Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Magica Italia 1 libro dello studente: książka ucznia + interaktywny e-podręcznik

44,90 zł

Magica Italia 1 - Corso di italiano - Libro dello studente: podręcznik do pierwszego poziomu kursu języka i cywilizacji włoskiej dla dzieci Magica Italia dla dzieci, klasy 4-6

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Magica Italia 1 Corso di italiano: libro dello studente + libro digitale - podręcznik do pierwszego poziomu kursu języka i cywilizacji włoskiej dla dzieci Magica Italia przeznaczony do wykorzystania na poziomie szkoły podstawowej, w szczególności od klasy 3 lub 4. 

Książka podzielona jest na dziesięć jednostek lekcyjnych, z których każda (z wyjątkiem lekcji nr 0 oraz 1) zajmuje 6 stron i składa się z dwustronicowej historyjki obrazkowo-tekstowej będącej wprowadzeniem do głównego tematu lekcji oraz czterech stron ćwiczeń odwołujących się do słownictwa i struktur gramatycznych z historyjki oraz poszerzających zakres poznanego słownictwa.

Na końcu każdego rozdziału znajduje się wyliczanka, piosenka lub gra streszczająca najważniejsze punkty lekcji.

Przejdź do prezentacji kursu Magica Italia

Książka interaktywna (e-podręcznik): zakup książki uprawnia do korzystania z jej cyfrowej wersji wzbogaconej o nagrania audio i interaktywne ćwiczenia. Wewnątrz książki znajduje się indywidualny kod umożliwiający dostęp do zasobów interaktywnych z poziomu bezpłatnej platformy edukacyjnej (wymagana rejestracja). Licencja na korzystanie z wersji interaktywnej przypisana jest do konkretnego egzemplarza podręcznika oraz konkretnego konta ucznia na platformie edukacyjnej i jest ważna przez okres 14 miesięcy od momentu aktywacji.

Autorzy kursu: M.A. Apicella, M. Madè

Ilość stron: 80
Format: 21x29,7cm
miękka okładka, kolorowy druk
ISBN 9788853614834

9788853614834
9788853614834
9788853614834

Opis

Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa (4-6 klasa)
zajęcia grupowe
zajęcia indywidualne


Magica Italia 1 - Corso di italiano - Libro dello studente

Magica Italia è un corso di italiano in 3 livelli rivolto a studenti della Scuola Primaria. 

Il protagonista è Nicolò, un bambino simpatico e pasticcione, dotato di poteri magici. Insieme a lui e ai suoi amici gli studenti faranno un viaggio straordinario imparando la lingua italiana, visitando luoghi e monumenti , meraviglie naturali e artistiche, conoscendo feste, tradizioni, cibi e cultura di quel magico Paese che è l'Italia.

L'approccio didattico si basa sullo sviluppo armonico di tutte le intelligenze del ragazzo e propone giochi, drammatizzazioni, canzoni, filastrocche e fai da te.


di M.A. Apicella, M. Madè

80 pagine a colori
Formato: 21x29,7cm
ISBN 9788853614834

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Chciałabym się podzielić swoją pochlebną opinią o podręczniku i całym kursie. To kolejna pozycja do języka włoskiego z wydawnictwa ELI, z której jestem bardzo zadowolona. Magica Italia używam od niedawna do pracy z moim synem i zarówno on, jak i ja, jesteśmy bardzo zadowoleni - ja z efektów, on z dobrej zabawy. Kurs ma solidne podstawy merytoryczne, poziom trudności ćwiczeń jest dobrze dobrany, tak że nie sprawiają kłopotów i nie powodują żadnych "zacięć". Gorąco polecam do pracy z dziećmi!

Klienci, którzy zakupili ten produkt, zakupili również: