Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -11%
  • Nowy produkt

Granny Fixit and the video game + audio mp3

22,16 zł Zniżka 11%
24,90 zł

Bajka Granny Fixit and the video game po angielsku dla dzieci - opowiadanie do nauki języka angielskiego z elementem edukacji prozdrowotnej - uproszczona językowo ilustrowana bajka z nagraniem audio i interaktywnymi ćwiczeniami dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym, na poziom początkujący (A1 - 100 słów) - do czytania samodzielnie, z rodzicem lub nauczycielem.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Granny Fixit and the video game - bajka po angielsku dla dzieci - uproszczona językowo lektura z serii Young ELI Readers do nauki języka angielskiego z nagraniem audio oraz multimedialnymi ćwiczeniami online.

Przeznaczenie: Książka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym, do wykorzystania w domu i w klasie.

Poziom zaawansowania 1: A1 (początkujący) 100 słów.

Treść: Zabawna i przedsiębiorcza Babcia Fixit rzuca wyzwanie grom wideo i zachęca dzieci do ruchu oraz aktywnej zabawy na łonie natury.

Kluczowe zagadnienia językowe:
Zakres leksykalny: Colours, body and physical descriptions, sports and leisure;
Zakres gramatyczny: Present simple, Action verbs, Present continuous, Can for ability and for permission, Have got, There is/are;
Wyrażenia: Please, Thank you, Hello, Goodbye, What a/an, Let's..., Would you like to..., I like + verb + ing, Oh dear!, Me too!, See you later.

Struktura książki:
Tekst książeczki uzupełnia pięć stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki. Książka zawiera rozkładane okładki, na których wewnętrznej stronie znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami występującymi w treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia. Bogata szata graficzna stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Materiały dodatkowe: W skład materiałów dodatkowych wchodzą: nagranie lektury w formacie mp3 oraz dodatkowe multimedialne ćwiczenia. Materiały audio dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem aplikacji EliLink.

Słowo o serii: Young ELI Readers to kolekcja dziecięcych książek na 4 poziomach trudności prezentująca klasyczne baśnie i opowieści przeznaczone dla dzieci uczących się języka angielskiego na następujących poziomach:
• poziom 1 (100 słów) Below A1
• poziom 2 (200 słów) A1 Starters
• poziom 3 (300 słów) A1.1 Movers
• poziom 4 (400 słów) A2 Flyers

Seria opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).

2030 Sustainable Development Goals: lektury z serii Young ELI Readers uwrażliwiają młodych czytelników na tzw. Cele Zrównoważonego Rozwoju 2030 związane z wyzwaniami stojącymi przed współczesnym światem, w których realizację zaangażowały się państwa członkowskie ONZ. Problematyka niniejszej lektury w kontekście Celów Zrównoważonego Rozwoju 2030 to dobre zdrowie i dobre samopoczucie (Goal 3: Good health and well-being).

Autor: Jane Cadwallader
Ilustracje: Gustavo Mazali
Ilość stron: 32
Format: 16,5x24cm
ISBN: 9788853634962

9788853634962
9788853634962
9788853634962

Opis

Poziom trudności
Poniżej A1
Rodzaj
Beletrystyka
Przedział wiekowy
dla dzieci
Kontekst edukacyjny
czytanie samodzielne
czytanie w domu
czytanie w klasie
czytanie z pomocą nauczyciela
czytanie z pomocą osoby dorosłej
Cykl edukacyjny
Czytaj, graj i ucz się języka!
Read, Play & Learn
Lektura do nauki języka
angielskiego
Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst
100 słów
2030 Sustainable Development Goals
3. Good Health and Well-Being

Blog