Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij

Jeux en... scène! - Jeux de rôle pour la classe de frança

92,90 zł

Książka dla nauczycieli z dialogami i scenkami sytuacyjnymi do nauki mówienia po francusku, w postaci arkuszy do kopiowania, do wykorzystania w klasie i na zajęciach indywidualnych, dla dzieci i młodzieży. Poziom A1-A2.

Ilość
dostępne

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
 

Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)

 

11,90zł (paczkomat), 13,90zł (DPD / Pocztex)

 

Bezpieczne pakowanie

Jeux en... scène! - Jeux de rôle pour la classe de français: arkusze do kopiowania do nauki francuskiego ze scenkami do odgrywania przez uczniów szkół podstawowych i liceów - poziom A1-A2 - materiały dla nauczyciela z serii Fiches Photocopiables

Książka rozwijająca umiejętność budowania ustnej wypowiedzi w języku francuskim. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu A4 zawierających arkusze ze scenkami sytuacyjnymi i dialogami do odegrania przez uczniów nawiązującymi do typowych sytuacji codziennych, a jednocześnie pełnymi nieoczekiwanych i zabawnych zwrotów akcji.

Struktura: książka zawiera skrypty scenek wraz z opisem celów językowych i zadań do wykonania. Każdy rozdział poprzedzony jest streszczeniem scenki oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jej aranżacji. Każda ze scenek bazuje na określonym polu leksykalnym i ma za zadanie nauczenie posługiwania się konkretnymi strukturami językowymi.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć z języka francuskiego.

Zastosowanie: dzieci i młodzież: poziom i zakres gramatyczny szkoły podstawowej i liceum (w klasach, w których francuski nauczany jest na poziomach A1-A2).

Książka przeznaczona do kopiowania:
• możliwość swobodnego powielania arkuszy dowolną ilość razy,
• czarno-biały druk,
• bindowanie spiralne ułatwiające rozkładanie książki na kserokopiarce lub skanerze.

Autor: Patti Lozano
Format 21x29,7cm,
80 stron
ISBN 9788853600202
Wydawnictwo ELI

9788853600202
9788853600202
9788853600202

Opis

Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
edukacja szkolna
szkoła językowa
szkoła podstawowa
zajęcia grupowe
Profil edukacyjny
Materiały do swobodnego kopiowania/kserowania

Jeux... en scène! - Recueil photocopiable de dramatisation.

Favoriser l’expression orale et l’implication émotive des élèves, en les stimulant à l’auto évaluation et en créant une atmosphère de coopération: Niveau A1-A2

12 histoires amusantes à mettre en scène en classe : chacune d’entre elles se base sur un champ lexical et vise au renforcement de structures linguistiques précises. Chaque histoire est précédée d’un résumé, d’objectifs linguistiques, de quelques indications pour la mise en scène, de remarques culturelles et de conseils pour rallonger ou raccourcir la dramatisation.

21x29,7 cm, 80 pages, reliure à spirale
ISBN 9788853600202