Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -10%

Facile plus ! 4 Livre de l'élève: podręcznik ucznia + e-podręcznik

38,61 zł Zniżka 10%
42,90 zł

Książka do nauki francuskiego dla drugiej klasy liceum, poziom B1, przeznaczona dla nastolatków i młodzieży. Zestaw zawiera książkę ucznia, nagrania online i kod dostępu do e-podręcznika.

Ilość
brak na stanie


Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Facile Plus ! 4 Méthode de français - Livre de l'élève: podręcznik do języka francuskiego przeznaczony na poziom 2 klasy liceum (jako kontynuacja drugiego języka obcego nowożytnego nauczanego od 7 klasy szkoły podstawowej)

Poziom: średnio zaawansowany (B1)
Ilość godzin nauki: 80-120

Struktura:
Książka zbudowana jest z 8 jednostek lekcyjnych poprzedzonych lekcją wprowadzającą i zbudowanych wokół następujących tematów:

Unité 0: C’est parti !
Unité 1: Agir pour le monde !
Unité 2: Il était une fois...
Unité 3: Dis donc, tu sais pas quoi ?
Unité 4: Une terrible expérience
Unité 5: Je me souviens
Unité 6: Week-end à Bruxelles
Unité 7: On va au théâtre
Unité 8: Vous avez un projet ?

Każda jednostka rozmieszczona jest na 10 stronach i składa się ze scenki z dialogiem, po której następują dwustronicowe sekcje À l’écrit, Les mots / Communication, La Grammaire ? Facile ? oraz Mes savoir-faire. Po każdych dwóch jednostkach lekcyjnych następuje dwustronicowa sekcja Mes stratégies pour apprendre stanowiąca pomoc dla ucznia w opanowaniu sposobów efektywnej nauki języka. Dodatkowo po czwartej i ósmej lekcji umieszczone są sekcje Espace lecture oraz testy sprawdzające Je fais le point. W końcowej części książki do dyspozycji ucznia są strony z dodatkowymi treściami i słowniczek wyrazów z każdej lekcji i tabele odmian czasowników.

Książka interaktywna (e-podręcznik): zakup książki uprawnia do korzystania z jej cyfrowej wersji wzbogaconej o nagrania audio i interaktywne ćwiczenia. Wewnątrz książki znajduje się indywidualny kod umożliwiający dostęp do zasobów interaktywnych z poziomu bezpłatnej platformy edukacyjnej (wymagana rejestracja). Licencja na korzystanie z wersji interaktywnej przypisana jest do konkretnego egzemplarza podręcznika oraz konkretnego konta ucznia na platformie edukacyjnej i jest ważna bezterminowo.

Podręcznik wieloletni: Dzięki funkcjonalnościom e-podręcznika rozwiązywanie ćwiczeń nie wymaga od ucznia pisania, ani zakreślania odpowiedzi na kartach książki, może być on więc wykorzystywany jako podręcznik wieloletni. W przypadku planowanego wykorzystania e-podręcznika przez kolejne roczniki indywidualne konta do logowania dla uczniów najlepiej zakładać posługując się adresami/aliasami email utworzonymi przez szkołę oraz z pominięciem imion i  nazwisk uczniów tak, by dane logowania mogły być przekazane następnym rocznikom.

Zapoznaj się z pełnym opisem metody Facile Plus !

Autorzy: Anna Maria Crimi, Monique Blondel, Domitille Hatuel
Format 21x29,7cm 128 stron, miękka okładka
ISBN: 9788853629814

9788853629814
9788853629814
9788853629814

Opis

Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła ponadpodstawowa: liceum, technikum
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne