Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -14%

Super Bis English - gra językowa z polską instrukcją i suplementem

45,49 zł Zniżka 14%
52,90 zł

Gra do nauki języka angielskiego ucząca prostych dialogów użytecznych w sytuacjach codziennych, w formie pytań i odpowiedzi, przeznaczona na poziom początkujący i średnio zaawansowany, dla szkoły podstawowej, liceum, szkół językowych i do nauki samodzielnej.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Gra językowa Super Bis English - edukacyjna gra w karty do nauki angielskiego z instrukcjami w językach angielskim i polskim oraz dodatkową kostką do gry.

Super Bis English jest grą językową rozwijającą umiejętność zadawania pytań oraz udzielania odpowiedzi w języku angielskim związanych z prostymi sytuacjami życia codziennego.

 mini_gra_jezykowa_eli_super_bis_english_ins.jpg

Charakter gry (wiodący typ gry): gra w karty, karciana

Poziom trudności: początkujący A2 (z możliwością wykorzystania na B1)

Przedział wiekowy: dzieci od 7 roku życia, młodzież, dorośli

Ilość proponowanych wariantów rozgrywki: 7 (+2 przy użyciu dodatkowej kostki)

Jeden z możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Należy potasować ze sobą obie talie kart i rozdać uczestnikom gry. Każdy z graczy wśród otrzymanych kart odszukuje i odkłada na bok pary składające się z pytań i odpowiedzi, a pozostałe układa w dłoni zwracając uwagę na to, aby były niewidoczne dla innych graczy. Jedna z osób ciągnie jedną kartę od osoby po swojej prawej stronie, a ta od następnej, itd... Każdy gracz, któremu przy pomocy wylosowanej karty udaje się utworzyć parę składającą się z pytania i odpowiedzi odczytuje je na głos, po czym odkłada tą parę na bok. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich kart. Z kolei przegrywa ten, który jako ostatni zostaje z kartą bez pary.

Tematyka i cele językowe: nauka form pytających, czasów gramatycznych, słownictwa języka angielskiego oraz prowadzenia konwersacji w formie bardzo krótkich dialogów

Gra znajduje zastosowanie:
- w trakcie zajęć w szkole: szkoła podstawowa w klasach od 3 do 8, ewentualnie szkoła ponadpodstawowa (liceum, technikum) w klasie 1,
- w szkołach językowych realizujących kursy języka angielskiego na poziomie A2,
- w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, gry towarzyskie lub prywatne lekcje języka angielskiego).

Dodatkowe korzyści: Gra Super Bis - English doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.

Instrukcje: obok instrukcji w języku angielskim do gry dołączono instrukcję w języku polskim zawierającą:
 - wprowadzenie metodyczne dla nauczycieli, rodziców oraz samych graczy,
 - rozbudowane scenariusze rozgrywek,
 - propozycje zabaw i ćwiczeń edukacyjnych.

Dodatkowa instrukcja w języku polskim to również udogodnienie dla osób nie znających języka obcego w stopniu wystarczającym do zapoznania się z oryginalną, anglojęzyczną wersją instrukcji, a także możliwość samodzielnego pokierowania zabawami językowo-edukacyjnymi z dziećmi lub rówieśnikami.

Dodatkowa kostka: Gra wzbogacona została o nowe warianty rozgrywek dzięki zastosowaniu dodatkowej kostki rozszerzającej zakres edukacyjny gry.

Read, play & learn! W trakcie rozgrywek młodzi użytkownicy gry zapoznają się ponadto z postacią sympatycznego i odważnego wujka Jacka, który jest bohaterem lektur poziomowanych do nauki języka angielskiego, co ułatwia płynne przejście od nauki za pomocą gier i zabaw do nauki poprzez czytanie tekstów w języku angielskim. Dzięki temu połączeniu dzieci sięgając po gry językowe lub w drugą stronę - po lektury językowe - napotykają znajome postaci, co znacznie ułatwia im oswojenie się z nowym materiałem i nowymi sposobami nauki.

Gra opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) - poziom A2

Zestaw zawiera:
-130 ilustrowanych kart (w tym 65 kart z pytaniami związanymi z prostymi sytuacjami życia codziennego oraz 65 kart z odpowiedziami),
-karty Jocker i Surprise,
-broszurę metodyczną w języku angielskim,
-broszurę metodyczną w języku polskim,
-dodatkową kostkę do gry.

Format 21,5x14,5 cm
Opakowanie: eleganckie kartonowe pudełko, folia
ISBN 9788853625892 (nowe wydanie 2019)
Wydawnictwo ELI & ET TOI   

9788853625892
9788853625892
9788853625892

Opis

Poziom trudności
A2
Typ i mechanika gry językowej
Gry karciane
Gry memory (łączenie par)
Gry w Piortusia
Gra do nauki języka
angielskiego
Przedział wiekowy
dla dorosłych
dla dzieci od lat 7/8
dla młodzieży
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
szkoła ponadpodstawowa: liceum, technikum
zabawa w domu
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne
Cel edukacyjny i sprawności językowe
gra do nauki gramatyki
gra do nauki mówienia
gra do nauki słówek, słownictwa
gra pamięciowa
gra rozwijająca mowę
rozwijanie umiejętności komunikacyjnych
Seria
Language games - Card games - English
Let's Play in English - gry językowe do nauki angielskiego
Cykl edukacyjny
Czytaj, graj i ucz się języka!
Read, Play & Learn
Zastosowanie w edukacji szkolnej
przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
szkoła podstawowa klasa 3
szkoła podstawowa klasa 4
szkoła podstawowa klasa 5
szkoła podstawowa klasa 6
szkoła podstawowa klasa 7
szkoła podstawowa klasa 8
szkoła ponadpodstawowa / średnia (liceum, technikum) - klasa 1
Możliwości wykorzystania w warunkach szkolnych
Układ ławek: koło, krąg
Układ ławek: podkowa
Wykorzystanie w klasie / na lekcji
Możliwe
Ilość graczy
od 2 do kilkunastu osób
Czas rozgrywki
od kilku do kilkunastu minut
Grupa gier edukacyjnych
gry angielskie
  • Gry do nauki angielskiego ELI

    Katalog gier do nauki angielskiego prezentujący podstawowe cechy poszczególnych gier, a także szczegółowe opisy poziomów trudności i wskazania dotyczące etapów edukacji szkolnej, na których gry znajdują zastosowanie.

    Pliki do pobrania (4.31M)

Super Bis - English

Level A2

Super Bis - English in an effective and fun card game, based on matching questions and answers. Students learn and practise English grammar and sentences in a fun and engaging way via questions and answers relating to everyday situations.

RULES OF THE GAME
The game can be played either at school or at home. The cards are shuffled and dealt evenly amongst the players. Each player puts down the pairs of cards (question and corresponding answer) and holds the other cards not revealing to the other players. The Joker is discarded immediately. The youngest player starts by taking one of the cards from the hand of the player to his/her right. That player then takes a card from the player to his/her right, and so on. Each player places any pairs made on the table after reading the question and answer out loud.
The winner is the first to have no more cards in hand and the loser is the one with the surprise card in hand. The teacher’s booklet contains the instructions of the game.

MATERIALS
• 130 cards: divided into two packs: one with the questions and the other with the answers
• A teacher’s booklet

LINGUISTIC OBJECTIVES
• To facilitate the learning and reinforcement of interrogative forms, of tenses in general and basic vocabulary
• To practise conversation through mini-dialogues

Each set (21,5x14,5 cm) contains:
2 packs of 65 cards each
Instructions

ISBN 9788853625892

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Autentyczny zakup

jak tu kupić wszystkie?

Zakupy tych wszystkich gier mocno nadwyrężają budżet nauczycielki szkoły podstawowej. Kupiłabym jeszcze kilka, ale chyba muszę poprosić szkołę, żeby wyasygnowała środki, bo zbankrutuję tu zaraz.

Autentyczny zakup

Rozmówki z wersji pekseso lub pechowa trzynastka

Ta gra to klasyczne pekseso (znane też jako memory) i pechowa trzynastka w jednym. Mamy tu coś na kształt mini rozmówek, które należy ze sobą odpowiednio połączyć. Gra będzie dobra dla dzieci i nastolatków, a osoby dorosłe zachęcam do zagrania choćby z czystego sentymentu do gier znanych z lat dziecięcych.

Autentyczny zakup

Kontynuacja gry językowej "Bis english", którą już zarekomendowałem. Tę także pragnę gorąco polecić. Tak jak poprzedniczka, oparta jest na zasadach "Piotrusia", co, jak pamiętają niektórzy, gwarantuje dobrą zabawę i emocje :) Tym razem poziom trudności większy, gdyż parować trzeba już nie obrazki z odpowiadającymi wyrazami, lecz pytania i odpowiedzi, więc gra dla trochę bardziej zaawansowanych niż maluchy (bądź świeży językowi prozelici, bo w grę oczywiście może zagrać i duży człowiek, jeśli tylko na to ochotę). Polecam bardzo, jak wszystkie gry edukacyjne z tej firmy, bo co gra, to gra a nie pióro i kajecik.

Tytuły powiązane

Wpisy o tej publikacji na blogu