Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Flip Posters Base - 64x50cm (język hiszpański)

189,90 zł

Flip-Posters Base - 64x50cm (język hiszpański) - to zestaw dwudziestu kolorowych posterów z rysunkami nawiązującymi do podstawowych kategorii tematycznych słownictwa oraz różnych sytuacji z życia codziennego. Specjalny marker oraz gąbka znajdujące się w komplecie umożliwiają bezpośrednie pisanie...

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Flip Posters - plakaty do nauki słówek hiszpańskich, ścieralne, tablice do pisania

Flip-Posters Base - 64x50cm (język hiszpański) - to zestaw dwudziestu kolorowych posterów z rysunkami nawiązującymi do podstawowych kategorii tematycznych słownictwa oraz różnych sytuacji z życia codziennego. Specjalny marker oraz gąbka znajdujące się w komplecie umożliwiają bezpośrednie pisanie po powierzchni posterów (np. w celu podpisywania postaci i przedmiotów znajdujących się na rysunku), a następnie zmazywanie efektów pracy za jednym pociągnięciem ręki. W zestawie znajduje się broszurka metodyczna dla nauczyciela (do ściągnięcia online) przedstawiająca różne scenariusze i sposoby pracy i zabawy z posterami.


Lista tematów:
-przyjaciele
-kolory
-dom
-ubrania
-przymiotniki
-wiosna
-lato
-jesień
-zima
-urodziny
-prezenty
-piknik
-zwierzęta w gospodarstwie
-zwierzęta dziko żyjące
-zegar i czas
-czynności codzienne - część 1
-czynności codzienne - część 2
-ciało ludzkie
-miasto
-dyscypliny sportowe

Plakaty zainstalowane są na kartonowym składanym stojaku o wymiarach 64x50cm i o strukturze przypominającej kalendarz biurkowy. Stojak razem z plakatami po złożeniu można przechowywać w specjalnej kartonowej teczce.

Format 64x50cm

Ściągnij broszurę metodyczną

Zestaw zawiera: kartonową teczkę, stojak z przypiętymi na stałe plakatami, marker, gąbkę do ścierania oraz broszurę metodyczną do ściągnięcia online.

ISBN 9788853609311

Wydawnictwo ELI

9788853609311
9788853609311
9788853609311

Flip-Posters - 20 pósters ilustrados para principiantes de la Educación Primaria y Secundaria.

Nivel A1 - A2

El impacto visual inmediato de estos posters es perfecto para aprender rápidamente palabras básicas del idioma, así como estructuras gramaticales simples

A través de la observación de los posters, el alumnado desarrolla diferentes actividades orales y escritas. Un rotulador especial permite escribir y borrar sobre ellos.

64x50 cm, 20 pósteres a todo color 1 rotulador, 1 borrador
ISBN 9788853609311

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Można po tym pisać!

Duże plansze, z którymi możemy zrobić wszystko, co nam przyjdzie do głowy. Zestaw składa się z połączonych plakatów tematycznych bez podpisów, po których możemy sobie podpisywać pisakiem dowolne elementy. Mamy więc pełną swobodę działania. Teraz oczywiście podobny efekt uzyskujemy na tablicy interaktywnej, ale tego z kolei bardzo miło się używa.

Wpisy o tej publikacji na blogu