Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Mon premier dictionnaire illustré de français - Les vacances

21,90 zł
Mon premier dictionnaire illustré de français - Les vacances - słownik obrazkowy z kolekcji Mon premier dictionnaire illustré de français - colle, joue & apprends przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.Zakres słownictwa: wakacjePoziom trudności A0-A1Słownik umożliwia dziecku opanowanie...
Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Mon premier dictionnaire illustré de français - Les vacances - słownik obrazkowy z kolekcji Mon premier dictionnaire illustré de français - colle, joue & apprends przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Zakres słownictwa: wakacje

Poziom trudności A0-A1

Słownik umożliwia dziecku opanowanie podstawowego słownictwa języka francuskiego (około 100 wyrazów) o tematyce związanej z wakacjami przedstawionej w ośmiu rozdziałach o następujących tytułach:

-En route!
-A la ferme
-Au parc animalier
-Pique-nique en forêt
-Une nuit en forêt
-A la mer
-A la montagne
-L'album des vacances


Prezentowane tematy skonstruowane są wokół dwójki sympatycznych dzieci i ich małego kotka, którzy zachęcają dzieci do wspólnego poznawania francuskich słówek w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Aktywną zabawę ze słownikiem umożliwiają dołączone do słownika naklejki z rysunkami oraz nazwami przedmiotów, za pomocą których dziecko ma za zadanie uzupełnić puste pola znajdujące się w poszczególnych rozdziałach. Ponadto w każdym rozdziale znajduje się prosta zagadka stymulująca spostrzegawczość dziecka oraz fragment rysunku, który celowo nie został pokolorowany, i który dziecko może pokolorować w dowolny sposób, lub według wskazówek zawartych w poleceniu.

Słownik obrazkowy Mon premier dictionnaire illustré de français - A l'école  ułatwia dziecku skuteczne zapamiętywanie słówek i wykorzystanie ich w różnych sytuacjach komunikacyjnych dnia codziennego, a ponadto sprzyja nauce języka w sympatycznej i bezstresowej atmosferze oraz może służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka francuskiego.

Słownik obrazkowy Mon premier dictionnaire illustré de français - A l'école  charakteryzuje się starannym wykonaniem oraz indywidualną i przyjazną szatą graficzną.

Format 21x29,7 cm, 16 kolorowych stron + 2 strony z naklejkami

ISBN 9788881488421

Wydawnictwo ELI


Przykładowe strony ze słowników z tej kolekcji (poniżej w dużym formacie):


 

Zobacz również inne słowniki z kolekcji Mon premier dictionnaire illustré de français - colle, joue & apprends:
La maison

A l'école

La ville

Strona prezentująca wszystkie wersje językowe słowników obrazkowych

9788881488421
9788881488421
9788881488421

Mon premier dictionnaire illustré de français - Série de 4 dictionnaires mono thématiques pour débutants et niveau élémentaire.

Les vacances

Chaque volume présente un thème en présentant 8 mots illustrés ayant comme protagonistes deux sympathiques enfants. Les dictionnaires illustrés sont à compléter à l’aide d’autocollants où figurent des images ou des mots.

Thèmes:

-En route!
-A la ferme
-Au parc animalier
-Pique-nique en forêt
-Une nuit en forêt
-A la mer
-A la montagne
-L'album des vacances

Les vacances 21x29,7 cm 16 + 2 pages en couleur ISBN 9788881488421

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Autentyczny zakup

Pracując już wcześniej z inną pozycją z tej serii zakupiłam pozostałe i jak zwykle i ja, i moje dzieci-2,5 latka i 4 latek jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieci powtarzają francuskie słówka, uwielbiają przyklejać, kolorować również. Nawet po wyklejeniu wszystkich można pracować z tą książeczką tworząc plakaty z piknikiem i umieszczając francuskie nazwy, obrazki; można rysować brakujące elementy; tworzyć nowe historie, a wszystko to w języku obcym. Tak naprawdę tylko wyobraźnia rodzica jest tutaj granicą. Bardzo dobre narzędzie do oswajania dziecka z językiem obcym, idealne we wprowadzaniu dwujęzyczności.