Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -11%
  • Nowy produkt

Romeo und Julia auf dem Dorfe + audio mp3

29,28 zł Zniżka 11%
32,90 zł

Powieść Romeo i Julia na wsi po niemiecku dla młodzieży i dorosłych - adaptacja do nauki języka niemieckiego - poziomowana pod względem trudności językowej ilustrowana lektura z nagraniem audio na poziom podstawowy (A2) - do czytania samodzielnie lub z pomocą nauczyciela/lektora.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Romeo und Julia auf dem Dorfe - adaptacja po niemiecku dla młodzieży i dorosłych - uproszczona językowo lektura z serii Erwachsene ELI Lektüren do nauki języka niemieckiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla młodzieży i dorosłych do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach z języka.

Poziom zaawansowania: A2

Treść: Adaptacja powieści Romeo i Julia na wsi opartej na słynnym dramacie Szekspira umiejscowionej w scenerii szwajcarskiej wsi..

Kluczowe zagadnienia językowe:
das Verb: Präsens, Perfekt, Präteritum, indirekte Rede, Partizipien; die Nomengruppe: Adjektive und Substantive im Nominativ, Dativ und Akkusativ, Singular und Plural, Fragepronomen, Possessivpronomen, Personalpronomen im Nominativ, Dativ und Akkusativ; Präpositionen: Präpositionen mit Dativ und Akkusativ; der Satz: der einfache Satz und der zusammengesetzte Satz, Arten von Nebensätzen

Struktura książki:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Hauptfiguren zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w treść książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym przyswojeniu tekstu lektury pomagają ćwiczenia sprawdzające zrozumienie fabuły poszczególnych rozdziałów oraz form gramatycznych i słownictwa, a ponadto wspomagające rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Zum Weiterlesen prezentująca ciekawe informacje związane z autorem, cywilizacją i kulturą niemieckojęzyczną. Lekturę zamyka jednostronicowa sekcja Selbstkontrolle sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis kluczowych zagadnień językowych realizowanych w książce.

Liczne ilustracje stanowią doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyjają lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Rozwój sprawności językowych: Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje językowe dorosłych czytelników obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu książki. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.

Słowo o serii: Lektury do niemieckiego dla młodzieży i dorosłych Erwachsene ELI Lektüren to kolekcja książek beletrystycznych typu readers na 4 poziomach trudności prezentująca adaptacje dzieł literatury niemieckiej na następujących poziomach trudności językowej:
• Niveau 1 A1 (Start 1)
• Niveau 2 A2 (Start 2)
• Niveau 3 B1 (Zertifikat Deutsch - ZD)
• Niveau 4 B2 (Zertifikat B2)

Autor: Gottfried Keller, adaptacja: Barbara Sauser
Ilustracje: Valentina Malgarise
Ilość stron: 80
Format: 15x21cm
ISBN: 9788853635082

9788853635082
9788853635082
9788853635082

Opis

Poziom trudności
A2
Rodzaj
Beletrystyka
Przedział wiekowy
dla dorosłych
dla młodzieży
Kontekst edukacyjny
czytanie samodzielne
czytanie w domu
czytanie w klasie
czytanie z pomocą nauczyciela
Lektura do nauki języka
niemieckiego
Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst
800 słów