Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

La Bibbia narrata ai bambini con Audio-CD

51,90 zł
Brutto
La Bibbia narrata ai bambini con Audio-CD to pięknie ilustrowana Biblia dla najmłodszych opowiadająca w sposób dostosowany do wyobraźni małego odbiorcy i z dbałością o warstwę pedagogiczną najbardziej doniosłe wydarzenia Starego i Nowego Testamentu. Biblia stanowi wybór blisko siedemdziesięciu...
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

La Bibbia narrata ai bambini con Audio-CD to pięknie ilustrowana Biblia dla najmłodszych opowiadająca w sposób dostosowany do wyobraźni małego odbiorcy i z dbałością o warstwę pedagogiczną najbardziej doniosłe wydarzenia Starego i Nowego Testamentu.

Biblia stanowi wybór blisko siedemdziesięciu fragmentów Pisma Świętego przedstawionych w formie dwustronicowych rozdziałów, z których każdy opatrzony jest pięknym żywym obrazkiem ilustrującym opisywaną historię z zachowaniem prawdy historycznej oraz symboliki religijnej.

La Bibbia narrata ai bambini con Audio-CD to nie tylko możliwość poznania przez dziecko kluczowych pod względem religijnym i egzystencjalnym historii biblijnych, ale również atrakcyjna propozycja nauki i rozwijania znajomości języka włoskiego.

Na pierwszej oraz na ostatniej stronie Biblii znajdują się mapy z zaznaczonymi miejscami geograficznymi najważniejszych wydarzeń Starego i Nowego Testamentu.

W zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanymi nagraniami blisko czterdziestu rozdziałów z książki i dodatkowymi efektami dźwiękowymi stanowiącymi uzupełnienie warstwy narracyjnej historii.

Biblia opracowana w oparciu o tłumaczenie Pisma Świętego z 2008r. zatwierdzone przez Konferencję Episkopatu Włoch (Conferenza Episcopale Italiana).

Przykładowe strony (poniżej w dużym formacie):
Autor: Diego Mecenero,

Ilustracje: Barbara Bongini

Format 29x26,5cm

Ilość stron: 144 kolorowe strony

ISBN 9788846829672

Wydawnictwo LA SPIGA 2010

9788846829672
9788846829672
9788846829672

La Bibbia narrata ai bambini con Audio-CD le più belle pagine dell'Antico e del Nuovo Testamento selezionate per bambini e ad essi adattate in conformità alla nuova traduzione CEI (Conferenza Episcopale Italiana) della Bibbia. Storie affascinanti e sempre vive illustrate con passione da una mano esperta.

La Bibbia narrata ai bambini è corredata di un audio CD di innovativa concezione: una voce narrante legge i testi mentre, in sottofondo, effetti sonori aiutano a contestualizzare l'ascolto.

Autore: Diego Mecenero
Illustrazioni di Barbara Bongini
29x26,5cm
144 pagine a colori
ISBN 9788846829672

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Pięknie ilustrowana Biblia w języku włoskim dla dzieci. Nie tylko wspaniała prezentacja treści Pisma Świętego, ale także lektura do nauki języka dla uczniów, którzy już uczą się języka włoskiego (poziom A2 i wyższy). Do książki dołączona jest płyta CD, zawierająca dźwiękową prezentację treści książki. Nagrania są naprawdę świetnie wykonane, a tekst zilustrowany ciekawym, działającym na wyobraźnię, podkładem dźwiękowym. Choć to pozycja, która zainteresować może, szczególnie w Polsce, raczej wąskie grono odbiorców czy instytucji, to gorąco polecam!