Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Grammaire Active B1 + audio CD

35,90 zł
Grammaire Active B1 - Références et exercices de grammaire française + CD audio to nowoczesny i przyjazny w użyciu kurs gramatyki języka francuskiego prezentujący w zwięzłej i przystępnej formie zbiór najważniejszych reguł językowych. Dla kogo? Książka przeznaczona jest dla osób...
Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Grammaire Active B1 - Références et exercices de grammaire française + CD audio to nowoczesny i przyjazny w użyciu kurs gramatyki języka francuskiego prezentujący w zwięzłej i przystępnej formie zbiór najważniejszych reguł językowych.

Dla kogo?
Książka przeznaczona jest dla osób uczących się języka francuskiego na poziomie B1

Struktura:
Książka składa się z 31 kilkustronicowych, syntetycznych rozdziałów prezentujących poszczególne zasady gramatyczne. Każdy rozdział poświęcony jest jednemu wybranemu zagadnieniu i zbudowany jest z następujących dwóch części:
-zwięzłe przedstawienie danej reguły wraz ze stosownym objaśnieniem, ewentualną klasyfikacją w formie tabelki, przykładami użycia w kontekście i dodatkowymi uwagami;
-seria prostych ćwiczeń sprawdzających zrozumienie i umiejętność poprawnego zastosowania poznanej reguły.


Nagrania audio:
Do książki dołączona jest płyta CD audio zawierająca materiał audio do ćwiczeń oraz ułatwiająca naukę poprawnej wymowy i intonacji.

W końcowej części książki znajdują się:
-kilkustronicowy dodatek z ćwiczeniami powtórkowymi sprawdzającymi umiejętność zastosowania zasad językowych poznanych w kolejnych rozdziałach,
-przedstawienie dźwięków francuskiego systemu fonetycznego,
-tabele odmian czasowników nieregularnych,
-transkrypcje nagrań z płyty CD audio.

Zalety:
Podręcznik Grammaire Active B1 umożliwia natychmiastowe przyswojenie i zastosowanie w praktyce zaprezentowanych zasad językowych, a dzięki swojej intuicyjnej budowie i gradacji trudności prezentowanego materiału nie wymaga od użytkownika zaawansowanej znajomości języka francuskiego, ani skomplikowanej wiedzy językowej.

Zastosowanie:
Podręcznik Grammaire Active B1 może być używany jako materiał uzupełniający dowolny kurs nauczania języka francuskiego i znajduje zastosowanie zarówno w przypadku typowych zajęć szkolnych, jak i w nauce indywidualnej.

Rozwiązania do ćwiczeń do ściągnięcia online.

Autor: Jimmy Bertini
ilość stron: 112, kolorowy druk
format 19,5x28cm
ISBN 9788853620934

9788853620934
9788853620934
9788853620934

Grammaire Active B1 - Références et exercices de grammaire française + CD audio

La collection Grammaire Active offre aux étudiants de courtes, claires et simples explications grammaticales, des règles toujours suivies d'exemples et d'utiles tableaux récapitulatifs consentant un apprentissage faciles et une révision immédiate.

Le large éventail d'exercices de grammaire proposés est idéal tant pour la révision en classe que pour l'apprentissage en autonomie. 

Grammaire Active A2 propose des règles et des activités pour les utilisateurs élémentaires.

• Environ 30 unités traitant chaque fois d’un thème spécifique pour une consultation facile.
• Chaque unité propose une règle de grammaire suivie d’exercicesde difficulté croissante.
• Diverses typologies d’activités (production et compréhensionécrite, compréhension orale, jeux, mots-croisés).
• Bilan final.
• Auto-évaluation sur descripteurs du CECR.
• Tableaux récapitulatifs : Tableau de conjugaison et Les sons du français.
• Transcriptions des enregistrements.
• CD Audio inclus.

Auteur: Jimmy Bertini
112 pages en couleurs
Format: 19,5x28cm
ISBN 9788853620934

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Moi studenci chwalą sobie gramatykę wydaną przez ELI. Wszystko uporządkowane i pogrupowane w rodziały i tabele. Reguły na początku każdego rozdziału wyodrębnione i wzięte w ramki. Dużym ułatwiniem jest tutaj tabela z czasownikami nieregularnymi. Gramatyka naparwdę nie jest czymś trudnym jeżli ma się do nauki tak wspaniałe pomoce naukowe jakie przygotowało nam wydawnictwo ELI. Niektórych może przerażać ilość materiału do ogarnięcia ale krok po kroku i wszystko można przyswoić. Z mojego doświadczenia wynika, że w nauce języka dużo zależy od podręcznika. Polecam włąśnie tę książkę jęsli chcecie uczyć się z przyjemnością i wynieść coś z tej nauki dla siebie.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: