Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Activités d'écoute 1 + CD audio

119,90 zł
Activités d'écoute 1 + CD audio to książka na poziomie początkującym oraz wyższym służąca do nauki rozumienia ze słuchu. Składa się z 30 przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu 21x29,7cm z licznymi ćwiczeniami polegającymi na zakreślaniu poprawnych odpowiedzi,...
Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Activités d'écoute 1 + CD audio to książka na poziomie początkującym oraz wyższym służąca do nauki rozumienia ze słuchu. Składa się z 30 przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu 21x29,7cm z licznymi ćwiczeniami polegającymi na zakreślaniu poprawnych odpowiedzi, krótkich tekstów do uzupełnienia, wyłapywaniu słów. Ćwiczenia rozwiązywane są w oparciu o nagranie audio załączone do książki. Dodatkowo w każdym z rozdziałów proponowane są ćwiczenia dodatkowe polegające na układaniu dialogów i odgrywaniu scenek. Do książki załączone są rozwiązania. Książka może stanowić doskonałe źródło materiałów do wykorzystania przy różnego rodzaju testach.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć. Zawarte w książce materiały można powielać dowolną ilość razy nie naruszając przy tym praw autorskich, ponieważ osoba kupująca książkę nabywa prawo do kserowania zawartych w niej treści. Dodatkowo w celu ułatwienia powielania materiały mają czarno-biały druk i zostały w całości zbindowane, co minimalizuje możliwość zniszczenia książki podczas rozkładania jej na kserokopiarce, lub skanerze.

Autor: Electre Vincent

Format 21x29,7cm, 56 stron

ISBN 9788881488209

Wydawnictwo ELI

 

9788881488209
9788881488209
9788881488209

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Activités d’ecoute 1 + CD audio - Livres d’activités photocopiables en deux niveaux.

Pour le renforcement et la compréhension et de la production orale: Niveau A1-A2

Chaque volume présente 30 fiches avec des situations réalistes et stimulantes, qui suggèrent de nombreuses activités diversifiées comme des questions et des réponses, des textes à compléter, des prises de notes et autre. Chaque fiche contient des propositions pour l’élargissement du thème traité, comme les conversations et les jeux de rôle. En appendice, les solutions et la transcription des exercices d’écoute.

21x29,7 cm, 56 pages, reliure à spirale
ISBN 9788881488209

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Książka do kserowania Activités d\'écoute 1 + CD audio jest bardzo przydatnym narzędziem pracy dla każdego nauczyciela, lub lektora języka francuskiego mającego do czynienia z grupą uczniów. Poświęcona jest nauce słownictwa w zestawieniu z ćwiczeniem umiejętności rozumienia ze słuchu i zawiera około trzydziestu rozdziałów tematycznych na poziomie początkującym. Książka jest czarno-biała, więc kserowanie odbywa się bez utraty jakości druku i ilustracji. Większość rozdziałów rozpoczyna się od krótkiego glosariusza obrazkowego i zawiera około czterech ćwiczeń, dla których punktem wyjścia jest nagranie audio z załączonej płytki. Dzięki możliwości swobodnego kopiowania książki każdy uczeń może otrzymać swoją kopię strony z ćwiczeniami i rozwiązywać zadania samodzielnie.