Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -11%

Festivals are fun + audio mp3

24,83 zł Zniżka 11%
27,90 zł

Ilustrowana lektura do nauki języka angielskiego dla starszych dzieci i nastolatków na poziomie A2 (800 słów) z nagraniem audio, poświęcona wiedzy o angielskich świętach, tradycjach i obyczajach, pomocna w przygotowywaniu się do konkursów i olimpiad z wiedzy kulturowej o krajach anglojęzycznych.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Festivals are fun - książka po angielsku dla nastolatków poświęcona wiedzy o angielskich świętach, tradycjach i obyczajach - uproszczona językowo lektura z serii Teen ELI Readers do nauki języka angielskiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla starszych dzieci, nastolatków i młodzieży, do wykorzystania w domu i w szkole.

Poziom zaawansowania: A2 (800 słów)

Treść: Książka prezentuje najciekawsze brytyjskie święta, festiwale, tradycje i zwyczaje - zarówno te stare, jak i nowsze.

Kluczowe zagadnienia językowe:
Vocabulary areas: Art, nature, museums, sport, culture and traditions, food, people, transport; Notions and concepts; Describing places, Describing events,
Talking about traditions, Describing different means of transport, Making suggestions, Likes and dislikes, Making an itinerary, Describing typical things to eat; Adverbs, Adjectives, Prepositions, Comparatives and superlatives, Present simple, Past simple, Present perfect – Gerunds

Struktura książki:
Książka podzielona jest na rozdziały prezentujące różne święta, festiwale i tradycje charakterystyczne dla Wielkiej Brytanii. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części strony. W końcowej części książki znajduje się sekcja Focus on sprawdzająca zrozumienie książki.

Bogata szata graficzna stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionych wiadomości i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Rozwój sprawności językowych: Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje językowe nastoletnich czytelników obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu książki. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.

Słowo o serii: Raedersy do angielskiego dla nastolatków Teen ELI Readers to kolekcja książek beletrystycznych na 3 poziomach trudności prezentująca adaptacje dzieł literatury angielskiej oraz oryginalne historie na następujących poziomach trudności językowej:
• poziom 1 Elementary (600 headwords) A1 Movers
• poziom 2 Pre-Intermediate (800 headwords) A2 Flyers/KET
• poziom 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET

Autor: Angela Tomkinson
Ilość stron: 64
Format: 15x21cm
ISBN: 9788853632074 (ISBN poprzedniego wydania: 9788853624024)

9788853632074
9788853632074
9788853632074

Opis

Poziom trudności
A2
Rodzaj
Cywilizacyjne i non-fiction
Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
czytanie samodzielne
czytanie w domu
czytanie w klasie
czytanie z pomocą nauczyciela
Lektura do nauki języka
angielskiego
Profil edukacyjny
CLIL - zintegrowane nauczanie przedmiotowo-jezykowe
Kulturówka angielski - kraje anglojęzyczne
Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst
800 słów
Festivals are fun + audio mp3
Do you want to join us on our A-Z journey around the festivals of Britain?
Would you like to learn about the biggest dog show in the world?
 
Or how many fire festivals there are in Britain? Do you want to know what happens during the festival of sleep and find out on which day British people eat pancakes?
You can discover the answers to these questions and learn much more about the different festivals and events that happen every year in Britain. Let’s go and have some fun!
In this reader you will also find:
- Glossary of difficult words
- After-reading activities
- An audio recording of the book
By Angela Tomkinson
64 pages
15x21cm
ISBN: 9788853624024
Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Bardzo polecam

Polecam ze względu na ciekawą tematykę, dobry wybór tekstów, nagrania (fajnie, że można je mieć także w telefonie), szatę graficzną i lapidarność formy :)

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również:

Blog