Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Magicamente Estate 3 + CD audio + Quaderno-Narrativa

36,90 zł
Magicamente Estate 3 + CD audio + Quaderno-Narrativa + długopis - bransoletka Magicamente Estate to seria czterech kolorowych zeszytów o tematyce wakacyjnej przewidziana dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Każdy z zeszytów łączy w sobie różnego rodzaju ćwiczenia...
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex

 

Bezpieczne pakowanie


Magicamente Estate 3 + CD audio + Quaderno-Narrativa + długopis - bransoletka


Magicamente Estate to seria czterech kolorowych zeszytów o tematyce wakacyjnej przewidziana dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Każdy z zeszytów łączy w sobie różnego rodzaju ćwiczenia i zabawy ukierunkowane na:
  • poznawanie przez dziecko otaczającego świata,
  • naukę czytania i pisania w języku włoskim,
  • wykonywanie prostych operacji logicznych i matematycznych.
Zawartość tematyczna serii dostosowana jest do wieku i możliwości poznawczych dziecka w wieku 7-11 lat oraz umożliwia utrwalenie wiadomości zawartych w programie nauczania pierwszych klas szkoły podstawowej.

Do zeszytu dołączona jest 48-stronicowa książeczka Il Museo dei giocattoli z ilustrowanym opowiadaniem dla dzieci oraz dodatkowymi zabawnymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki.

magicamente_il_museo_dei_giornali_m.gif


Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio zarejestrowanymi tekstami czytanek z zeszytu z podziałem na role i podkładem dźwiękowym oraz zabawnymi piosenkami dla dzieci.

Zeszyty Magicamente Estate mogą stanowić atrakcyjną propozycję nauki języka włoskiego dla dzieci, a dzięki ich interdyscyplinarnej formie, przyjemnej stylistyce, sympatycznym i łatwym do zapamiętania piosenkom oraz tematyce związanej z wakacjami są doskonałą propozycją połączenia nauki z zabawą i efektywnego spędzenia wolnego czasu.

Seria Magicamente Estate opracowana została w oparciu o kurs Magicamente insieme i może być wykorzystywana zarówno jako jego uzupełnienie (materiał powtórkowy do wykorzystania w okresie wakacyjnym), jaki i niezależnie od niego w formie autonomicznej serii zeszytów.

Do zeszytu Magicamente Estate 3 dołączone są:
  • książeczka Il Museo dei giocattoli
  • płytka CD audio z tekstami czytanek i piosenkami
  • gadżet (długopis w formie bransoletki)

Autorzy: Marilena Cappelletti, Angelo De Gianni
Łączna ilość stron: 168 (120 stron zeszytu Magicamente Estate + 48 stron książeczki Il Museo dei giocattoli)
Format 21x29,7cm
ISBN 9788846827661
9788846827661
9788846827661
9788846827661

Magicamente Estate 3 + CD audio + Quaderno-Narrativa

Non solo a scuola, anche in vacanza!
I volumi, pur potendo vivere anche di vita propria, sono correlati al corso di linguaggi Magicamente insieme. Gli alunni che hanno imparato a leggere e a scrivere attraverso il corso, si ritroveranno ancora una volta insieme a tutti i personaggi che già conoscono, loro guida costante e rassicurante, questa volta per ripassare quanto fatto durante l’anno scolastico.

• Collegamento al corso “Magicamente insieme”, per garantire continuità a chi lo ha avuto in adozione.
• Quaderno-narrativa: storia che narra le avventure dei personaggi-guida alle prese con nuove amicizie e nuove scoperte, seguita da numerose pagine operative.
• Pagine di raccordo all’anno successivo: attività ricapitolative che fungono da ponte al successivo anno scolastico.
• CD-Audio con testi e canzoni 

Copertina del quaderno-narrativa Il Museo dei giocattolidi: Marilena Cappelletti, Angelo De Gianni
168 pagine (Magicamente Estate: 120 pagine  Il Museo dei giocattoli: 48 pagine)
Formato 21x29,7cm
ISBN 9788846827661