Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -11%

Le Fantôme de l'Opéra + audio mp3

23,05 zł Zniżka 11%
25,90 zł

Le Fantôme de l'Opéra + audio mp3 - lektura z nagraniem audio do nauki języka francuskiego. Seria Lectures ELI Juniors:Lectures ELI Juniors to trzypoziomowa seria książeczek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka francuskiego...

Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Le Fantôme de l'Opéra + audio mp3 - lektura z nagraniem audio do nauki języka francuskiego.

Seria Lectures ELI Juniors:
Lectures ELI Juniors to trzypoziomowa seria książeczek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka francuskiego na następujących poziomach:
-Niveau 1 (600 mots) A1
-Niveau 2 (800 mots) A2
-Niveau 3 (1000 mots) B1

Książka Le Fantôme de l'Opéra + audio mp3:
Poziom zaawansowania 3 : B1

Treść:
W Operze Paryskiej dzieją się dziwne rzeczy za przyczyną tajemniczego upiora... Pojawia się on i znika wedle własnego uznania i wydaje się mieć pod kontrolą cały gmach: dziwne pułapki, tajemnicze lustra i spadające żyrandole sieją postrach wśród pracowników i publiczności. Upiór żyje w podziemiach tej świątyni muzyki, wydaje się być równocześnie potworem i aniołem: jest delikatny i bezwzględny, kocha i nienawidzi...
Nawiązując do miejskich legend Gaston Leroux tworzy barwną i pasjonującą a czasem także zabawną historię z pogranicza opowieści grozy, kryminału i romansu.

Zakres leksykalny:
Théâtre
Danse
Opéra
Carnaval

Zakres gramatyczny:
Le gérondif
Les pronoms relatifs
Les adjectifs possessifs
Le passe composé
La phrase hypothétique 2e degré

Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Activités de pré-lecture zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.
Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Activités de post-lecture podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Gros Plan prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą francuskojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Bilan sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Contenus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Materiał audio:
Materiał audio obejmuje nagranie całości tekstu w wykonaniu rodzimych użytkowników języka francuskiego.
Nagrania dostępne są online - do pobrania lub za pośrednictwem aplikacji.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Książki z kolekcji Lectures ELI Juniors charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.
Seria Lectures ELI Juniors opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Cadre Européen Commun de Référence).

Autor: Gaston Leroux
Ilustracje: Sara Gavioli
Ilość stron: 80
Format: 15x21cm
ISBN: 9788853607843

9788853607843
9788853607843
9788853607843

Opis

Poziom trudności
B1
Rodzaj
Beletrystyka
Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
czytanie samodzielne
czytanie w domu
czytanie w klasie
czytanie z pomocą nauczyciela
Lektura do nauki języka
francuskiego
Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst
1000 słów

Le Fantôme de l'Opéra + audio mp3
Niveau 3: (1000 mots) B1

Dans cet ouvrage:
- des dossiers culturels ;
- un glossaire des mots et expressions difficiles
- des exercices DELF ;
- des activités ludiques très variées.

Thèmes :
- Mystère
- Sentiments
- fantastique policier

Á l'Opéra des événements terrifiants se produisent. On accuse un personnage mystérieux qui apparaît et disparaît à sa guise et semble agir en maitre des lieux. Le fantôme de l'Opéra, comme lui-même se nomme, commande aux trappes, au lustre, aux miroirs, dicte ses instructions et sème l'effroi. Monstre ou Ange, le fantôme demeure dans les dessous de ce temple de la musique et de la danse, aime et hait, est tendre ou impitoyable, toujours repoussant et parfois humain. Avec ce roman, Gaston Leroux, qui puise dans les croyances urbaines, fabrique un cocktail à dominante fantastique, teinté d'une touche policière, sentimentale et historique.

Vocabulaire
Théâtre
Danse
Opéra
Carnaval

Grammaire
Le gérondif
Les pronoms relatifs
Les adjectifs possessifs
Le passe composé
La phrase hypothétique 2e degré

Author: Gaston Leroux
Illustrations de Sara Gavioli
14,8x21 cm, 80 pages
ISBN 9788853607843

Wpisy o tej publikacji na blogu