Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Vorhang auf! - Kopiervorlagen

89,90 zł
Vorhang auf! - Kopiervorlagen - Rollenspiele für den Deutsch-Unterricht  to książka ukierunkowana na rozwijanie umiejętności budowania ustnej wypowiedzi oraz dokonywania samooceny tych umiejętności. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu 21x29,7cm...
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex

 

Bezpieczne pakowanie

Vorhang auf! - Kopiervorlagen - Rollenspiele für den Deutsch-Unterricht  to książka ukierunkowana na rozwijanie umiejętności budowania ustnej wypowiedzi oraz dokonywania samooceny tych umiejętności. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu 21x29,7cm prezentujących 12 scenek do odegrania przez uczniów. Każda ze scenek bazuje na określonym polu leksykalnym i ma za zadanie nauczenie posługiwania się konkretnymi strukturami gramatycznymi. Każdy rozdział poprzedzony jest streszczeniem scenki, oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jej aranżacji.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć. Zawarte w książce materiały można powielać dowolną ilość razy nie naruszając przy tym praw autorskich, ponieważ osoba kupująca książkę nabywa prawo do kserowania zawartych w niej treści. Dodatkowo w celu ułatwienia powielania materiały mają czarno-biały druk i zostały w całości zbindowane, co minimalizuje możliwość zniszczenia książki podczas rozkładania jej na kserokopiarce, lub skanerze.

Autor: Patti Lonzano, Aurelia Lieblein

Format 21x29,7cm, 80 stron

ISBN 9788853600219

Wydawnictwo ELI

 
9788853600219
9788853600219
9788853600219

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Vorhang auf! - Kopiervorlagen

Niveau A1 - A2

Übung des mündlichen Ausdrucks
Für jeden der 12 Sketche werden klare sprachliche Ziele formuliert, sowie Tipps zur Inszenierung, kulturspezifische Anmerkungen und praktsiche Ratschläge gegeben. Jede Geschichte bezieht sich auf einen besitmmten Wortschatzbereich und auf die Festigung einer bestimmten sprachlichen Struktur.

21x29,7 cm, 80 Seiten, s/w, Spiralbuch
ISBN 9788853600219

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Bardzo interesująca pozycja i wielce przydatna. Wielce pożyteczna zabawa w teatr. Umiejętnie wykorzystana powinna rozwiać wszelką nudę, jaka jest w stanie wkraść się do nauczania, przy tym posiada nieocenione walory edukacyjne. Scenki są świetnie przygotowane i proces nauczania istotnie kulminuje w tym, co założyli autorzy jako cel publikacji, tzn. w nauce każdorazowo określonych struktur gramatycznych, które mogą być przydatne w ustnej wypowiedzi. Kolejny pozytywny aspekt wart odnotowania to fakt, iż książka została przygotowana do kserowania, zarówno pod względem druku jak i odpowiedniego zbindowania. Zdecydowanie polecam nauczycielom języka niemieckiego, z powodu w/w powodów jest warta swej ceny.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: