Na tej stronie stosujemy pliki cookies. Z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji. | Czytaj politykę cookies

zamknij
  • -10%

Anne of Green Gables + audio mp3 + polski dodatek

23,31 zł Zniżka 10%
25,90 zł

Anne of Green Gables + audio mp3 - lektura do nauki języka angielskiego dla nastolatków z nagraniem audio i suplementem edukacyjnym w języku polskim. Seria Teen ELI Readers: Teen ELI Readers to trzypoziomowa seria książeczek proponująca oryginalne i ciekawe historie...

Ilość
dostępne

  • Wysyłka w 24h  (z wyjątkiem dni wolnych od pracy) Wysyłka w 24h (z wyjątkiem dni wolnych od pracy)
  • 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex 11,90zł paczkomat, 13,90zł kurier DPD lub Pocztex
  • Darmowa wysyłka od kwoty 220zł Darmowa wysyłka od kwoty 220zł
  • Bezpieczne pakowanie Bezpieczne pakowanie

Anne of Green Gables + audio mp3 - lektura do nauki języka angielskiego dla nastolatków z nagraniem audio i suplementem edukacyjnym w języku polskim.

Nagroda czytelnicza roku dla lektury językowej ELI przyznana przez Extensive Reading Foundation

Zwycięzca w międzynarodowym konkursie czytelniczym LLL Award 2014 na najlepszą lekturę do nauki języka w kategorii Adolescents & Adult: Elementary organizowanym przez The Extensive Reading Foundation

Seria Teen ELI Readers: Teen ELI Readers to trzypoziomowa seria książeczek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka angielskiego na następujących poziomach:

-Stage 1 Elementary (600 headwords) A1 Movers
-Stage 2 Pre-Intermediate (800 headwords) A2 Flyers/KET
-Stage 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET

Książeczka Anne of Green Gables + audio mp3:
Poziom zaawansowania 1:
A1 Movers

Treść:
Pewnego dnia jedenastoletnia Ania przybywa do Zielonego Wzgórza, małej wioski w Kanadzie. Zamieszka z panem Mateuszem i panią Marylą, rodzeństwem, które będzie się nią opiekować. Ania nie wie jednak, że Mateusz i Maryla zamiast niej woleliby chłopca.

Zakres gramatyczny:
Simple Present: states and habits
Present Continuous: actions in progress
Past simple: finished actions
Future forms: Present continuous, going to, will
Can: ability
Could: ability
Must: obligation
Have to: neccessity
Will: offers, predictions
Adjectives
Prepositions (place, time)
Pronouns
Question Words
Relative Clauses
There is/There are
Verb + infinitive/ing When clauses

Zakres tematyczny:
Home
School
Family
Nature
Colours
Clothing

Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja After-Reading Activities podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Materiał audio:
Materiał audio obejmuje nagranie całości tekstu w wykonaniu rodzimych użytkowników języka angielskiego.
Nagrania dostępne są online - do pobrania lub za pośrednictwem aplikacji.


Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Książki z kolekcji Teen ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem. Seria Teen ELI Readers opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).

Autor: Lucy Maud Montgomery
Ilustracje: Gaia Bordicchia
Ilość stron: 80
Format: 15x21cm
ISBN: 9788853615763

9788853615763
9788853615763
9788853615763

Opis

Poziom trudności
A1
Rodzaj
Beletrystyka
Nagrody i wyróżnienia
Finalista Extensive Reading Awards
Zwycięzca Extensive Reading Awards
Przedział wiekowy
dla dzieci
dla młodzieży
dla nastolatków
Kontekst edukacyjny
czytanie samodzielne
czytanie w domu
czytanie w klasie
czytanie z pomocą nauczyciela
Lektura do nauki języka
angielskiego
Ilość słów bazowych, z których zbudowany jest tekst
600 słów

Anne of Green Gables + audio mp3

About the series: The series Tenn ELI Readers is divided into 3 levels according to the language level of the readers. It's in line with the indications of the Common European Framework of Reference for Language and comprise useful language certification exercises. This ensures that learners will meet language and structures they have already studied or which are commensurate with their level, making reading an achievable, enjoyable and stimulating experience.

Stages:
-Stage 1 Elementary (600 headwords) A1 Movers
-Stage 2 Pre-Intermediate (800 headwords) A2 Flyers/KET
-Stage 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET

About Anne of Green Gables + audio mp3:
Stage 1:
A1 Movers

Plot:
One day, in Canada, an eleven year old girl, Anne, arrives at Green Gables. She is going to live with Marilla and Matthew Cuthbert, who are brother and sister. But Anne does not know that Matthew and Marille want a boy and not a girl.

The book contains: -The Before You Read Activities section contains pre-reading activities.
-The text is divided into chapters and is equipped with a glossary at the bottom of each page.
-The After-Reading Activities section, at the end of each chapter, eases memorization and comprehension and rounds off with one or more Pre-Reading activities to pre-teach the vocabulary and structures in the subsequent chapter.
-Useful dossiers focussing on culture and the author are supplied in the classics series.
-The Test yourself section offers activities which take into account the whole story.
-Syllabus.

Syllabus:

Grammar:
Simple Present: states and habits
Present Continuous: actions in progress
Past simple: finished actions
Future forms: Present continuous, going to, will
Can: ability
Could: ability
Must: obligation
Have to: neccessity
Will: offers, predictions
Adjectives
Prepositions (place, time)
Pronouns
Question Words
Relative Clauses
There is/There are
Verb + infinitive/ing When clauses

Lexical areas:
Home
School
Family
Nature
Colours
Clothing

Lucy Maud Montgomery
Ilustrated by Gaia Bordicchia
15x21cm, 80 pages
ISBN: 9788853615763

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Autentyczny zakup

"Anne of Green Gables"wydawnictwa ELI to wciągająca lektura językowa , która odciągnęła moje pociechy na dłuższy czas od komputera i dała im wspaniałą rozrywkę połączoną z nauką języka angielskiego. Dużym ułatwieniem dla moich dzieci okazał się polski dodatek, który osobom początkującym w angielskim pomaga zrozumieć sens ćwiczeń w książce. Nie ukrywam, że sam zerknąłem z ciekawości do tej adaptacji i przypomniała mi się lektura "Ani z Zielonego Wzgórza", którą czytałem już chyba całe wieki temu! Być może mankamentem są zbyt dziecinne ilustracje ale też zdaje sobie sprawę, że to przecież książka przeznaczona dla moich dzieci, które akurat w tym względzie nie zgłaszały obiekcji. Poza tym treść oraz ciekawostki z tyłu książki wspaniale dopełniają całości. Jest to na pewno lektura językowa, która przynosi satysfakcję z nauki. Polecam.

Autentyczny zakup

Doskonała adaptacja klasycznej opowieści o losach Ani z Zielonego Wzgórza, która nie tylko w sposób praktyczny uczy języka angielskiego, ale daje wielką radość z czytania. Przetestowane na uczniach! Polecam!

Wpisy o tej publikacji na blogu