Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • Nowy produkt
  • brak na stanie

Alle an Bord! B1 Kursbuch: książka ucznia + e-podręcznik: liceum

49,90 zł

Książka do nauki niemieckiego dla młodzieży, poziom średnio zaawansowany (B1), przeznaczona dla 14/17-latków. Zawiera książkę ucznia, nagrania online i kod dostępu do e-podręcznika, do wykorzystania na poziomie pierwszej klasy liceum jako kontynuacja drugiego języka obcego nowożytnego, a także do szkół językowych i nauki indywidualnej.

Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Alle an Bord! Deutsch für Jugendliche: B1 - książka ucznia + e-podręcznik - poziom 3

Podręcznik do trzeciej części kursu języka niemieckiego dla młodzieży Alle an Bord! wraz z wersją interaktywną online w postaci multimedialnego podręcznika.

  • Poziom trudności językowej podręcznika: B1
  • Grupa docelowa: młodzież (14-17 lat)
  • Poziom szkolny: klasa 1-2 liceum

Struktura podręcznika: książka składa się z 12 lekcji poprzedzonych lekcją startową. Każda z lekcji posiada następującą strukturę:
• 2 strony wprowadzające w nowe słownictwo lekcyjne;
• 2 strony Lesen und Hören z dialogami, poprzez które uczniowie poznają codzienność swoich niemieckojęzycznych rówieśników;
• 2 strony Kommunikation poświęcone określonym funkcjom i strukturom komunikacyjnym zawierające ćwiczenia z rozumienia ze słuchu i mówienia;
• 2 strony Grammatikrunde prezentujące zasady i ćwiczenia gramatyczne z uwzględnieniem kontekstu komunikacyjnego;
• 2 strony Land und Leute poświęcone kwestiom kulturowym oraz koncentrujące się na ćwiczeniu rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu i pisania.
Po każdych trzech jednostkach lekcyjnych następuje rozdział powtórkowo-sprawdzający. Na końcu książki znajduje się sekcja poświęcona geografii i kulturze krajów niemieckojęzycznych.

Książka interaktywna (e-podręcznik): zakup książki uprawnia do korzystania z jej cyfrowej wersji wzbogaconej o nagrania audio, interaktywne ćwiczenia i materiały wideo. Wewnątrz książki znajduje się indywidualny kod umożliwiający dostęp do zasobów interaktywnych z poziomu bezpłatnej platformy edukacyjnej (wymagana rejestracja). Licencja na korzystanie z wersji interaktywnej przypisana jest do konkretnego egzemplarza podręcznika oraz konkretnego konta ucznia na platformie edukacyjnej i jest ważna przez okres 14 miesięcy od momentu aktywacji.

Przetestuj w klasie:
Informacje dla nauczycieli i szkół dotyczące możliwości uzyskania dostępu testowego do podręcznika.

Opis serii:
Informacje o serii oraz główne cechy i założenia metodyczne.

Autorzy: Gurdun Gotzmann, Dana Strempel
144 strony w kolorze
21x29,7cm
ISBN 9788853635174

9788853635174
9788853635174
9788853635174

Opis

Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła ponadpodstawowa: liceum, technikum
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne