Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

CZY MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYSŁANE?

Złożyłeś zamówienie i chciałbyś wiedzieć kiedy otrzymasz przesyłkę? Ważna informacja! Status Twojego zamówienia „Przyjęte” oznacza, że jego realizacja przebiega standardowym trybem i nie nastąpiły żadne zakłócenia związane ani z ewentualnym otrzymaniem od Ciebie płatności (w przypadku przedpłaty), ani z przygotowaniem towaru do wysyłki. Z kolei zmiana statusu zamówienia na "Wysłane" (bądź otrzymanie informacji email o wysyłce bezpośrednio od operatora świadczącego dostawę) oznacza, że zamówienie zostało wysłane zgodnie z wybraną metodą dostawy.

STANDARDOWY TRYB REALIZACJI TWOJEGO ZAMÓWIENIA:

Jeżeli wybrałeś płatność za pobraniem, przesyłka zostanie/została wysłana w przeciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia.

  • Jeżeli wybrałeś jedną z następujących form płatności:
  • przedpłata na konto
  • płatność za pośrednictwem systemu płatności PayU
  • płatność na podstawie wygenerowanej faktury pro forma

twoja przesyłka zostanie/została wysłana w przeciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) od momentu otrzymania przez nas Twojej wpłaty.

Jeżeli złożyłeś zamówienie w imieniu szkoły, lub instytucji i wybrałeś fakturę z terminem płatności 14 dni przesyłka zostanie/została wysłana w przeciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) od momentu otrzymania przez nas faksem, lub w załączniku do emaila potwierdzenia zamówienia opatrzonego pieczątką szkoły, lub instytucji wraz z podpisem osoby upoważnionej do złożenia zamówienia.

W przypadku jakichkolwiek zakłóceń związanych z wysyłką Twojego zamówienia poinformujemy Cię o tym poprzez email, lub telefonicznie.

KIEDY OTRZYMALIŚMY/OTRZYMAMY TWOJĘ WPŁATĘ?

Twoją wpłatę otrzymamy/otrzymaliśmy najpóźniej następnego dnia roboczego po dniu, w którym zlecisz/zleciłeś przelew (dotyczy przelewów zlecanych za pośrednictwem internetu lub w placówce banku).

Jeżeli z kolei dokonasz/dokonałeś wpłaty za pośrednictwem Poczty Polskiej (lub innej firmy przyjmującej zlecenia wpłat bankowych) zaksięgowanie na naszym koncie Twojej wpłaty może/mogło nastąpić dopiero po około 3 dniach.

Wpłata dokonana za pośrednictwem systemu płatności PayU jest księgowana natychmiast po jej zleceniu i akceptacji przez te serwisy.

W przypadku jakichkolwiek zakłóceń związanych z otrzymaniem Twojej wpłaty poinformujemy Cię o tym poprzez email, lub telefonicznie.