Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

gry-jezykowe_infografika.jpg

Nauka języka poprzez zabawę, czyli gry językowe.

Jeżeli podzielasz pogląd, że nauka języka powinna być ciekawa, prosta i skuteczna, skorzystaj z metody edukacyjnej opartej na grach i zabawach.

Kolekcja gier językowych ELI to pomysłowy sposób na efektywne opanowanie języka połączone ze wspólnym spędzaniem czasu w duchu zdrowej rywalizacji. To również recepta na atrakcyjne uzupełnienie zajęć językowych w domu i w klasie.

Bez względu na wiek

Gry językowe ELI stworzone są z myślą o reprezentantach wszystkich grup wiekowych. Doskonale sprawdzają się więc nie tylko w przypadku dzieci, nastolatków i młodzieży, ale także w sytuacjach, gdy uczestnikami zajęć językowych są osoby dorosłe.

Który język wybierasz?

Za pomocą serii gier ELI możesz z powodzeniem uczyć się języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Każdy język to przeszło dwadzieścia gier poruszających różne zagadnienia i oferujących szeroki wachlarz rozgrywek oraz dodatkowych aktywności.

Praktyczna nauka języka

Dzięki grom szybko zapamiętasz użyteczne słówka, wyrażenia i zasady gramatyczne oraz nauczysz się budować zdania. Poćwiczysz także rozumienie ze słuchu i nauczysz się swobodnie komunikować z innymi.

W domu i w szkole

Gier możesz używać w ramach indywidualnej nauki grając z drugą osobą, rodziną lub przyjaciółmi, jak również wykorzystywać je jako narzędzie edukacji językowej z grupą uczniów w szkole podstawowej, średniej i szkole językowej na zajęciach z reprezentantami wszystkich grup wiekowych.

Samodzielnie lub z nauczycielem

Wdrożenie w reguły gry i prowadzenie rozgrywek jest dziecinnie proste i może przebiegać przy udziale nauczyciela lub bez wsparcia z jego strony. Ponadto dzięki instrukcjom w języku polskim nawet gracze nieznający języka w lot zrozumieją zasady proponowanych gier i zabaw.

Wszechstronny rozwój i rozrywka

Gry językowe to oprócz samej nauki języka także świetny trening pamięci, koncentracji i spostrzegawczości, a ponadto sposób na motywujące i aktywne spędzenie wolnego czasu.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Gry do nauki języków robimy od blisko 40 lat. Jako pierwszy wydawca na świecie skupiliśmy się na popularyzacji tej formy edukacji językowej. Wybierając gry językowe ELI korzystasz więc z materiałów opracowanych na bazie naszych wieloletnich doświadczeń.

gry_jezykowe_obr_2.jpg

Zapoznaj się naszymi grami do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i chińskiego.

Poniższe zestawienie zawiera infografiki prezentujące podstawowe cechy poszczególnych gier, a także szczegółowe opisy poziomów trudności i wskazania dotyczące etapów edukacji szkolnej, na których gry znajdują zastosowanie.

ELI gry do nauki angielskiego
ELI gry do nauki niemieckiego
ELI gry do nauki hiszpańskiego

Więcej informacji o metodologii i rodzajach gier językowych znajdziesz tutaj oraz na stronie gry-jezykowe.pl