowej i liceum (w klasach, w których niemiecki nauczany jest na poziomach A1-A2).

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Autor: Patti Lonzano, Aurelia Lieblein
Format 21x29,7cm, 80 stron
ISBN 9788853600219
Wydawnictwo ELI

9788853600219
9788853600219
9788853600219

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Vorhang auf! - Kopiervorlagen

Niveau A1 - A2

Übung des mündlichen Ausdrucks
Für jeden der 12 Sketche werden klare sprachliche Ziele formuliert, sowie Tipps zur Inszenierung, kulturspezifische Anmerkungen und praktsiche Ratschläge gegeben. Jede Geschichte bezieht sich auf einen besitmmten Wortschatzbereich und auf die Festigung einer bestimmten sprachlichen Struktur.

21x29,7 cm, 80 Seiten, s/w, Spiralbuch
ISBN 9788853600219

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Bardzo interesująca pozycja i wielce przydatna. Wielce pożyteczna zabawa w teatr. Umiejętnie wykorzystana powinna rozwiać wszelką nudę, jaka jest w stanie wkraść się do nauczania, przy tym posiada nieocenione walory edukacyjne. Scenki są świetnie przygotowane i proces nauczania istotnie kulminuje w tym, co założyli autorzy jako cel publikacji, tzn. w nauce każdorazowo określonych struktur gramatycznych, które mogą być przydatne w ustnej wypowiedzi. Kolejny pozytywny aspekt wart odnotowania to fakt, iż książka została przygotowana do kserowania, zarówno pod względem druku jak i odpowiedniego zbindowania. Zdecydowanie polecam nauczycielom języka niemieckiego, z powodu w/w powodów jest warta swej ceny.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: