Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -10%

Facile plus ! 1 Livre Actif: podręcznik ucznia do klasy na DVD-ROM

170,91 zł Zniżka 10%
189,90 zł

Podręcznik multimedialny dla nauczyciela (do klasy) w formie e-booka do pierwszego poziomu kursu języka francuskiego Facile Plus !, przeznaczony na poziom siódmej klasy szkoły podstawowej, na tablicę interaktywną i komputer.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Facile Plus ! 1 Méthode de français - Livre actif: to kompletny pierwszy poziom kursu Facile Plus w wersji multimedialnej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora lub tablicy interaktywnej.

Płyta zawiera całość podręcznika w formie i zakresie adekwatnych do wersji interaktywnej udostępnianej uczniowi na podstawie kodu z podręcznika tradycyjnego/papierowego, a ponadto oferuje dodatkowe materiały dla nauczyciela do wykorzystania w klasie lub na lekcjach online.

Poziom: początkujący (A1)
Ilość godzin nauki: 80-120

Przeglądanie treści:
Wszystkie treści zawarte w podręczniku, zeszycie ćwiczeń i przewodniku zachowują taki sam układ i szatę graficzną, jak w wydaniu książkowym i można je przeglądać na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej tak jak tradycyjną książkę.

Ćwiczenia:
Umieszczone w podręczniku ćwiczenia, dzięki interaktywnej formie, towarzyszącym efektom dźwiękowym i możliwości rozwiązywania ich bezpośrednio na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej, dają sposobność natychmiastowego zweryfikowania poprawności udzielonych odpowiedzi oraz podnoszą efektywność zajęć.

Rodzaje proponowanych ćwiczeń:
-zadania na rozumienie ze słuchu,
-uzupełnianie brakujących wyrazów/elementów,
-przemieszczanie, zakreślanie bądź łączenie ze sobą elementów,
-zaznaczanie właściwej odpowiedzi (prawda/fałsz),
-testy wyboru.

Korzyści dla nauczyciela:
Wykorzystanie płyty gwarantuje nauczycielowi szybki i wygodny dostęp do wszystkich treści i nagrań wchodzących w skład pierwszego poziomu metody Facile Plus ! oraz daje możliwość łatwiejszego niż do tej pory spersonalizowania jego treści pod kątem konkretnej grupy uczniów.

Wymagania sprzętowe:
Windows 7 ou supérieur
Mac Os X: 10.9 ou supérieur
RAM: 2GB

Zapoznaj się z pełnym opisem metody Facile Plus !

Autorzy: Anna Maria Crimi, Domitille Hatuel
Format 21x29,7cm 128 stron, miękka okładka
ISBN: 9788853629845

9788853629845
9788853629845
9788853629845

Opis

Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa (7-8 klasa)
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne